Zákaz športu po 20 : 00 !!!

Písmo: A- | A+

Pobyt v prírode alebo individuálny šport v rámci okresu bude v čase zákazu vychádzania po novom možný iba od 5.00 do 20.00 h ! ( Od štvrtka 25. marca . )

Takže môžeme sa ísť pokojne očkovať ( keď budú vakcíny ), kde hlava na hlave čakajú najzraniteľnejší spoluobčania najvyšších vekových kategórií, bez organizácie rozostupov - písal som o tom :
https://vladimirkratky.blog.sme.sk/c/557455/ockovanie-slovenske-tango-jasne-pravidla.html?ref=viacbloger
a následne ešte aj mnohí iní, v rôznych blogoch a na rôznych fórach .

Alebo aj do obchodných reťazcov, nakupovať akože predovšetkým potraviny, kde sa mi ponad plecia načahujú dychtiví spoluobčania za reklamovanými vychytávkami, aby sa im ušlo, tak, že aj cez ( ich ) rúško cítim na zátylku ich funenie ... .

Ale ísť sa večer prejsť okolo domu, alebo poťažmo zabehať si, kde nestretnem ani nohu a 1000 m2 a ešte viac kubických mám len pre seba, aby som vypadol na chvíľu z tejto pakárne - tak to nie !

Toto kto navrhol a odsúhlasil ?
Neverím, že náš potenciálny nový premiér, to musel byť najaký zastupujúci minister zdravotníctva, kto sa v tom má dnes vyznať ... .

PS 1
Vláda tiež úplne zakázala rekreáciu v zahraničí, keď odstránila medzeru od 1.00 do 5.00 h v platnosti opatrenia - s týmto súhlas .

PS 2 Úmrtia per capita - 7 denný priemer k 23.03.2021 Zlepšujeme sa, na chudobnej periférií každý chvíľku ťahá pílku ... .

Skryť Zatvoriť reklamu