reklama

Odpoveď politikovi, ktorý “zničil SaS”

Ľubomír Galko sa svojím blogom pridal ku konšpiračným názorom o tom, že strana TIP je takzvaný SMER-B. Rozmýšľal som ako reagovať na jeho blog plný výmyslov a zlátaných teórii. Pomôžem si slovami jeho bývalého straníckeho kolegu Mariána Greksu, ktorý v rozhovore pre Denník N hovorí o dôvodoch prečo sa ospravedlnil bývalej premiérke Ivete Radičovej.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Známy hudobník v rozhovore okrem iného hovorí, že „áno, ospravedlnil som sa jej za svoj článok na blogu, v ktorom som napísal, že z jej strany bolo neférové odstrániť Galka z postu ministra obrany. Podozvedal som sa totiž toľko vecí, až som musel akceptovať a uznať, že na to mala plné právo. Na otázku novinára „čo sa stalo“, Marián Greksa odpovedá: „Spoznal som Galka bližšie ako človeka. V tomto asi nikdy nebudem správny politik, lebo som emotívny a veľa vecí vnímam cez osobné vzťahy a to, či sa človek správa férovo. Galko je človek, ktorý SaS zničil, ničí ju aj ďalej. On je hlavná príčina pádu SaS.“ A napokon človek, ktorý s pánom Galkom bol v jednej politickej strane dodáva, že „ten nešťastník sa stále strápňuje. Nemá totiž inú agendu, ako hľadať zlodejov, kauzy – jednoducho nič pozitívne nevytvára.“

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Marián Greksa má pravdu. Je mi ľúto, že pán Galko sa zaoberá stranou TIP, o ktorej nič nevie. Keď sa pán Galko začal v roku 2010, použijúc slová jeho straníckeho kolegu „strápňovať“ v politike, my sme ešte ani nevedeli, že založíme politickú stranu TIP. Tú sme založili až potom keď sme videli, že slovenská politika je plná nenávisti a neprofesionality. Veď ktorý zodpovedný politik dokáže položiť vlastnú vládu kvôli hlasovaniu, o ktorom je úplne jasné, že napokon tak či tak prejde (Euroval).

Ak si myslíte aj Vy, že sme SMER-B, pokúsime sa Vás presvedčiť skutkami. Pozrite si na našej stránke náš, dovolím si povedať, unikátny program Spolupráca proti korupcii. Prečítajte si ho, pozrite si ako sa ho snažíme presadzovať a pozrite si najmä náš návrh na transparentný účet pre Váhostav a podobné podniky. A skúste sa zamyslieť, či by s takýmito návrhmi prichádzal nejaký SMER-B. Skôr si myslíme, že takéto návrhy mal už dávno pripraviť v parlamente pán Galko. Ale to by musel vedieť aj niečo tvoriť, nielen kritizovať a hľadať nepriateľov.

Tomáš Hudec

Tomáš Hudec

Bloger 
  • Počet článkov:  21
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Predseda politickej strany TIP Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu