nový život

Písmo: A- | A+

Viera bez skutkov je mŕtva.. (Biblia) Ježiš najprv činil, potom kázal. Keď som ja uveril, najprv som kázal a potom som chcel činiť. Nuž čo, urobil som zopár chýb, ale to si myslím nemuselo dopadnúť až tak, že mi bola odobratá spôsobilosť na právne úkony?? No Boh je ten, ktorý pomáha a používa si pritom hlavne ľudí. Dobrých ľudí, s dobrým srdcom. Takých, ako je naporíklad aj môj právnik Maroš..

13. 3. 2014 7:29:28

Dobré ráno, Duchu Svätý,

Tak to si hovorím každé ráno, keď vstanem okolo šiestej hodiny.

Slnko svieti, obloha je čistá, rád by som išiel do Vysokých Tatier, ale nemôžem momentálne, pretože som čiastočne pozbavený spôsobilosti na právne úkony a bývam v domove sociálnych služieb (DSS) v Levoči.

Čo mam však teší je jav, že sa veci hýbu rýchlo dopredu. Mám podanú na Okresnom súde v Poprade žiadosť o prinavrátenie spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a už mám aj ustanoveného súdom súdneho znalca z odboru psychiatria na súdnoznalecké vyšetrenie.

Vyzerá to dobre. Znalec mi položí úplne jednoduché otázky, na ktoré som pripravený. No aj keby mi dal záludnú otázku, Boh mi dá slovo, aby som obstál. Spolieham sa v tejto veci len na Neho.

Každé dobré danie a každý dokonalý dar sostupuje s hora od Otca svetiel, u ktorého nieto zmeny, alebo nejakého obratu zatônenia. (Jakub 1,17)

Keď mi súd vráti „svojprávnosť“ presťahujem sa do môjho rodného mesta Poprad a pôjdem na kurz podnikania na ÚPSVaR. Chcem začať podnikať. Mám podnikateľského ducha a som veľmi šikovný.

Otovorím si K-klub, s.r.o. , ktorý bude ľuďom pomáhať pri poznávaní jediného a pravého Boha Ježiša Krista z Nazaretu. Veľmi sa na to teším. Budú sa tam taktiež konať kresťanské koncerty, bude to nepretržitá prevádzka, aby sa tam veriaci mohli modliť a chváliť deň a noc.

Chcem sa ešte touto cestou poďakovať môjmu osobnému advokátovi JUDr. Marošovi Matiaškovi, L.L.M. za láskyplný a zodpovedný prístup v pomoci mojom boji pri prinavrátení spôsobilosti na právne úkony. Taktiež ďakujem mojej rodine za morálnu aj materiálnu podporu a za to, že mi dávali a stále dávajú veľa lásky.

Boh s nami! Haleleuja J

 

Erik Valečko

 

Skryť Zatvoriť reklamu