Futbalové novinky

Písmo: A- | A+

Futbalisti Spišskej Novej Vsi vstúpili do novej sezóny víťazne . Nie len o tom bude nasledujúci článok.

Futbalisti Novoveského klubu vyhrali v prvom ligovom kole v derby nad Popradom 4:2. Napravili si tak chuť po vypadnutí y pohára s neďalekou Tepličkou. Vypadnutie sa u futbalovej verejnosti nestretlo s pozitívnymi reakciami. Teplička sa totiž nachádza o niekoľko súťaží nižšie.

V sobotu to však bol celkom iný výkon. Domáci do zápasu vstúpili razantne a odhodlane. V prvom polčase strelili tri góly a každý veril v pohodlnú výhru. V druhom polčase bol lepším družstvom Poprad. Ten strelil Spišskej Novej Vsi dva góly. Dôvod tohto obratu v zápasovom dianí možno nájsť v uspokojení sa domácich futbalistov. Zmena nastala aj pri striedaní Mareka Janečku. Vtedy už nemal kto pomáhať domácemu mužstvu v organizácií hry. Novovešťania sa tak do posledných minút obávali o výsledok. Ten však z poslednej akcie stretnutia upravil Hagara na 4:2 pre domácich.

Otvorenie novej sezóny bolo sviatkom. Klub privítal Mareka Janečku, ktorý bude hlavne plniť funkciu športového riaditeľa klubu. Jeho úlohou bude pripravovať mužstvo na postup do druhej ligy. To je jeden z dlhodobých cieľov klubu.

Ďalšou novinkou je otvorenie nového bufetu. Fanúšikovia si tak môžu užiť zápas s dobrým pivkom alebo jedlom.

Štatutári klubu chcú 10.9. otvoriť novú tribúnu. Sľubujú veľkú šou a množstvo atrakcií. Verím, že sa tak klub podarí ešte viac zviditeľniť a priláka to na tribúny ešte viac divákov. Najbližšie sa Novejša predstaví v Snine a potom opäť doma v ďalšom derby proti Spišskému Podhradiu.

Skryť Zatvoriť reklamu