reklama

Hotelieri, inšpirujte svojich hostí!

V tomto ťažkom čase majú azda všetci hotelieri pocit, že ťarcha Corona krízy je neprimerane veľká. Hotelieri, čo poviete na to: zvýšiť si svoj vlastný optimizmus marketingovou ideou „Hotely s príbehom“?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Nemusí to byť vždy „štátna marketingová agentúra cestovného ruchu“ alebo „oblastné združenie cestovného ruchu“, ktoré môžu prichádzať s novými nápadmi ako osloviť hosťa v tomto „Corona nečase“, ale môžete to byť vy, hotelieri a majitelia penziónov. Vy sami môžete iniciovať vznik marketingovej akcie „Hotely s príbehom“.

Možno vaši klienti práve sedia doma a surfujú len tak, z dlhej chvíle. Možno práve nemyslia na svoju zimnú dovolenku, ale počas dlhých zimných večerov by sa radi inšpirovali kultúrno-poznávacím cestovným ruchom. Prineste príbeh svojho hotela či penziónu priamo do ich izieb a nechajte ich snívať o tom, že čoskoro navštívia Váš hotel.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Každý hotel či penzión má svoj príbeh. Len o ňom možno nevieme. Či je strašidelný, či siaha do hlbokej histórie, či je to veselá pieseň alebo smutná balada? Či ho navštívili slávni ľudia, alebo sa v jeho budove narodili? Spracované v krátkej forme (pdf, video) je vhodné príbeh „zavesiť“ na portál ubytovacieho zariadenia a hneď sa oživí váš svet.

Možno, že lokálne/oblastné/regionálne združenie cestovného ruchu, či opätovne otváraná štátna marketingová agentúra, zoberú ideu za svoju a na ich portáloch vznikne nádherná mozaika príbehov, ktorá očarí aj nejedného vášho potenciálneho klienta. Možno dokonca zorganizovať súťaž a zainteresovať na jej vyhodnotení aj média... Čo vy na to?

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Prezradím Vám začiatok jedného príbehu: začal sa v mojom rodnom mestečku Spišskej Sobote. Na jeho námestí stojí dom, v ktorom sa narodila budúca manželka veľkého cestovateľa a kráľa Madagaskaru – Mórica Beňovského... je len jeden taký penzión na svete a je očarujúci. Presne taký bol aj pre Beňovského... mňa inšpiroval k tomuto článku.

Rudolfa Vallová

Rudolfa Vallová

Bloger 
  • Počet článkov:  167
  •  | 
  • Páči sa:  129x

Dlhoročná odborníčka v oblasti cestovného ruchu otvára diskusiu o "Cestovnom ruchu v 21.storočí" a vyzýva k založeniu iniciatívy - clustra pre podporu kvalifikovaného spracovania Plánu obnovy pre cestovný ruch. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradenácestovanie.smeekonomika.smesúkromnépolitika.sme

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu