Multifunkčná podprsenka – no nekúp to!

Dnes na mňa vykukol baner istého nákupného reťazca. Čo vy na to? Lámem si hlavu, aké ďalšie funkcie by mohla mať. Žeby prak?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (24)
Obrázok blogu

Pri nakupovaní ma neprestáva udivovať, bez čoho všetkého som sa niekedy vedel zaobísť. A už sa neviem. Marketingoví špecialisti ma každý deň presviedčajú o druhej, tretej, štvrtej... stej funkcii podprsenky.

Tak mi už nestačia jedny kraťasy na šport. Na basket mám voľné a dlhé. Kvôli voľnosti pohybu. Na beh zase krátke a úzke. Kvôli voľnosti pohybu. Na turistiku široké. Kvôli voľnosti pohybu.

Moja práčka má šiesty zmysel a 13 gombíkov. Používam dva. Moja mikrovlnka má gril a piecku. Používam ju na zohrievanie jedla. Moja elektronická váha dokáže odmerať obsah tuku, vody a čojaviemčohovšetkého v mojom tele. A ja ju používam len aby som zistil, koľko som pribral.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Funkcie predávajú. Nakupovanie sa stalo vedou, z ktorej rozbolí hlava. Hodiny porovnávam funkcie, ktoré nikdy nevyužijem. Ale takmer vždy naletím. Aby som bol in.

Je to komplikovaný svet, v ktorom žijeme.

Snívam o tom, aké by to bolo jednoduché, keby podprsenka mala iba jednu funkciu.

A v príhodnej chvíli, keď ide do tuhého, by sa dala ľahúčko rozopnúť jednou rukou. TO BY BOLO NIEČO...

Tomáš Lehotský

Tomáš Lehotský

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Poslanec strany ZA ĽUDÍ.Člen výborov NR SR pre zdravotníctvo a pre financie a rozpočet. Otec malej Hanky a manžel mojej vynikajúcej manželky Lucie. Popradčan a Tatranec.Všetko ďalšie podstatné nájdete v mojich blogoch. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu