Potulky mestom

Rozhodol som sa akosi na skúšku publikovať moju tvorbu. Som zvedavý na Váš názor

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

1 Potulky mestom

Bolo ráno a ako zvyčajne som sedel v izbe pri televízií. Vonku bolo veľmi pekne, takže som sa rozhodol poobede zájsť do mesta. Veľmi rád navštevujem tunajšiu čajovňu. Vďaka príjemnému prostrediu a tamojším priateľom získam novú energiu a prídem na iné myšlienky. Možno to vyznelo, že som až príliš depresívny. Vôbec to tak nie je. Človek na vozíku zvykne mať aj čierne dni. Doposiaľ som nemal dievča, verím však v zmenu.

S týmito myšlienkami som sa vybral do mesta.  Slnko poriadne pálilo, takže cesta bola zložitejšia. Asi v polovici námestia som sa zastavil a napil sa.  Hodnú chvíľu som sa díval na našu radnicu a pokračoval ďalej v ceste do čajovne. Po príchode som narazil na veľmi dobrého kamaráta Martina, ktorý mi ponúkol ľadovú limonádu. Popritom sme sa porozprávali o umení a politike. Obaja sme sa tak zahĺbili do rozhovoru, až sme si neuvedomili, že čas už pokročil. S dobrým priateľom som sa teda rozlúčil a dohodol na ďalšom stretnutí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Slnko pomaly zapadalo a tak som si mohol vychutnať nádherný pohľad.  Mám rád západy slnka a vedel som, že po mojom príchode domov bude už tma. Vedel som, že uvidím prvé hviezdy. Pohľad na hviezdy ma vždy spraví šťastným. Majú v sebe skrytú silu, ktorá ma upokojí a dodá vnútornú rovnováhu.  S pocitom šťastia som sa vrátil domov a tešil sa na nasledujúci slnečný víkend.

Viktor Pamula

Viktor Pamula

Bloger 
  • Počet článkov:  118
  •  | 
  • Páči sa:  90x

Som mladý človek a študent. Vo svojom živote mám však od narodenia niečo s čím sa nezaobídem. Som na invalidnom vozíku. V tomto blogu by som rád poukázal na problémy, s ktorými sa stretávam. Sú to problémy s bariérami ľudskými ale aj materiálnymi. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu