Mám pre vás obrovské prekvapenie, ktoré vám Fico nikdy nepovie

Písmo: A- | A+

Mám pre vás obrovské prekvapenie, a pre ľavicového voliča, a celú ľavicu naozaj kruté poznanie a vytriezvenie. Hoci u nás ľavica a ľavicoví voliči vo voľbách vyhrajú, tak v ekonomike ľavica, a ľavicoví voliči jednoznačne prehrajú.

Pre toto naozaj kruté poznanie, nech ľavica a ľavicoví voliči nadávajú na Fica, ale nie na mňa. Ako sa dal Fico počuť, má pre Slovensko obrovské prekvapenie, s ktorým sa chystá onedlho pred celým Slovenskom pochváliť.

Už sa o tom stále viac hovorí a šušká, že na Slovensko naozaj príde Jaguar Land Rover.  Ako pravičiar som tomu naozaj veľmi rád. Prečo? Je to predsa ďalší jasný dôkaz neschopnosti ľavice. Prečo? Predsa prácu, a nové pracovné miesta, ktoré občanom nevie ponúknuť Fico a jeho ľavica, teraz jasne, a jednoznačne ponúkne pravicový Jaguar Land Rover. Prečo pravicový Jaguar Land Rover?

Túto svetoznámu spoločnosť Jaguar Land Rover predsa nestvorila ľavica, ale vznikla v prostredí pravice. Spoločnosť Jaguar Land Rover k nám na Slovensko predsa neprišla z KĽDR, ale prišla z pravicového systému Anglicka.

Radosť ľavicových voličov z príchodu spoločnosti Jaguar Land Rover preto musím sklamať.Táto svetoznáma spoločnosť Jaguar Land Rover využíva pri svojej prosperite všetky kladne stránky pravicového slobodného trhu, a vyspelého a moderného kapitalizmu, a aj preto je dnes táto spoločnosť Jaguar Land Rover tam, kde práve je.

Nepochybujte však priatelia o tom, že keď tú zmluvu so spoločnosťou Jaguar Land Rover naozaj Fico podpíše, tak sa s tým Fico a jeho ľavičiari budú všetkým po celom Slovensku chváliť. V televízii, v rozhlase, v novinách i v predvolebnej kampani, nebudete počuť nič iné, len to, akí sú zas oni ľavičiari a Fico schopní, akí sú zas len oni úspešní, akí sú zas len oni úžasní, ako zas len oni ľavičiari vedia zabezpečiť, a dať ľuďom prácu.

Absurdnosťou toho celého cirkusu, ktorý tu onedlho prepukne bude to, že pritom ošiali si tí ľavičiari vôbec neuvedomia, že nie oni ľavičiari nevytvorili pre ľudí nové pracovné miesta, ale bola to naopak spoločnosť, ktorá k nám prišla z prostredia anglickej pravice, a oni ľavičiari, tak pokorne prijímajú pomoc od pravice proti, ktorej zas na druhej strane vo voľbách tak masovo bojujú. Preto schizofrénia a pokrytectvo sú na označenie toho cirkusu, ktorý tu prepukne naozaj slabé slová.

Nakoniec priatelia všetci dobre vieme, že svet ľavice a svet pravice sú 2 rôzne svety, a proti sebe stojace ideológie. Takže, keď sa ľavičiar Fico bude pred svojimi ľavicovými voličmi chváliť, že prijal v pokore a veľkou vďačnosťou pomoc od pravice, tak to bude pre mňa naozaj dosť komické, lebo tak potvrdí aj slabosť svojej ľavicovej ideológie.

Preto aj tí ľavičiari, čo budú mať vďaka tej svetoznámej spoločnosti Jaguar Land Rover, prácu, a zamestnanie by si už konečne mali uvedomiť, kto im tu prácu vlastne dal, a kto im zvýšil ich životnú úroveň.Dnes je dúfam každému jasné, že aj potom masmédiálnom cirkuse čo tu nastane, ľavičiar Fico im tu prácu nedal. Za ich novou prácou treba hľadať hlavne slobodný trh a pravičiara, ktorý ten trh a vyspelý kapitalizmus buduje a uznáva.

Aj preto by bolo pre Slovensko najlepšie, aby ľavica vo voľbách až tak jednoznačne nezabodovala, a voľby nakoniec nevyhrala, lebo aj z toho čerstvého príkladu jasne vidno, že reálnu prácu našim občanom dáva pravičiar, a nie ľavičiar. Z toho čerstvého príkladu jasne vidno, že ľavica je pri vytváraní nových miest odkázaná na pomoc pravice.

Vážení voliči Fica a ľavice, verte mi, že všetky tie špinavé politické kauzy, ktoré dnes otriasajú Slovenskom, pri dnešnej ľavicovej vláde by vám novú prácu a nové pracovné miesta určite nedali.

Nech sa Fico touto investíciou chváli ako chce, nie je to jeho úspech, ale v princípe je to nakoniec výhra ideológie pravice nad ideológiou ľavice, ale k tomu sa samozrejme Fico neprizná, a to svojim ľavicovým voličom Fico nepovie.

Nakoniec aj ostatné automobilky, IT firmy, či iné zahraničné spoločnosti, ktoré už dnes dávajú prácu aj státisícom voličov Fica, tak tiež nepochádzajú z KĽDR, ale hlavne z prostredia ideológie pravice, a nie ľavice.Preto vždy, keď ľavičiar ohlási novú investíciu na našom Slovensku, tak bolo by možno dobré, aby si každý ľavičiar prečítal opäť tento blog.

Nakoniec ľuďom treba pán Fico hovoriť pravdu. Spoločnosť Jaguar Land Rover by tu prišla aj za vlády pravice, a určite tu neprišla preto, že tu dnes vládne ľavica a Vy. Bol som tiež vo veľkej politike, a preto, až taký naivný ako vaši voliči pán Fico nie som.

Takže priatelia, nielen ľavičiar Fico, ale aj pravičiar Bindas má pre vás obrovské prekvapenie – ľavica je ako vidno v ekonomike a pri vytváraní nových pracovných miest bytostne odkázaná na pomoc pravice. Bez pravice, by ľavica sama našim občanom nedokázala dať prácu, a nepomohla by našim občanom tak, ako to dnes robia všetky spoločnosti, ktoré tu prichádzajú na Slovensko z prostredia pravice.

Preto posolstvo, že má prísť na Slovensko Jaguar Land Rover, nie je až tak dobra správa pre ľavicu, a ich ľavicových voličov, ako je to hlavne dobrá správa pre pravicu a ich pravicových voličov, lebo ako vidno oni pravičiari, majú lepšiu ideológiu, ktorá vie dať viac práce, ako vie dať ideológia ľavice. Preto z tohto pohľadu je pre Fica, a jeho voličov veľmi zlou správou, že na Slovensko sa chystá spoločnosť Jaguar Land Rover.

P.S. Zákon kompenzácie platí. Čo človek zaseje, to bude žať. Napoleon Hill 

 Inak, povedané, keď vo voľbách zasejeme ľavicu, nečakajte, že budete žať

 plody pravice, ale budete žať len plody ľavice. /SaS/126/Bindas/

Skryť Zatvoriť reklamu