Úspešnosť spusteného projektu závisí najmä od informácií

Projekt na podporu Café & Bistro Integra bol spustený. Čaká nás rozhodujúcich 45 dní, počas ktorých sa vďaka všetkým dobrým ľuďom a ich podpore rozhodne o úspešnosti tohto projektu :-)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Informácie sú základom nejedného projektu. Informácie dávajú ľudí do povedomia, či už v podobe reklám, reportáží... Informácie sú teda súčasťou aj projektu Café & Bistro Integra, ktorý bol včera úspešne spustený na portáli hithit.com (link je uvedený nižšie).

Prečo práve hithit.com? Prečo práve takáto forma podpory projektu? Čo-to už bolo spomenuté aj v predošlom blogu, preto sa zrejme nie je dobré opakovať ;-)

Ale predsa niečo k tomu. Projekt obsahuje promo video, ktoré bolo natáčané v Prahe s veľkou pomocou Mgr. Kataríny Králikovej a strihalo sa „u mňa“ :-) Sú tu tiež tie „informácie“ pre čitateľa a najmä podporovateľa projektu, kde sa napríklad dozvie, ako myšlienka vznikala, pre koho je vlastne projekt určený a čo bude zo získaných finančných prostriedkov realizované v prípade, ak bude projekt úspešný. Možnosť výberu rôznych zaujímavých odmien, ktoré úzko súvisia s Café & Bistro Integra, a ktoré sú odmenou pre podporovateľov. Alebo môže projekt podporiť „len-tak“ zo srdca :-)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Projekt Café & Bistro Integra na hithit.com

U nás bez prahov - bez bariér...
U nás bez prahov - bez bariér... (zdroj: © cafebistrointegra)

„Úspešný projekt“ v tomto prípade znamená, ak sa podarí vďaka prispievateľom vyzbierať cieľovú sumu. „Vyzbierať cieľovú sumu“ znamená, že sa bude môcť projekt začať realizovať. „Začať realizovať“ znamená zamestnať a začleniť do spoločnosti znevýhodnených – najmä zdravotne znevýhodnených a zároveň vznikne miesto „pre nás, pre vás – bez bariér“ ;-)

Ako to bude pokračovať? ...to už v ďalšom blogu, ale aj na fan page a instagrame "cafebistrointegra" ;-)

Peter Šuvada

Peter Šuvada

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som Peter a som zdravotne znevýhodnený. Mojim snom je založiť si malú reštauráciu, konkrétne kaviareň s bistrom, kde by bola bezbariérovosť na prvom mieste a zároveň tiež dať šancu ďalším zdravotne znevýhodneným začleniť sa do spoločnosti a prispieť svojimi nápadmi a skúsenosťami v podobe zamestnania v Café & Bistro Integra. Integrácia a žiadne rozdiely. To je to, o čo sa chcem - chceme snažiť. V mojom blogu vám chcem približovať tento zámer a vy, vy tiež môžete pomôcť tejto myšlienke na hihit.com, kde bude čoskoro zverejnený projekt na jeho zrealizovanie ;-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu