Coskoro

Moji milí, abych Vám okrem starosťí a dluhú zanechal aj ňeco pozitívňí, rozhodel sem sa ňekeré moje životňí skúsenosťi a spomínky zakonzervovat túto veselú formú pro eventuálňí pofšimnuťí budúcíma generácijama.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Postaršía pobelavý Doc. Ing. Štefan Vidlár, CSc. alias dedo Pejo, rodák z Holíča ze severňího Záhorá (69, 176, 120, 598 – vjek, výška, váha, dúchodek), odejdúc na penziju z Prešporku žit na Záhorí do Miklhúfa, tentokrát s ozajstnýma zvírencama, aby mu čekáňí na pravdu Boží lachší ubíhalo, insitňe píše afohryzmy Pejovčiny, povídky, príbjehy ze života a téš ríkanky veršuje vážňe aj se srandú s chybama v ňím zmuchlanej Záhoráčťiňe a ňekedy aj po slovensky. Politická satira mu neňi cuzí, šak vidly pichajú. Sem tam pridá aj pjeknú fotku. Velice nekriticky a neskromňe túží po tituli: Záhorácký Hvjezdoslaf, prípadňe: Homér ze Záhorá. Scel by byt aj bardem z takého ludu, co sranda je jeho wúdú.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Coskoro

: Záhorák šecko skúr ví... Dzíl prvňí Dedo Pejo

 píše všelicos né enem pro nás a pro naše ďeťi

zvírence
zvírence (zdroj: dedo Pejo)
Štefan Vidlár

Štefan Vidlár

Bloger 
  • Počet článkov:  776
  •  | 
  • Páči sa:  1 292x

Emeritňí Doc. Ing. Štefan Vidlár, CSc. alias dedo Pejo, rodák z Holíča ze severňího Záhorá (70, 176, 120, 630 – vjěk, výška, váha, dúchodek v euro), odejdúc na penziju z Prešporku žit na Záhorí tentokrát s ozajstnýma zvírencama, aby mu čekáňí na pravdu Boží lachší ubíhalo, insitňe píše a veršuje vážňe aj ze srandú s chybama v zmuchlanej Záhoráčťině a ňekedy aj po slovensky. Politická satira mu neňi cuzí. (Sem tam pridá aj fotku.) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu