Niečo je ale kompletne špatne.

Vážení páni poslanci.Píšem Vám, aby som Vás upozornil, že niekto za Vašimi chrbátmi Vám škodí, intriguje a znehodnocuje Vašu prácu. Ďalej ešte odpútava Vašu pozornosť od skutočnej situácie v spoločnosti a klame Vás o medzinárodnej situácii.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)


Vážení páni poslanci.
Niekto celý čas, zatiaľ čo Vy tvrdo makáte na zákonoch, ktoré túto krajinu zmenia na raj na zemi, niekto, niekto neviditeľný, nie však neidentifikovateľný, obracia Vašu pozornosť zlým smerom, a odďaľuje Vás, a teda aj nás, od toho, čo, ako všetci predpokladáme, je zmyslom Vášho snaženia a Vašej práce - premeniť túto krajinu na svet, kde sú ľudia šťastní a kde každý nachádza naplnenie svojho života a života svojich blízkych. Prečo si to myslím?
Pre jednu vec. Od revolúcie v r. 1989, čoskoro uplynie 23 rokov.
Bol som tam a videl som to. Viem o čom hovorím.
Vtedy začala skutočná parlamentná demokracia a poslanci okamžite začali tvoriť nové zákony a podľa názorov všetkých zúčastnených, nemalo trvať dlho, kým tie zákony prepíšu a zmenia tak, aby sa dosiahol štandard prosperujúcich krajín, najskôr v znení zákonov a neskôr sme ten ich štandard, plánovali dosiahnuť aj v životnej úrovni.
No a ? Kde je ? Kde je ten štandart ?
Odvtedy poslanci celých 23 rokov robia a robia zákony, tvoria, pretvárajú, kreujú, uvádzajú do života, potom znovu menia a znovu uzákoňujú, aby veľakrát iba poslanci a ďalší poslanci skonštatovali:,,Tesne vedľa! Znovu !."
Priatelia, viete už kam smerujem? Zastavte sa, priatelia, nemakajte tak. Určite si najprv smer ! Myslím tým, spomeňte si, čo ste chceli a čo sme chceli dosiahnuť. Rúbete dobre, hlava - nehlava, ale asi nie ste v správnom lese! Presnejšie, veslujete, veslujete priatelia, ale brehy ku ktorým ste nám, niekedy dávno, sľubovali sa dostať, stále nevidíme. Ideme opačným smerom, priatelia? Obzrite sa a pozrite, kto drží kormidlo, ten je buď nekvalifikovaný, alebo je to záškodník a robí to úmyselne.
Prečo to hovorím? Dvadsaťtri rokov, dvadsaťtri rokov priatelia, veslujete, makáte, a - nič.
Čo by ste povedali niekomu, kto by za dvadsaťtri rokov nedokázal riadiť firmu a firma by išla iba vďaka tomu, že predala všetko čo mala, dokonca beží ďalej s obrovským dlhom, ktorý sa iba zväčšuje?
Manažér si vždy musí povedať: ,, Ak pôjdem ďalej takto, ako idem, kde sa dostanem o rok, o päť, o desať?
Preto Vás prosím, priatelia, zastavte sa, vydýchnite si a začnite si klásť tie správne otázky. Kde takto dôjdeme?
Nevediete totiž kozu na pašu priatelia, vediete hrdý a suverénny štát, vediete milióny ľudí, ktorí si naozaj myslia, že viete, čo robíte.
Kam tých ľudí takto privediete, priatelia? Naozaj viete, kam smerujeme?
Preto si zistite, kto odpútava Vašu pozornosť, čím spôsobuje, že Vaša práca prakticky stráca zmysel a nenechajte ho, aby Vám radil. Vyhoďte kormidelníka, priatelia.
Používajte svoje úsilie a rozum iba tak, ako to stojí v sľube, ktorý ste dali ľudu tejto krajiny, že totiž, budete pracovať pre dobro a prospech tejto krajiny a jej občanov.
Prečo Vám to pripomínam, priatelia ?
Pre výsledky ! Za dvadsaťtri rokov priatelia, by už mali byť vidieť výsledky. Už by mal byť vidieť ten breh. 

With respect
domino svetík

Dominik Svetík

Dominik Svetík

Bloger 
  • Počet článkov:  53
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som človek, ktorý je šťastný, keď vidí šťastných ostatných ľudí - najlepšie všetkých a všade.Pod každý list sa podpisujem:With respect Zoznam autorových rubrík:  Výročné diery v teóriáchDiery v teóriáchStav spoločnosti

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu