13. sociálňí dáfka

P.T.  Vjerchuško!  Viem, že nedosahujem kvality Tóna Brtka (alias Hrnca), no s potešením by som prijal aj dočasnú a aj symbolicky platenú (tak zo 1000,- euro mesačne) funkciu Vášho dvorného šaša.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

13-tá sociálňí dáfka

Vím, že robíte, co možete. Já bych na to ale pri vašich obhajobách išel z druhého konca. Slúbil bych dúchodcom, že to, o co ste nás proci Ficoslubu ukrácili, nám dáte v nasledujícim roku (aj s úrokama?), ket Covid pomine. Co ste vy horší jak Smjer, šak slúbte téš ňeco! Lebo Fico nám uš nemože dat, co vy nám možete slúbit. Co vy na to?

dedo Pejo

Štefan Vidlár

Štefan Vidlár

Bloger 
  • Počet článkov:  781
  •  | 
  • Páči sa:  1 307x

Emeritňí Doc. Ing. Štefan Vidlár, CSc. alias dedo Pejo, rodák z Holíča ze severňího Záhorá (70, 176, 120, 630 – vjěk, výška, váha, dúchodek v euro), odejdúc na penziju z Prešporku žit na Záhorí tentokrát s ozajstnýma zvírencama, aby mu čekáňí na pravdu Boží lachší ubíhalo, insitňe píše a veršuje vážňe aj ze srandú s chybama v zmuchlanej Záhoráčťině a ňekedy aj po slovensky. Politická satira mu neňi cuzí. (Sem tam pridá aj fotku.) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

714 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

51 článkov
SkryťZatvoriť reklamu