TIP je trójskym koňom Smeru a Paška je Putinov agent.

Písmo: A- | A+

A súdruh Lenin je večne živý. Práve som ho videl prefrčať na motorke... Samozrejme, že všetky vyššie uvedené tvrdenia sú len obyčajným výmyslom.

A teraz vážnejšie.

Dnešného kandidáta na primátora Čadce Milana Guru podporujú strany Smer, KDH, SNS, Sieť, Nova, SaS, SDKÚ a KDS. V jednej koalícii sa tak ocitla strana Smer – SD a Sulíkova Sloboda a Solidarita. Zaujímavé prepojenie? V parlamente opozícia odvoláva Fica, ale v komunálnych voľbách uzatvára kadejaké prapodivné koalície. Čo z toho vyplýva a čo za tým môžeme hľadať?

Predseda liberálov Sulík nepriamo obvinil stranu TIP z kadejakých prepojení. Úplne hlúpo a programovo nás prepojil na stranu Smer, dokonca na samotného Pavla Pašku. Smiešne. Konštrukcie, na ktorých Sulík stavia svoje obvinenia stoja na vode. Slovensko je veľmi malá krajina a rodinné väzby sa prelínajú z východu na západ. Ak v jednej firme sedia dvaja priatelia a každý si navyše dovolí kandidovať za inú politickú stranu, konšpirácie začínajú naberať na obrátkach. Jeden diskutujúci na sociálnej sieti na margo spomínaných konštrukcií predsedu SaS napísal, parafrázujem:

Kúpený je na Slovensku už asi každý. Buď bratranec alebo sused. Alebo bratranec suseda. A to určite naznačuje, že niekoho sesternica, ktorá je zhodou okolností v TIPe je trójskym koňom Smeru, lebo Paška je Putinov agent.

Asi také je aj prepojenie našej členky Ľubice Durkajovej na Smer, čo sa šéf liberálov v SaS snaží podsúvať verejnosti. A ak sú pochybnosti o zastupovaní verejných záujmov a etike našej vyššie spomínanej kandidátky do komunálnych volieb, tak chcem pripomenúť, že aj ona, ako každý kandidát za stranu TIP, musela podpísať Etický kódex. (link na Etický kódex: http://strana-tip.sk/strana/eticky-kodex/.) V ňom sa všetci kandidáti našej strany museli zaviazať k presadzovaniu verejných záujmov a dodržiavaniu etiky v komunálnej politike. Urobili to aj iné strany? Urobili tak aj kandidáti SaS? Asi sotva!

Keby sme sa začali vŕtať v rodinných zväzkoch SaS, určite by sa nám podarilo nájsť prepojenie na Smer, KDH, alebo SDKÚ. A možno aj na rôzne firmy, kde figurujú rodinní príslušníci alebo členovia spomínaných strán. My v strane TIP ale na takéto konšpirácie nemáme čas. Snažíme sa robiť veci, ktoré pomôžu ľuďom, Slovensku.

Strana TIP svoje financovanie neskrýva a zverejnila ho na svojej web stránke, čoskoro, v rámci ohláseného projektu Transparentná strana bude zverejnený aj transparentý účet. Sulíkova SaS nič také nerobí. Nech svojich darcov zverejní aj pán Sulík! Nech vidíme jeho transparentnosť!

Mesačný plat europoslanca Sulíka je viac ako 10 tisíc eur. Výšku platu europoslancov síce kritizoval, ale vzdať sa ho nemieni. Bolo by fajn, keby teda aspoň namiesto vymýšľania rôznych na hlavu postavených konštrukcií, reálne robil niečo užitočné pre Slovensko. Malo by to väčší zmysel. A bolo by to určite lepšie ako napádať novú a mladú stranu, ktorá chce dosiahnuť generačnú výmenu slovenských politických dinosaurov.

Tomáš Hudec, predseda strany TIP

Skryť Zatvoriť reklamu