Cestovateľské Videá - Propagujte vaše aktivity v cestovnom ruchu

Propagácia vašich služieb v cestovnom ruchu kreatívnym a profesionálnym videom? Video je momentálne veľmi populárny marketingovým trendom (nástrojom), tak neváhajte a využite videá pre propagáciu Vášho biznisu čím skôr.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ahojte priatelia cestovného ruchu - cestovania, turizmu, dobrodružsta, ale aj lákavých slnečných dovoleniek... 

 Dávam vám do pozornosti jeden z mojich nových projektov v tomto roku. Satori Cinema travel pre vás vytvorí úžasné profesionálne reklamné video v oblasti cestovného ruchu. V tomto roku 2020 tvoríme už aj na Slovensku.

V cestovnom ruchu máme na konte už množstvo zaujímavých video projektov na Slovensku ale aj za našimi hranicami - napríklad v krajinách ako Peru, Nový Zéland ale aj na vzdialených ostrovoch Francúzskej Polynézie - Tahiti. Kedže sa väčšinou videá šíria internetom tak sa pochválim referencio ako napr:..

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Naše video zábery boli použité vo videu pre propagáciu Markézskych ostrovov (súostrovie Francúzskej Polynézie) na najväčšej FB cestovateľskej stránke na svete - MUST DO TRAVELS, ktorá má momentálne viac ako 9,5 milióna fanúšikov. 

Cestovateľské videá,  dovolenkové videá, promo video pre vašu firmu
Cestovateľské videá, dovolenkové videá, promo video pre vašu firmu (zdroj: https://www.facebook.com/106548697413877/videos/518691752282021/)

 V prvých projektoch bude stáť za kamerou či réžiou moja maličkosť. Neváhajte a kontaktujte nás, kým nie sme ešte úplne vybookovaní. Budem sa tešíť sa na spoluprácu.

Satori Cinema sa venuje video produkcii najmä v týchto oblastiach: 

  • promo videá vašich eventov - Spoločenské podujatia,koncerty, plesy, a iné.

  • umelecko - cestovateľské videá,

  • inšpiratívno - motivačné videá

  • dokumentárne filmy

  • hudobné videoklipy 

Postprodukcia videa: réžia,obrazový strih, kreatívny strih, kolorizácia, zvuková dramaturgia.

Navštívte WEB STRÁNKU a sledujte naše projekty: 

SkryťVypnúť reklamu

https://satoricinema.wixsite.com/video-sluzby/cestovatelske-videa

Michal Vasilko Kele

Michal Vasilko Kele

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mike Satori sa narodil v Bratislave. Je známy v zahraničí a aj na Slovensku ako video tvorca - dokumenty, umelecké -inšpiratívné videá. Má za sebou štúdium na univerzite medzinárodných vzťahov v Bratislave. V neposlednom rade je aj inšpirátorom na ceste k vedomému spôsobu života - k hlbšiemu porozumeniu duchovnej podstaty človeka, poukazujúc na dôležitosť prírody a kozmu v našich životoch. Posledné roky cestoval a natáčal rôzne video projekty. Venoval sa ekologickému a samoudržateľnému spôsobu života. Jeho životnú púť nájdete na stránkach: FACEBOOK:Dicover World Around and WithinVedomý život / Premena / Motivácia INSTAGRAM https://www.instagram.com/consciousplanettribe/ Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu