Bunga-bunga starších pánov

Ale ten pán taliansky premiér ma fascinuje! Devätnástky a osemnástky, blondíny aj brunetky, vysoké i nízke – skrátka vie ako na to, starý kocúr! Avšak teraz prekonal sám seba – predviedol také  bunga-bunga so sedemnástkou! Tu som si spomenula na seans bunga-bunga, o ktorom mi porozprávala jedna moja dobrá známa – priekopníčka slovenského eskortu vo Viedni.Začalo to ako veľká detektívka.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Dostala takú podivnú ponuku – údajne má sedieť v hotelovej reštaurácii a tváriť sa ako novonarodené neviniatko, potom má prísť starší pán, ktorý ju akože začne zvádzať a napokon má ísť s ním hore na izbu. Ten pánko sa podľa všetkého mal správať tak trochu ako uchylák.
V skutočnosti žiadny uchylák neprišiel. Prišla skupinka manažérov na čele so starým, vkusne oblečeným pánom, ktorý sa snažil vyzerať ako brutálny samec. Najprv sa tváril, že si ju nevšíma, potom sa posadil k nej so žiadostivým pohľadom a veľavravnými gestami a po polhodinke išli na izbičku.
Tam sa dievčina začala vyzliekať, ale starý macho sklopil oči a zastavil ju gestom, že vraj nie je treba a tak sedeli s nim spolu určitú dobu a rozprávali sa o živote. Predtým ako sa vrátili späť, si starší pán rozopol sako, strčil kravatu do vrecka a načuchral slečne vlasy. A keď konečne boli dole, víťazoslávne sa usmial – a na to reagovali mladší kolegovia slintaním a blýskali očami plnými závisti.
Nuž nevedeli, že pes, čo havká, nehryzie...

Anna Szilágyi

Anna Szilágyi

Bloger 
  • Počet článkov:  3
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som typická neporiadna dedinská blondína s príšernými názormi. Dlhodobé čítanie tohto blogu trvalo poškodzuje zdravie. Upozornila som vás! Zoznam autorových rubrík:  BlondínaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu