Mike Dudikoff, demokracia a dobro všeobecne (Okovy moci)

Dudikoff udrel teroristu tou pažbou do temena. Zlosyn, maskovaný kuklou, vykríkol a zviezol sa na chodník. Úsmev jeho svetlovlasého premožiteľa bol posledným, ktorý na tomto svete videl. Bola to dobrá smrť, lepšia než mnohé iné, prichádzajúce za iných okolností či diagnóz. Mike-a však chcel zabiť aj ďalší, o čosi zákernejší nepriateľ- strieľal na Mike-a z bezpečia svojho úkrytu, Mike preto veľmi rýchlo a odvážne vbehol do inkriminovanej budovy, v jednej z miestností našiel fľašu s vysokohorľavým obsahom a zhotovil zápalnú fľašu, koktejl Molotova, dalo by sa povedať, a následne tento produkt hodil do miestnosti, odkiaľ ten špinavec strieľal.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)

O pár sekúnd užskákal na ulicu, horiac samozrejme, naďalej však strieľal a pokúšal sa Mike-azasiahnuť, ale kdeže Mike, ten sa nedal, Mike nie je žiadny čurák, do ktoréhovystrelíš kedy sa ti zachce, Mike ti dá, Mike ti ukáže ródeo. Guľky vnikali dojeho útrob jedna za druhou, skvelá spomalená sekvencia, umenie-pomyslel som sivtedy, a vynášali na svojich povrchoch kúsky špinavcových tkanív-kostí-chrupaviek, jeho krv zastriekala celé námestie a špinavec skonal.

Záber na Mike-ov pohľad, naplnený dokonalýmchápaním udalostí, tých ťažkých anebezpečných dní na území Palestíny, prešpikovaných Hamasom, spálenýmiamerickými vlajkami, nábojnicami-transportérmi-protitankovými päsťami- bolozrejmé, že Mike tomuto krvavému mechanizmu rozumie a v konečnom dôsledku hoporazí. Fanatickí šialenci, nevzdelaní, bez zmyslu pre humor, jednoduchopovedané kreténi, všetci v kuklách, čiernych kuklách, na Mike-a neprestávalidorážať, zbytočne ho dráždili, urážali, spôsobovali mu bolesť, unavovaliMike-a. Tamten hodí jeho smerom útočnýgranát, onen ho škrtí, ďalší Mike-a skoro zasiahne výstrelmi z kalašu, sú tuostreľovači, pôvabné zrádne ženy, explózie, nárazy, Mike krváca na tvári, noMike vzdoruje, Mike musí oslobodiť priateľa, uneseného- znásilneného- urazenéhoHamasom, fašistami, teroristami. Kolotoč udalostí Mike-a vyhadzuje do vzduchu,vrhá pod idúce autá, svištiace projektily, os zla robí svoju čiernu robotu arobí ju poctivo, Bushova partia neklamala, pozrite sa na tie tváre, skrivenénenávisťou, zohavené absenciou demokracie, sú to tváre nepriateľov, šialencov,je to tvár zla. To preto tá „os zla“, dobre povedané, trefné, vtipné a varujúcezároveň – moja úcta. Mike-ov priateľ, spolubojovník a čistokrvný demokrat, ktoréhotí všiváci znásilnili, zbili, ktorý bol dehydrovaný, intoxikovaný,zajatý-spútaný-nedemokraticky väznený priateľ čaká a je netrpezlivý, reku Mikekde si kurva, Mike príď, Mike som tvoj kámoš do riti, tak už ma prosím osloboď,tie zvieratá sú nedemokratické, žerú sklo a pušný prach.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Mike pozerá naslnko, žmúri oči, nad čímsi premýšľa, čosi ho žerie, trápi, sužuje, napätávnútorná práca, potom pije vodu, miluje sa s krásnou /aj keď trochu spotenou/ ženou – demokratkou- osloboditeľkou amilovať Mike teda dokáže tisícorakým spôsobom, spýtajte sa jeho mileniek,miluje sa skutočne graciózne, taký je jednoducho Mike človek – na jednej stranevykopne teroristovi zuby, to hej, na strane druhej však stojí Mike-ova znalosťKamasutry, láska k ženám a dobru všeobecne. Znásilnený priateľ počká – Mikepredsa nemôže súložiť a oslobodzovať zároveň – to sa nedá, niektoré polohy súpredsa statické, viazané na gauč, stôl či bicykel, Mike pri nich nemôžeutekať-strieľať-pomáhať, rozumiete?

SkryťVypnúť reklamu

Mike-ov orgazmusnastupuje práve včas, a je to poctivý, západným štýlom pojatý orgazmus a pojeho doznení Mike, osviežený a zbavený prekážajúcej erekcie, vyráža do boja.

Mike znovu strieľa.Božemôj ako intenzívne a účinne strieľa! Šup sem – šup tam a toto chytí apripojí, tamtomu nožom rovno do srdca, toho zas holými rukami- na férovku,tamten je už mŕtvy a neškodný a tamtoho to neminie, Mike je nasratý, pozor naMike-a.

Jeho priateľ,vzrušený streľbou.

Jeho milenka, eštestále vzrušená fantastickým sexom.

Skrvavené kuklybojovníkov džihádu. Všetci sú mŕtvi.

Mike a jeho priateľsú nažive. A žije aj spotená milenka – osloboditeľka. Správna vlajka v lúčochzapadajúceho slnka.

SkryťVypnúť reklamu

Priateľ jeslobodný. Os zla znovu dostala výprask.

Mike má na tvárimalú ranku. Sekne mu. Je to pekná ranka – nebudí pohoršenie, nevzbudzuje odpor.Také je už raz dobro – príťažlivé, dynamické, bojaschopné.

Zajtra si pozriemCobru 11 – dvaja spriaznení konaním dobra inšpektori, heterosexuáli ademokrati, všetko košér, rýchle autá, sirény a rozrazené stohy slamy na diaľnici.Čo viac si môžem priať?

Vladimír (Miro) Jurík

Vladimír (Miro) Jurík

Bloger 
  • Počet článkov:  18
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Exštudent zvažujúci svoje možnosti. .................................................... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáRómoviaRumunskoRuskoRôzneVideoblogDvaja Slovaci v Litve

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu