Kde je 215.881 našich homosexuálov?

= Mýtus č.3: 4-5-7%.  Ako som sľúbila, homo-tému pre tento rok uzavrieme hrou s číslami. Už sa mi ani nechcelo k tomu vracať, ale trápilo vás to ešte aj tento týždeň.  Zdrojom inšpirácie a insider-info mi zas boli diskusie - ako v predošých blogoch. Nedostala som síce odpoveď na otázku, čím sa homosexuáli pýšia na svojom GAY PRIDE pochode, ale otvorenie bolestnej témy vyplavilo ďalšie pozoruhodné "zamyslenia":

Písmo: A- | A+
Diskusia  (125)

O dôvodoch-nedôvodoch ZA registrované partnerstvá sa popísalo a pohovorilo veľa. Mňa najviac pobavil tento:

 • sm: "...Nie su dovody, aby bol pravne upraveny zvazok dvoch homosexualov."

 • peet: "- a to, že to chce pomerne veľká časť obyvateľstva (cca. 4%), to ti nestačí?"

Mne teda nie ;) Viem si predstaviť aj väčšiu menšinu: napr. daňových poplatníkov, ktorí by iste najradšej platili nulové dane a odvody- ale tiež to nestačí na zmenu zákona.

Sústrediť sa chcem na tie mýtické 4%.

Aj keď Romana Schlesinger sa dušuje, že LGBT používa len toleranciu a dôveryhodné vedecké argumenty, 4% sú zrejme povestnou výnimkou-navyše z minulého tisícročia. Kto môže vážne brať údaje pôvodne hmyzológa osobne zaujatého bisexuála Alfreda C. Kinseyho, štedro podporovaného Rockefellerovou nadáciou - z rokov štyridsiatych! Vzorka 18.tisíc respondentov bola spochybnená, lebo:

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
 • vyhľadával na rozhovor ľudí, o ktorých vedel, že sú homosexuálne orientovaní

 • 25% tvorili väznení trestanci (odsúdení najmä za násilné trestné činy=nadlho)= subjekty situačnej homosexuality

 • preceňoval homosexuálne experimenty respondentov v mladosti atď.

Viac o starých štatistikách nájdete:

Je neuveriteľné, že za tie desaťročia je dostupných tak málo nových štatistík- prečo? Ešte šokujúcejšie je vyhlásenie M. Nikolova, predsedu OZ Pastor Bonus z 23.4.2010:

"Vzhľadom na absenciu prieskumov týkajúcich sa percentuálneho zastúpenia homosexuálov v spoločnosti sme sa v našom občianskom združení rozhodli zrealizovať na Slovensku reprezentatívny výskum prostredníctvom renomovaných spoločností špecializovaných na prieskum verejnej mienky. V priebehu februára a marca (2010) sme oslovili najcitovanejšie slovenské agentúry venujúce sa prieskumu verejnej mienky s dvomi otázkami

Skryť Vypnúť reklamu
 1. zameraná na zistenie, koľko je v našej spoločnosti zastúpených homosexuálne orientovaných osôb.

 2. či verejnosť súhlasí s tým, že sú v našej spoločnosti usmrcované deti do 12. týždňa tehotenstva bez udania dôvodu...

Výsledok bol, že ani jedna agentúra nebola ochotná prieskum s takýmito otázkami zrealizovať. Jedna z odpovedí napr. bola, že naše otázky sú politicky nekorektné a pre ich spoločnosť kontroverzné, a že pod takéto otázky sa nepodpíšu. Strach z poškodenia dobrého mena a hlavne strach z ohrozenia podnikateľskej činnosti bol dôvodom, prečo ani jedna z renomovaných agentúr nebola ochotná ani obdobu našich otázok položiť respondentom, čo i len v internetovom prieskume, kde je do veľkej miery zaručená anonymita.

Z uvedeného príkladu je zrejmé, že stratégia homosexuálneho hnutia rozšíriť strach z homofóbneho označenia už preniká aj našu spoločnosť. Strach je zlý pán, ktorý zabíja pravdu a slobodu. Ak sa strach z pravdy bude naďalej šíriť na Slovensku a vo svete, tak mýtus o 4% výhradne homosexuálnych ľuďoch sa stane jedným z argumentov pre privilegovanie homosexuálneho správania."

