Relativita detskými očami

Doslúžila nám práčka. Kupovali sme ju začiatkom novembra, keď sme sa sťahovali do Devínskej. Byt, do ktorého sme prenášali našich päť a pol sliviek, nemal okrem pokazenej chladničky nič. Aha, ešte plastové okná ... ale prievan máme aj tak.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Práčku sme kúpili na rýchlo a z druhej ruky za smiešnych päťsto korún.Za tú cenu slúžila poctivo 3 celé mesiace. Aj divnô mi to občas bolo ...
Akurát minulý týždeň sarozhodla, že použitú vodu netreba vypúšťať a máme v nej prať znovu. Jesíce pekné, že mám enviromentálne uvedomelý biely spotrebič, aleradšej sme ju poslali do dôchodku a začali obzerať po novej, kživotnému prostrediu menej citlivej. ;)
Tak sme si konečne vybrali, zaplatili a ešte sa chvíľu potúlali po obchode. Teda, chlapi sa potúlali a ja sa socializovala ... a samozrejme zas som o niečo prišla.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Konverzácia na tému všetko je relatívne.

A: Beďo, koľko je 9,9,9 a nula? (Zbadal veľkú červenú cenovku na vystavenej kuchynskej linke)
B: Deväťtisícdeväťstodeväťdesiat.
A: (obrovsky udiv) To je teda riadne veľa, však...
B: Je to menej, ako stala naša práčka...
A: Áno? A koľko stojí naša práčka?
B: 17 tisíc.
A: Čooo? Tak veľa? Ako môže obyčajná práčka stáť tak veľa? Veď nie je taká veľká, nemá také dvierka, ani šuflíky ...

Michaela Tischlerová - Bednárová

Michaela Tischlerová - Bednárová

Bloger 
  • Počet článkov:  173
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Priatelia sú ľudia, ktorí veria v moju budúcnosť, aj keď poznajú moju minulosť.BugsPhoto Zoznam autorových rubrík:  Je krátky jak rebrík do kurínaSom sa na-srdilaTaká "normálna" rodinaDeti vidia inakA neumrieme hladom!HugoMini a maxistretká a iné rozkoPrírodné etudyCtime tradícieDrivingFeminizmusSúkromnéod šialenej manželkyNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu