Sviatok Novoveského futbalu.

Písmo: A- | A+

V piatok desiateho septembra sa navždy zapíše do histórie futbalu v Spišskej Novej Vsi. Po niekoľkoročnej rekonštrukcií sa otvoril zrekonštruovaný štadión.

V piatok desiateho septembra sa navždy zapíše do histórie futbalu v Spišskej Novej Vsi. Po niekoľkoročnej rekonštrukcií sa otvoril zrekonštruovaný štadión. Otvorenia sa zúčastnil primátor mesta, prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik a štátny tajomník ministerstva školstva Ivan Husár.

Otvorenie štadióna spríjemnil aj bohatý sprievodný program. Hlavným bodom bol zápas hviezd verzus tím Spišská Nová Ves. . Medzi osobnosťami boli napríklad Branislav Rapáč, Marek Janečka, Richard Lintner, Ladislav Pecko, Vladislav Zvara, Martin Jakubko, Stanislav Šesták, Richard Havrilla a mnoho ďalších. Hlavnými idolmi pre návštevníkov však boli herci zo seriálu oteckovia, ktorí si taktiež zahrali v tomto zápase.

Mesto Spišská Nová Ves dostalo od zväzu 10 000 eur na rozvoj futbalového klubu a mládeže. Počas celej akcie bol pre hostí pripravený catering a pre návštevníkov skákacie hrady, živé sochy, autogramiáda oteckov, basketbalový freestyle a koncert miestnej hudobnej skupiny Sám sebou, ktorá predstavila futbalovú hymnu Slovensko Gól.

Obrázok blogu

Obrázok blogu

Obrázok blogu
Skryť Zatvoriť reklamu