Skryť Vypnúť reklamu

Sú teda 4% večnou dogmou? Za 2 roky sa udiali veci a informácií pribudlo: 3x sme si vychutnali GAY PRIDE v Bratislave pod záštitou zahraničných tútorov, homosexualitu vyznal ženský idol M. Dočolomanský, tanečný pár v TV-súťaži i prvý poslanec S. Fořt. A tiež sme si zaplatili 1 cenzus a 2 celoslovenské prieskumy verejnej mienky o ponuke novej liberálnej strany SAS bojovať za "práva homosexuálov"!

tak môžeme veselo počítať:

k 21. máju 2011= posledné sčítanie ľudu, bolo v SR *5.397.036* trvalo bývajúcich obyvateľov. Z nich mýtické 4% je *215 881*homosexuálov.

Zrejme všetkým homosexuálom je jasné, že ak sú tak diskriminovaní ako prezentujú a teda potrebujú zmeniť desiatky zákonov, jediná cesta vedie cez parlament. Ako využili svoj hlas v parlamentných voľbách diskriminovaní homosexuáli?

Skryť Vypnúť reklamu
 • voľby jún 2010: SAS: 307.287 = 12 % z toho 7. S. Fořt: 3.168 krúžkov, t.j. 1% z hlasov SAS

(z toho 150. Matovič: 38.429 krúžkov, t.j. 12,5% z hlasov SAS)- liberáli teda získali 270 tisíc hlasov)

 • voľby marec 2012: SAS: 150.266 = 5 ,9 % z toho 20. S. Fořt: 1.175 krúžkov, t.j. 0,78% hlasov SAS.

Prečo homosexuálny mediálne známy a finančne zabezpečený poslanec dostal aktuálne už len 1.175 hlasov z 215.881? Teda len 0.0002 z počtu obyvateľov? K mýtickým 4%=0,04 to má rádovo ďaleko! Koho volili homosexuáli? Alebo snáď nemajú volebné právo? Pri 4% podiele by predsa nemali problém založiť si vlastnú stranu a pohodlne sa dostať do parlamentu: čerstvým príkladom je Igor Matovič, ktorý s 218 tisíc hlasmi dosiahol dokonca vyše 8%, na prekročenie brán parlamentu stačilo dokonca SAS už spomínaných 150 tisíc voličov.

Ďalšia demonštrácia ich sily sú GAY PRIDE pochody. Tohoročnému priznali účasť "niekoľko sto" účastníkov. Koľkí z nich boli skutočne homosexuáli, koľkí zahraniční a koľkí fanúšikovia - netuším. Každopádne do 216 tisíc to malo zas veľmi ďaleko. PREČO? Nesúhlasili s formou prezentácie? Alebo ich je miesto stotisícov naozaj len pár tisíc?

Iste, že aj 10 ľudí môže mať oprávnené a rozumné požiadavky. A možno im médiá dajú nejaký priestor. A možno dostanú vládneho splnomocnenca alebo aspoň výbor. Ale nateraz všetko nasvedčuje tomu, že mýtus o 4% homosexuálov na Slovensku neplatí. Takže v úvode citovaný argument ZA registrované partnerstvá, že "to chce pomerne veľká časť obyvateľstva (cca. 4%)" už stačiť nebude. Aj keď "uznávaný psychiater MUDr. Jozef Hašta" vie dokonca o 5% homosexuálov na SLovensku. Týmto svojím názorom a obhajobou homosexuality ako prirodzeného variantu správania si však tiež získal za mesiac len 1.228 fanúšikov- z 269.852 homosexuálov.

Verím, že do ďalšieho PRIDEu zas pribudne Pravdy.

Napriek množstvu scenzurovaných komentárov.

Alebo vďaka nim?

venované pamiatke všetkých statočných a sčítaných diskutérok a diskutérov.

Vanda Rybanská

Vanda Rybanská

Bloger 
 • Počet článkov:  49
 •  | 
 • Páči sa:  0x

Som obyčajná 3D matka. Bola som šéfredaktorkou obecného spravodaja a protikorupčnou občianskou aktivistkou v samospráve. Nezávislou obecnou poslankyňou. Spoluzakladateľkou ZOMOS. Lobistkou v parlamente. Kandidátkou do parlamentu za OĽaNO v 2012. Asistentkou predsedu Igora Matoviča. Ako 47. kandidujem za OĽaNO zas. Zoznam autorových rubrík:  zdravotníctvoVláda občanovsamosprávaPolitičky, politici a politikaSpoločnosťNedeľné čítanieViera a RKCMédiávoľby NR SR 2O12

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

8 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu