Tu bude poriadok!

Máme my Slováci šťastie, že na čele tejto krajiny stoja tí najschopnejší z nás. Čestní, skromní, vzdelaní, zväčša s titulom JUDr. Len tak námatkou: JUDr. Číč, JUDr Čarnogurský, JUDr. Mečiar, JUDr. Fico, JUDr. Danko.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (28)

Ľudia, ktorí nemyslia na nič iné, než na blaho ostatných. Chodiace mozgy,ktoré tu a tam príjmajú potravu.

Napríklad momentálne človek na druhom najvyššom poste v štáte. Klobúk dole. Andrej Danko je odborník na všetko. Zahraničú i domácu politiku,právo, školstvo, kultúru, ekonomiku, armádu… A svoje znalosti neustále rozširuje. Najnovšie je odborník aj na stav univerzitných knižníc. V súvislosti sozmiznutím rigoróznej práce právničky Emílie Shakkour z knižnice Univerzity Komenského, ktorá bola napísaná rok pred Dankovou a mala rovnaký názov i počet strán sa slovutný predseda parlamentu nechal počuť: „Choďte do knižníc a urobte inventúru prác deväťdesiatych rokov. Garantujem vám, že nenájdete ani polovicu prác v niektorých katedrách a školách.“ 

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Danko je jednoducho odborník na všetko. Jeden z mála polyhistorov. Až na jednu maličkosť. Nevie, ako to bolo s jeho rigoróznou prácou. No uznajte, pri takom množstve vedomostí sa nemožno čudovať, že na niektoré maličkosti si človek nevie spomenúť. A ako na just, ani za toho Boha (a národ), nevie svoju rigoróznu prácu nájsť ani doma. Nevie si totiž spomenúť, kam dal svoj starý počítač, na ktorom ju robil. Ale s tým sa už nebude vraj Andrej Danko trápiť. Teraz sa musí sústrediť na vážnejšie veci. Napríklad na novinárov, ktorí ho svojou dotieravosťou a drzosťou štvú už rovnako ako Kočnera. Chce preto sprísniť zákony týkajúce sa médií. Je presvedčený, že si médiá v digitálnom priestore nemôžu písať, čo chcú. V decembri preto plánuje predložiť nový zákon, ktorý pristrihne tým drzúňom, či ako povedal jeho priateľ a tiež JUDr. Fico „slizkým hadom“ a „špinavým protislovenským prostitútkam“ krídielka. 

SkryťVypnúť reklamu

A to nie je všetko. Ani tam sa Andrej Danko v práci pre dobro krajiny a ľudu pod Tatrami nezastaví. Tu bude poriadok! O to sa vraj on postará. Nie, nie, nejde o dáku bezvýznamnú konzumáciu horaliek v rokovacej sále parlamentu. Ide tentoraz o zásadný poriadok v celej krajine! Už do najbližších volieb mieni ísť SNS s programom, ako povedal „tvrdej centralizácie moci“. Pravda, pripustil, že to nie je celkom jeho myšlienka. Inšpirovali ho tak trochu Viktor Orbán a Jaroslaw Kaczynski.

A tých by bolo ťažšie niekde zapatrošiť ako dáku opísanú rigoróznu prácu. Viktor Orbán a Jaroslaw Kaczynski nie sú predsa ako dáka Emília Shakkour, či ako sa volala tá nešťastnica, ktorá náhodou rok pred ním napísala rigoróznu prácu s rovnakým názvom a rovnakým obsahom. Andrej Danko preto priznáva, že národniari pod jeho vedením pôjdu do najbližších parlamentných volieb s podobnými programami, aké mali Orbánova a Kaczynského strana. „Viktor Orbán aj Jaroslaw Kaczynski sú šikovní, múdri ľudia obhajujúci záujmy svojich štátov,“ nechal sa počuť šéf parlamentu. (Mimochodom, v Poľsku sa Dankovi veľmi páči aj palica, ktorú má maršálek poľského Sejmu ako symbol moci.)

Vladimír Hudák

Vladimír Hudák

Bloger 
  • Počet článkov:  33
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Tvrdohlavý dôchodca s vlastným názorom s ktorým občas nesúhlasí, aby mal komu oponovať. Som presvedčený, že slobodní ľudia musia mať predovšetkým slobodnú myseľ . Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

INEKO

INEKO

117 článkov
Marian Nanias

Marian Nanias

277 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

50 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu