Bola som na tantrickej masáži

Moja dobrá známa, žena pred päťdesiatkou. Jediné čo na seba vedela povedať bolo, že sa potrebuje postaviť do tieňa aby sa ako tak mala rada.. Orgazmus zažila asi dvakrát v živote a aj to si nebola istá, či to bolo naozaj ono. Svoje telo nepozná a záhadný bod G bol pre ňu ozajstná záhada.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (26)

Jej prvý muž s ktorým žila niekoľko rokov mal vážne problémy s erekciou a ani nedokázal byť inak dostatočne k svojej partnerke pozorný.. Raz jej  povedal,  že sa mu nepáčia jej  prsia a že má príliš veľký zadok, čo v nej zanechalo negatívnu emocionálnu stopu. Tak sa postupne snažila svoju sexualitu potláčať, nevšímať si ju. To bohužiaľ viedlo k rôznym ďalším problémom v jej živote. Namiesto efektívneho riešenia sexuálnych problémov sa veci časom viac a viac zamotávali vďaka týmto negatívnym programom... A tak radšej aj zahrala orgazmus a akoby ,,poslúžila" mužovi. Po akte sa hneď umyla, pretože sa cítila zneužitá. Za svoje telo sa hanbila...Riešila svoju starú kožu, svoje ovisnuté prsia...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Poradila som jej aby skúsila tantrickú masáž. Existujú samozrejme rôzne stupne takejto masáže. Môže to znieť že ide o nejaké sexuálne služby. Dotyk ani masáž však nie je sexuálna.  Je to prejav lásky a úcty k telu, k sebe samému. Otvorenie sa láske k vlastnému telu. Jedná sa teda o liečivú a uvoľňujúci masáž. Pri tejto masáži človek nemôže očakávať akékoľvek požiadavky na uspokojenie svojich sexuálnych túžob.  V priebehu celej masáže klient nerobí vôbec nič, je iba pasívny, prijímajúci.

Najskôr bola proti, zavtipkovala že v jej veku sa jej to už ani neoplatí. Jej zvedavosť však nakoniec zvíťazila.

SkryťVypnúť reklamu

Prišla do tantrického centra kde si mala možnosť vybrať konkrétnu masáž. Mohla si tiež vybrať  kto ju bude masírovať. Muža zamietla okamžite, na to sa príliš hanbila, nakoniec si zvolila jemnú ženu ktorá ju mala sprevádzať celou masážou.

Vysvetlila jej, že tantrická masáž v sebe spojuje prvky starodávnych tantricko – taoistických techník a klasickej masáže. Jedná sa o zmyselný intímny rituál ktorý rozprúdi energiu a naplní človeka nehou a vzrušením. Používa sa masáž joni a lingamu / sanskrtský názov pre ženský a mužský pohlavný orgán./ Vďaka takejto tantra masáži sa dajú odstrániť blokády na úrovni prvej čakry, toto všetko je za prítomnosti nežných dotykov ktoré postupne uvedú prijímajúcu ženu do pochopenia jej vlastnej sexuálnej energie, v ktorej sa môže uvoľniť a cítiť sa prijímaná.

SkryťVypnúť reklamu

Zaviedla ju do sprchy a potom oblečenú v hodvábnej šatke do nádhernej miestnosti vyzdobenej čerstvými kvetmi, intímnymi sviečkami, lampami, zmyselnej relaxačnej hudbe.

Začala ju hladiť po tvári, hlave, vlasoch.  Jemne ju objímala, ako keď matka hladí a privinie si svoje dieťa. Tento pocit bol pre ňu neskutočne silný.  

Potom jej vyzliekla  šatku, položila ju na podložku a začala jemne masírovať telo.

Pomocou horúcich ručníkov obohatených o vonné esencie ju uviedla do stavu relaxácie. Pri masáži používala rôzne pierka, kúsky kože, náhrdelník z perál... Potom masérka prešla do masírovania celého tela teplým mandľovým olejom...

SkryťVypnúť reklamu

Intímna masáž začala prebiehať dotykmi nôh. Masérka – tento krát už sama vyzlečená – jej začala bozkávať a hladiť nohy. Celý tento proces prebiehal v niekoľkých fázach. Od letmého zoznamovania, po samotnú priamu masáž panvového dna. Moja hanblivá známa mohla samozrejme kedykoľvek zastaviť celý proces. Avšak asi po dvoch hodinách masáže bol tento stav pre ňu  taký prirodzený a veľmi príjemný, že nemala vôbec pocit že by mala niečo zastaviť. Nebola vystavená žiadnemu tlaku očakávania a masérka ju brala takú aká je. Hovorila jej, aké má nádherné prsia a hebkú pokožku. Hovorila, ako môže objaviť svoju krásu a milovať sa taká aká je. Povedala jej, ako sa má naučiť dýchať, aby mohla previesť hlboký orgazmus a pritom ju neustále masírovala...

Celý tento rituál trval 3,5 hodiny i keď nakoniec nedosiahla orgazmus – to však nebolo cieľom – naučila sa o svojom tele a svojich sexuálnych pocitov viac než kedykoľvek predtým...

lenka vdovjaková

lenka vdovjaková

Bloger 
  • Počet článkov:  85
  •  | 
  • Páči sa:  0x

kvapka z mora a more zároveň Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

277 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu