Nový podnik s chybičkou krásy

V dnešnom článku Vám predstavím novú kaviareň v našom meste

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Meetpoint nová a nádherne riešená kaviareň s chybičkou krásy. Dostal som odporúčanie na novo otvorený podnik v Spišskej Novej Vsi . Podnik má milú a ochotnú obsluhu, v ponuke má croissanty, horúcu kávu so šľahačkou a iné dobroty. Podnik ako stvorený pre mladého človeka, ako som ja.

Nový Meetpoint sa nachádza v budove kultúrneho domu, kde vedú schody. Na týchto schodoch sa však nachádza úzka a strmá nájazdová rampa, po ktorej sa nedostane hore mamička s kočiarom a nie to ešte vozík ( viď foto )

Ak by som sa aj horko-ťažko dostal hore po tejto rampe, v ceste by mi stál kvetináč, esteticky to vyzerá výborne a páči sa mi to, no prakticky, je kvetináč prekážkou.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Majitelia budov nie sú schopní opraviť vstup, na čo doplácajú samotné nájomníčky tejto kaviarne. Som spoločenský človek, rád by som ochutnal nejakú tú čokoládu, drink, a podobne. Aj samotná obsluha by privítala napríklad mamičku s kočiarom, alebo človeka s hendikepom. Novému podniku držím palce a budem ho odporúčať naďalej, pretože nájomníčky za tento stav nemôžu.

nájazdová rampa so strmým sklonom
nájazdová rampa so strmým sklonom  (zdroj: Viktor Pamula)

nájazdová rampa smerujúca do kvetináča
nájazdová rampa smerujúca do kvetináča (zdroj: Viktor Pamula)

Viktor Pamula

Viktor Pamula

Bloger 
  • Počet článkov:  106
  •  | 
  • Páči sa:  56x

Som mladý človek a študent. Vo svojom živote mám však od narodenia niečo s čím sa nezaobídem. Som na invalidnom vozíku. V tomto blogu by som rád poukázal na problémy, s ktorými sa stretávam. Sú to problémy s bariérami ľudskými ale aj materiálnymi. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

8 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu