Quo Vadis Spišská Nová Ves II.

Písmo: A- | A+

Okres Spišská Nová Ves sa presúva do zelenej farby. Mesto sa však "podarilo" vyjednať Antigénové testy za 5 eur. V tomto článku Vám poviem viac o tom, prečo je dôležitejšie očkovanie.

V dobe pandémie nabrala na sile dezinformačná scéna. Inak tomu nie je ani na facebooku a stránke Spišská Nová Ves. Pred pár dňami na nej uverejnili status o tom, ako sa po iniciatíve primátora mesta podarilo zaradiť Spišskú Novú Ves do zoznamu miest, kde budú dostupné antigénové testy za päť eur.

Pod tento status sa zbehla antivaxerská scéna. Argumentovala tým, že oni sa testovať nedajú a že si nedajú do seba pichnúť neoverenú vakcínu. Po dobre mienených komentároch o tom, že vakcína skutočne pomáha a ak sa chceme cítiť slobodne mali by sme sa zaočkovať nastalo peklo. "Jebe ti na hlavu" a komentára podobného typu sa len tak sypali.

Ľudia si však neuvedomujú, že už v minulosti boli zaočkovaní napríklad proti tetanu alebo chrípke .Krok mesta bol taktiež mierený vedľa a iba podporil dezinformačnú scénu. Myslím, že mestu a aj primátorovi by malo záležať na zdraví svojich občanov. Prosím Vás aby ste sa dali zaočkovať.

Chápem, že je to citlivá téma. Som pripravený na osočovanie aj nadávky ale iba VAKCÍNA je cesta ako mať ľahší život

Skryť Zatvoriť reklamu