Rekonštrukcie sídliskovej infraštruktúry 2

Chcel by som sa poďakovať mestu za začatie rekonštrukcie zdravotného strediska

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V tomto článku by som rád pochválil mesto za začatie rekonštrukcie zdravotného strediska na sídlisku západ. V budove zdravotného strediska dôjde k výmene vnútorného zariadenia a obnovou prejde aj vonkajšia časť. Zrekonštruuje sa aj fasáda a zateplí sa.

Zdravotné stredisko bude prístupné aj pre zdravotne znevýhodnených občanov. Pred oboma vchodmi bude vybudovaná nájazdová plošina. uvažuje sa aj o vybudovaní bezbariérových toaliet. Rekonštrukcia sa začala vo februári 2022 a plánované ukončenie je naplánované na rok 2023.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Lekári by sa po tejto rekonštrukcií mali vrátiť späť do tejto budovy. Veľmi si vážim, že mesto myslí aj na zdravotne znevýhodnené osoby. Aj tieto osoby si zaslúžia adekvátny prístup k zdravotnej starostlivosti a pomoci s cvičením, čím im možno zlepšiť ich zdravotný stav.

Viktor Pamula

Viktor Pamula

Bloger 
  • Počet článkov:  118
  •  | 
  • Páči sa:  90x

Som mladý človek a študent. Vo svojom živote mám však od narodenia niečo s čím sa nezaobídem. Som na invalidnom vozíku. V tomto blogu by som rád poukázal na problémy, s ktorými sa stretávam. Sú to problémy s bariérami ľudskými ale aj materiálnymi. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu