Gauner Bobo

Na Slovensku prvňí štváč, farizej a slova rváč.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

 

 

V parlamente sa to melie. Osobne je mi špatne z toho, keď človek, ktorý na všetkých frontoch zaviedol klamstvo, podvod, korupciu, intrigy, vydieranie, výpaľníctvo, zlodejinu, vraždy, ..., toto všetko i viac zvolil za jedinú všeobecne rozšírenú pracovnú metódu moci, človek, ktorý veľmi, veľmi zdokonalil svojho predchodcu V. M., je mi na grc z toho, keď si tento človek dovolí moralizovať.

Prečo vychádza z predpokladu, že sme všetci tupci, ktorí mu to zbaštíme z ruky? Nesiem si veľa krížikov skúseností, no toto ma ešte stále ponižuje a uráža.

 

dedo Pejo

Štefan Vidlár

Štefan Vidlár

Bloger 
  • Počet článkov:  779
  •  | 
  • Páči sa:  1 303x

Emeritňí Doc. Ing. Štefan Vidlár, CSc. alias dedo Pejo, rodák z Holíča ze severňího Záhorá (70, 176, 120, 630 – vjěk, výška, váha, dúchodek v euro), odejdúc na penziju z Prešporku žit na Záhorí tentokrát s ozajstnýma zvírencama, aby mu čekáňí na pravdu Boží lachší ubíhalo, insitňe píše a veršuje vážňe aj ze srandú s chybama v zmuchlanej Záhoráčťině a ňekedy aj po slovensky. Politická satira mu neňi cuzí. (Sem tam pridá aj fotku.) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu