Šľahačka

Niekedy na smotane jahôdka nie je.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Mali sme takú tlakovú, drôtom opletenú fľašu na výrobu sódy pomocou bombičiek s CO2 a tiež aj podobnú menšiu na výrobu šľahačky. K súprave štýlovo podobná bola dóza na ľad. Čosi o tom napíšem.

Ten deň sme mali návštevu mojej sestry s manželom. Švagor, veľký elegán, si potrpel na kvalitné oblečenie a ten deň u nás práve hrdo prezentoval novučičký oblek. Pri dezerte manželka chcela tie zákusky vylepšiť čerstvou smotanou z našej opletenej fľašky. Po zatočení bombičky, just zapôsobil nejaký Murphyho zákon a čerstvá šľahačka začala striekať nekontrolovane po celej obývačke. Samozrejme aj na nový, novučičký super oblek môjho švagríka. Aby mladá pani zabránila najhoršiemu, vidiac totálne zdesenie majiteľa postriekaného drahého obleku, duchaprítomne striekajúcu fľašku šups pod sukňu... Myslím, že zbytočne, pretože oblek aj obývačka aj tak putovali do čistiarne.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No aká je pointa príbehu? Žiaľ, žiaľ, veru žiadna. Totiž nebolo mi, v tej chvíli z pochopiteľných dôvodov, dopriate gastroerotické olízanie podsukenných inkriminovaných smotanových partií mladej pani.

 

dedo Pejo

Štefan Vidlár

Štefan Vidlár

Bloger 
  • Počet článkov:  640
  •  | 
  • Páči sa:  531x

Emeritňí Doc. Ing. Štefan Vidlár, CSc. alias dedo Pejo, rodák z Holíča ze severňího Záhorá (70, 176, 120, 630 – vjěk, výška, váha, dúchodek v euro), odejdúc na penziju z Prešporku žit na Záhorí tentokrát s ozajstnýma zvírencama, aby mu čekáňí na pravdu Boží lachší ubíhalo, insitňe píše a veršuje vážňe aj ze srandú s chybama v zmuchlanej Záhoráčťině a ňekedy aj po slovensky. Politická satira mu neňi cuzí. (Sem tam pridá aj fotku.) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu