Pád budovy WTC č. 7 a oficiálna verzia o 11/9, 2001.

Koľko ľudí zo sto počulo, že pri útoku na WTC, dňa 11.9.2001 spadli tri budovy? A ako často o tomto fakte informujú ,,oficiálne médiá"? Vďaka pádu tretej budovy v ten deň, si väčšina ľudí neskôr uvedomila, že oficiálna verzia nie je pravdivá a začali sa ňou zaoberať až vtedy, keď sa, a niektorí až o niekoľko rokov neskôr dozvedeli, že cca osem hodín po páde dvoch budov WTC, spadla aj tretia, 47 poschodová budova, označovaná, ako budova WTC č. 7.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (118)

Táto budova stála zhruba 100 m od napadnutých budov. Zasiahli ju trosky kolabujúcich ,,dvojičiek" a spôsobili požiar na horných poschodiach, ktorý sa hasiči pokúšali uhasiť, ničmenej zhruba osem hodín od jeho vypuknutia budova spadla (podobne ako dvojičky), tak, že pád v smere najväčšieho odporu konštrukcie - kolmo dolu, nechal z tejto obrovskej budovy iba dymiace trosky. Na základe videa z pádu tejto budovy, si veľa odborníkov začalo pripúšťať možnosť, že oficiálna verzia má ,,nedostatky". Takto bolo napríklad sformované aj ,,Hnutie projektantov, konštruktérov a inžinierov za pravdu o 11/9", ktoré iba v Severnej Amerike má niekoľko tisíc členov s odborným vzdelaním v tejto oblasti, ktorí neváhajú riskovať svoje kariéry, aby informovali verejnosť o tom, že ,,ak by platili niektoré oficiálne vysvetlenia, neplatili by niektoré fyzikálne zákony". Akýkoľvek názor, ktorý sa však odváži polemizovať s oficiálnou verziou, je hrubo potlačený a jeho autor je nazvaný konšpiračným teoretikom. Pritom význam slova konšpirácia je ,,sprisahanie, konanie v utajení".

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Koľkí z nás vedia, že na ČVUT v Brne obhájila v r. 2010 inžiniersky titul študentka s prácou, ktorá sa volala: ,, Dynamika pádu výškových budov", a prácu obhájila aj na troch medzinárodných konferenciách. Na časť výskumu boli použité viac - menej presné rozmerové a materiálov - konštrukčné parametre ,,dvojičiek." V spomienke na túto tragédiu, z úcty k tým, ktorí tam v ten deň zahynuli, ale aj z úcty k pravde, by som rád vyjadril presvedčenie, že ešte za našich životov sa aspoň časť pravdy dozvieme. Táto udalosť totiž odštartovala ( už niekoľko minút po páde dvojičiek našiel na chodníku,, vraj" pracovník FB,I pas jedného z únoscov lietadla, z ktorého sa inak nenašla ani čierna skrinka), agresívnu kampaň, ktorá neskončila dobytím Iraku, Afganistanu, táto kampaň pokračuje dodnes, zasiahla aj do našich životov, zmenila zákony, zaviedla väčší kontroling zo strany štátnej moci a vzala nám kus slobody. A táto kampaň zďaleka nekončí! Egypt, Lýbia. Sýria, Irán... Kto z toho má osoh?  Pozrime si, analyzujme pád WTC 7. Veľa z nás si uvedomí, že oficiálna teória má diery. Pozrime si videá z pádu WTC 7. Ak je oficiálna verzia pravdivá, potom sme objavili nový spôsob demolácie budov - stačí do výšky cca dvoch tretín budovy umiestniť sudy s benzínom, odpáliť ich spolu s výbušninami, ktoré nám na tom poschodí uvoľnia nosníky. Budova nám potom sama spadne do miesta vlastného pôdorysu. Načo by drahé, špecializované demolačné firmy naťahovali kilometre káblov, umiestňovali výbušniny, presne prepočítavali presné časovanie a postupnosť výbuchov ? Stačí predsa iba tento vyššie uvedený recept. A prečo to už dávno po 11/9, nerobia odborné firmy? Že by to nefungovalo...?
With respect

SkryťVypnúť reklamu

Domino Svetík

Dominik Svetík

Dominik Svetík

Bloger 
  • Počet článkov:  53
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som človek, ktorý je šťastný, keď vidí šťastných ostatných ľudí - najlepšie všetkých a všade.Pod každý list sa podpisujem:With respect Zoznam autorových rubrík:  Výročné diery v teóriáchDiery v teóriáchStav spoločnosti

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
SkryťZatvoriť reklamu