reklama

Nádych normálnosti

Od včerajšieho dňa (3.1) sa na rezervácie otvorili gastro prevádzky. Posedenie na káve pre mňa znamená veľmi veľa

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Nádych normálu

Posedenie s priateľmi po dlhej dobe je pre mňa veľmi dôležité. Obdobie lockdownu na mňa pôsobilo veľmi negatívne. Pocit samoty stále dobiedzal a akosi ma nechcel opustiť. Otvorenie kaviarní ma veľmi potešilo a dodalo mi energiu.

Kaviareň Mlynček má u nás v Spišskej Novej Vsi veľmi dobrú povesť. Rád si tu vychutnám zelený čaj, občas pamlsku v podobe horúcej čokolády so šľahačkou či croissantu. Kaviareň je zariadená v minimalistickom štýle, čo mi je srdcu blízke. Pri posedeniach s priateľmi alebo známymi v útulnom a milom prostredí prídem na iné myšlienky a vráti sa mi úsmev na tvár a v duši pocítim pokoj.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Návštevou kaviarne či reštaurácie v tomto období podporím aspoň trošku cestovný ruch a cestou tam stretnem známych a prehodím pár slov.

Veľmi sa mi páčila forma podpory gastroprevádzok v našom meste počas adventného obdobia. Podniky formou okienkového predaja predávali grog, varené vínko, klobásky, kapustnicu, palacinky a mnoho iného. Vianočnú atmosféru dotvárali koledy a hity. Verím, že stánky s podobnými pochutinami budú v meste počas sviatkov vždy. Osobne mi vôbec nechýbali stánky s oblečením, ako to bývalo kedysi.

Spišská Nová Ves je krásne mesto plné vôní a dobrých prevádzok. Podporme ich prosím

Viktor Pamula

Viktor Pamula

Bloger 
  • Počet článkov:  143
  •  | 
  • Páči sa:  178x

Som mladý človek a študent. Vo svojom živote mám však od narodenia niečo s čím sa nezaobídem. Som na invalidnom vozíku. V tomto blogu by som rád poukázal na problémy, s ktorými sa stretávam. Sú to problémy s bariérami ľudskými ale aj materiálnymi. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu