Dosť bolo trápnych antivaxerov, dezinformátorov a hoaxerov. Na rade je Peter Pčolinský!

Písmo: A- | A+

Pochopme Pčolinského! Chce len brata z väzenia a v koalícii mu to nejde.

Koaličný poslanec dnes na Facebook-u uverejnil príspevok, kde vraví o ministrovi vnútra, ktorý chce údajne znevýhodňovať nezaočkovaných tým, že im odníme právo voliť. A nie, neoveril si to. Jednoducho odfotil časť z návrhu zákona, pridal popis, že ,,podľa JEHO názoru umožňuje vylúčiť z volieb všetkých, ktorí nie sú zaočkovaní", zavesil ju na Facebook a vyvolal eufóriu a zároveň chaos medzi nezaočkovanými, ktorí si tento príspevok vo svojich sektárskych skupinách zdieľajú jedna radosť. Presne tak, ako to robí pravý hoaxer.

Nie je to až tak dávno, čo riaditeľa SIS-ky zobrali chlapci z NAKA za zobratie úplatku. Peter Pčolinský vie, že jeho brat zlý čin spáchal, ale predsa len, rodina je rodina, a Sme rodina je Sme rodina. Celá strana národných konzervatívcov začína kuť pikle, pretože takto si vládnutie nepredstavovala. V dnešnej dobe, aby bol zatknutý brat poslanca Národnej rady, a ešte k tomu riaditeľ SIS nominovaný stranou z vládnej koalície? Ako sa to len mohlo stať?

A Peťo sa len za hlavu chytá, dúma nad tým, ako dostať brata z väzenia. A veruže na to aj prišiel.

So Smerom. Stačí odísť z koalície, ešte predtým spraviť nejaký problém, vyrobiť predčasné voľby, rozdať pár babkám demokratkám kvetinky a koalícia SMERodina je na svete s Hlasom na čele. Len aby nás potom veľmi neškriabal v hrdle.

Skryť Zatvoriť reklamu