Staňte sa hrdinami volieb

Možno že to, ako sa voľby javia a ako ich prezentujú média a politici, je skôr odpudzujúce a demotivujúce, ale jedine rastúce nadšenie z možnosti ísť voliť dokáže skutočne niečo zmeniť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Je to vaše maximum, ktoré môžete vy svojimi silami pre seba, štát, ale aj krajinu urobiť. Aby ste si po tom všetkom mohli povedať, že vy ste pre to urobili všetko, čo ste mohli.

Na ceste životom si nespočetnekrát volíte medzi rôznymi možnosťami v životných situáciách, či už v práci, partnerských vzťahoch, v biznise, vo voľnom čase. Ako, s kým a kde budete tráviť svoje chvíle, vyberiete si vhodného partnera, priateľa, prácu, to čo si oblečiete, čo uvaríte, čo kúpite a podobne. Prečo si nezvoliť aj teraz?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aj samotné voľby sú dôležité a sú možnosťou prejaviť sa, vyliezť zo svojej ulity a urobiť pre seba a aj pre ostatných to maximum, ktoré v tomto prípade urobiť môžete. Môcť kdekoľvek hrdo prehlásiť, že ste sa ich zúčastnili a tým prispeli k ich opodstatneniu a výsledku, aj keby práve ten váš kandidát nevyhral. Predsa aj každý vojak, ktorý padne v boji, je vyhlásený za hrdinu, aj keby jeho strana vojnu nevyhrala. Staňte sa hrdinami vo voľbách tým, že prispejete svojim hlasom - výstrelom v prestrelke politických strán práve za tú vašu a nezaraďte sa medzi tých, ktorých potenciál umožnený zákonom a občianstvom pláva v alkohole pri barovom pulte a ich hlas, nevystrelená guľka, je zbabelstvom. Dezerciou. Práve oni prispeli k tomu, aby som sa uchádzal o priazeň ľudí vo voľbách za stranu Sme rodina a tak dal možnosť aj im, aby vyjadrili svoj názor na správnom mieste a premenili svoje každodenné sťažovanie sa na hlasy.

SkryťVypnúť reklamu

Bol by som pokrytec, keby som nepriznal, že si prajem aby ste sa pridali práve na moju stranu a vaše hlasy sa stali úrodnou pôdou pre rast a plody mojich riešení a ideálov, aby sme ich potom spolu dozreté mohli zbierať a pochutnať si na nich. Je samozrejme ale na každom z vás, ako a pre koho sa rozhodnete, podstatný je ten pocit, že ste pre to urobili čo ste mohli a tak máte právo byť po voľbách v prípade nezdaru vášho favorita sklamaní. Že ste sa zbabelo nevzdali tej možnosti pridať sa k salve výstrelov v prospech preferovanej strany.

Obrázok blogu
Ľuboš Šuca

Ľuboš Šuca

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Obyvateľ mesta Spišská Nová Ves, verný svojmu bydlisku telom i dušou, odhodlaný reprezentovať a zastávať región v rozvoji a vyzdvihnúť doležitosť prítomnosti a posobenia mladých ľudí. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu