Atény (a môžte si tipnúť)

O Aténach sa aj na tomto blogu popísalo pomerne veľa. Ja teda pridám len zopár záberov z môjho pobytu v tomto krásnom meste.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

O Aténach sa aj na tomto blogu popísalo pomerne veľa. Písal o nich Tomáš Kubuš a tiež Lucia Kramaričová . Ja sa teda nejako zvlášť rozpisovať nebudem, pridám len zopár záberov z môjho nedávneho pobytu v tomto krásnom meste. Atény majú svoje čaro a naozaj sú (ako hovorila jedna milá česká dôchodkyňa s neskutočne afektovaným prízvukom) ne-do-hled-né město. :) Skutočne. Ktorýmkoľvek smerom sa pozriete, napríklad z aténskej Akropoly, vidíte množstvo domov, jeden vedľa druhého. Tento rok sme sa spolu s pár kamarátmi ocitli na klasickom poznávacom zájazde a zážitok z Atén nám nemohol pokaziť ani veľmi smiešny pán, ktorý sa nám v meste stratil a dosť dlho sme ho museli hľadať. Ale malo nám dôjsť, že s človekom v čiernych šuštiakoch z 90-tych rokov, s veľkým vakom na chrbte a s plnou TESCO taškou v ruke, môžu nastať menšie komplikácie. :) Mimochodom, tipovali sme, čo asi tak v tej plnej taške chlapík vliekol. Kamarát Milan tipol holenie a iné hygienické pomôcky. Ak by to náhodou niekto z vás vedel, dajte mi, prosím, vedieť. Je na poslednej foto, síce len od chrbta. :) Spredu som sa ho, s pochopiteľnou obavou (veď čo ak tam mal nejakú kudlu), odfotiť bál.. :)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Obrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguKa
Kamil Tomčofčík

Kamil Tomčofčík

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zoznam autorových rubrík:  Spišský hradSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
SkryťZatvoriť reklamu