Provokatér Sulík

V piatok, 2. 3. 2012 podvečer prišli demonštranti Antigorily potom, ako odchádzali od tmavého, opusteného a toaletnými papiermi zahádzaného sídla KDH aj pred sídlo SaS. Bolo to trochu tvrdšie a viac rozvášnené jadro. Umiernenejší demonštranti už dav opustili, nakoľko demonštrácia bola oficiálne ukončená. Prvý pokrik demonštrantov bol vulgárny a predpovedal problémy. Dav totiž skandoval : "SaS - jeb..l pes". Zrazu sa medzi demonštrantami zjavil Richard Sulik s Jozefom Mihálom, ktorých dav okamžite obkolesil. Následne vyšiel z Liberálneho domu Ľubomír Galko a Martin Poliačik. Ľ. Galko na pokrik skupiny demonštrantov: "No poďte sem, vysvetliť nám niektoré veci, napríklad ako to bolo s tým odpočúvaním", vkročil medzi demonštrantov. M. Poliačik sa vybral k agresívne naladenému jedincovi. Pozrite sa, ako táto "provokácia a drzosť" čelných predstaviteľov SaS voči ľuďom v dave dopadla - v článku je umiestnené aj video.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (24)

To, čo sme si my Saskári dovolili v piatok, ísť takto medzi demonštrantov, kde je možné prísť k nejakej facke alebo kopancu prakticky okamžite, bolo nevídané.

Viete si predstaviť, že by takto medzi demonštrantov šli Dzurinda, Mikloš, Figeľ, Hrušovský, Bugár, Chmel, Fico, Kaliňák? A viete si predstaviť tú reakciu davu?

Áno - Sulík a jeho "ansábel" robíme občas aj chyby. Ale vieme si ich uznať. A poučiť sa z nich. Avšak v SaS nemáme za sebou ani jednu korupčnú kauzu. Preto si môžeme dovoliť tú "nehoráznosť" a "drzosť", čo sme spravili v piatok. Ísť takto medzi ľudí.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Napriek vyššie uvedeným skutočnostiam však treba mať na to gule. A tie my Sulíkovci, zdá sa, máme.

Pokrik davu : "Aspoň má gule" a záverečný potlesk pri odchode si naši "provokatéri" z SaS naozaj zaslúžili.

Marián Viskupič

Marián Viskupič

Bloger 
  • Počet článkov:  40
  •  | 
  • Páči sa:  18x

Radšej pracujem, ako rozprávam. Pri riešení problémov preferujem jednoduché riešenia, jasné a zrozumiteľné pre všetkých.Pre úplnosť: som zakladajúci člen strany SaS, Trnavský krajský predseda, župný poslanec v TTSK a poslanec NR SR, predseda Výboru pre financie a rozpočet. Ale tiež milujúci manžel a otec 2 detí. Práve im sa chcem raz pozrieť do očí a povedať, že som urobil maximum, aby sa na Slovensku oplatilo pracovať a žiť. U Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu