Novoročné predsavzatie na rok 2015, ktoré si ešte nikto, nikdy nedal

Písmo: A- | A+

Čo všetko sa tu dá na Slovensku  ešte ukradnúť? Je tu vôbec niečo, čo sa tu nedá ukradnúť? Ktorý občan nebol ešte okradnutý a oklamaný politikmi? V politickom a ekonomickom kradnutí a klamaní sme naozaj vynaliezaví a možno aj svetoví. Našich politických zlodejov by už nechceli ani v pekle. Aj tam by sa ich báli. Nie je naša zlá politika hlavne o tom: Kradnúť, kradnúť, kradnúť, potom klamať, klamať, klamať a potom zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať?! Hej, zlodeji a klamári nezabudli ste, že aj vy nie ste tu na tomto svete natrvalo ale len krátko a dočasne?  Nedajte sa oklamať občianskym preukazom. Tam je síce napísaný trvalý pobyt, ale my sme tu len dočasne, a preto tu máme len dočasný a nie trvalý pobyt. Až cintoríny plné zosnulých nám odhaľujú pravdu o našom trvalom pobyte.

Milí politickí zlodeji, zamysleli ste sa, kde budete o 20, či 30 rokov a možno aj skôr? Pod zemou? Preto má toto vaše neustále okrádanie a klamanie vlastných spoluobčanov a vlastného národa a Slovenska vôbec zmysel? Vie mi niekto z vás povedať, kde to vaše nakradnuté bohatstvo vlastne nakoniec skončí? Keď ste tak ďaleko ešte nikdy nemysleli, tak ja vám to poviem. To vaše nakradnuté bohatstvo skončí nakoniec aj tak v cudzích rukách, a budú si ho užívať ľudia, ktorých dnes ani nepoznáte. Vaše deti, vaše vnúčatá možno budú žiť vo vami nakradnutom luxuse, ale aj tak si to nebudia ceniť lebo prídu na to, že to bolo nakradnuté. Aj vďaka vám tak budú aj oni žiť na cudzí účet a to je aj pre nich zle.

Celý vesmír, príroda a pre veriacich aj Boh nás všetkých učí, že každá akcia má svoju reakciu. Čo zasejeme, to budeme žať. Preto prestaňte nás obyčajných občanov okrádať. Preto prestaňte nás obyčajných občanov klamať. Preto prestaňte pred nami vaše chyby zatĺkať. Choďte sa radšej prejsť po cintorínoch a potom nám vráťte to, čo ste nám doteraz nakradli.

Bude vám odpustené lebo z pijavíc, parazitov, krýs, hyen a goríl sa opäť stanete ľuďmi. Je to dôležité nielen pre nás obyčajných občanov, ale hlavne pre vás. Vývoj predsa ide od goríl k človeku, a nie od človeka ku gorilám, hyenám, či krysám. Našťastie politici majú moc len nad politickými zákonmi, ale už nemajú žiadnu moc nad prírodnými zákonmi. Smrť, spása, či zatratenie sa žiadnym bohatstvom nedá kúpiť a podplatiť. Ani najväčší miliardári tohto sveta, keby dali dokopy všetky svoje majetky nedokážu poraziť spravodlivú smrť, a ani čas, ani život si nedokážu kúpiť do zásoby. Prírodný zákon sa nedá oklamať, okradnúť, odignorovať a našťastie ani odhlasovať v žiadnom parlamente na svete.

P.S. Milí naši politickí zlodeji a klamári. Už zajtra si budete dávať novoročné predsavzatia na rok 2015. Čo keby ste si dali také predsavzatia, ktoré ste si ešte nikdy vo svojom živote nedali: Po.1. Už nebudeme v roku 2015 okrádať vlastných spoluobčanov. Po.2. Už nebudeme v roku 2015 klamať vlastných spoluobčanov. Oplatí sa to. Prečo? Už nebudete pre nás pijavicami, parazitmi, krysami, hyenami a gorilami, ale stanete sa opäť ľuďmi. Narodili ste sa ako ľudia, a tak nimi aj ostaňte. Nezrádzajte ľudský rod. Nezapredajte dočasnosť, za večnosť.

Skryť Zatvoriť reklamu