Apel agitkový

Slová reálny socializmus  použil Gustáv Husák ako predseda ÚV KSČ. Ja prvý krát v histórii použijem slová reálna demokracia  ako obyčajný občan.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

V puďe sebazáchovy zdúrazňuju túto myšlenku. Já bych volil manželstvo z rozumu, trebárs: Hnuťí Veliká Opozícija (ináč vysoko pravďepodobňe HoVnO). Mnohé hlasy by nepropadli a ňekerí voliči (jak za socíku) by nemjeli na výbjer a pochopili by. Šak rozlišovat by sa dalo krúžkováňím ftákú do škatulí. Vydal bych sa téš intenzívňe verbovat našich inostrancú. Ščípeňí, ďeleňí, hádky bych nechal na satelity Smjeru.

To by byl štátňícký počin polických eg, co?

dedo Pejo

snát sa dohodnú
snát sa dohodnú (zdroj: dedo Pejo)
Štefan Vidlár

Štefan Vidlár

Bloger 
  • Počet článkov:  776
  •  | 
  • Páči sa:  1 292x

Emeritňí Doc. Ing. Štefan Vidlár, CSc. alias dedo Pejo, rodák z Holíča ze severňího Záhorá (70, 176, 120, 630 – vjěk, výška, váha, dúchodek v euro), odejdúc na penziju z Prešporku žit na Záhorí tentokrát s ozajstnýma zvírencama, aby mu čekáňí na pravdu Boží lachší ubíhalo, insitňe píše a veršuje vážňe aj ze srandú s chybama v zmuchlanej Záhoráčťině a ňekedy aj po slovensky. Politická satira mu neňi cuzí. (Sem tam pridá aj fotku.) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu