Trampoty hendikepovaného občana II.

Písmo: A- | A+

Predstavujem Vám druhú časť môjho seriálu s názvom Trampoty znevýhodneného občana.

Schod pred bankomatom
Schod pred bankomatom 

S vekom prichádza zodpovednosť, asi to bola moja prvá myšlienka, keď som dostal môj prvý dôchodok. Iní mladí v osemnástich rokoch pijú pomaly každý piatok ( nie žeby som nechcel aj ja, ale o tom viac v inej časti ) ja som však mal strach. Nevedel som, čo ma čaká a bral som to až prehnane zodpovedne. Išiel som si teda vybrať banku, kde by mi ten dôchodok chodil. Nastal prvý problém.

Nie je banka ako banka, totiž áno, každá vás presviedča vstúpte k nám dáme vám toto, dáme vám hento. Ešte predtým si však musím vybrať banku, ktorá nemá schody. No a tu prichádza problém. Každá banka v našom meste má aspoň 20 schodov, a ak nemá tak vás pošlú do materskej banky, ktorá ich má. Proste začarovaný kruh. Vybral som si teda banku, ktorá má sídlo na každej pošte.

Naša hlavná pošta vyzerá ako z hlbokého socializmu. Bez nájazdu bez plošiny asi s 5 schodmi vonku a 15 dnu. Čo Vám budem hovoriť, pozrite sa sami.

Aj samotná pobočka banky je podobná budove pošty. Je síce prerobená, ale opäť so schodmi. Pri rekonštrukcií budovy sa akosi pozabudlo na bankomat. Myslieť si, že bezbariérové bankomaty prišli aj na Slovensko je asi to isté, ako keď presviedčam ľudí, že milujem ranný beh Opäť pripájam fotku ako dôkaz. Čo k tomu dodať ? Asi stačí len vďaka za internetbanking

Skryť Zatvoriť reklamu