Naozaj šikovný Rezník

Keď kôň skapína, najviac kope. Dôkazom je aj náboženské vysielanie RTVS.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Dobre živený moderátor zamatovým hlasom spovedá zjavne zneisteného farára v známom pútnickom centre. Reč je o pútnickej tradícii. Čo na tom, že nikde ani stopa po pútnikoch. Sem-tam záber z dronu, zopár ilustrákov, patetický komentár. Volá sa to “Odhodlaní putovať”. RTVS nás plánuje takto  obšťastňovať ešte niekoľko krát. 

Informáciu o relácii prevzala  Tlačová kancelária  KBS. Aby aj veriaci videli, že pán Rezník sa snaží.
Informáciu o relácii prevzala Tlačová kancelária KBS. Aby aj veriaci videli, že pán Rezník sa snaží.  

Celkový účet za spomínaný skvost je tu: 

Takéto programy RTVS bežne vysiela aj bez zaplatenia ich tvorcom. Politicky spriazenenej firme však pán Rezník neváha otvoriť verejné vrecko.
Takéto programy RTVS bežne vysiela aj bez zaplatenia ich tvorcom. Politicky spriazenenej firme však pán Rezník neváha otvoriť verejné vrecko.  

Prečo je tam ešte nejaká iná zákazka z Ministerstva hospodárstva? Robí sa to takto, keby ste náhodou nevedeli: Nejaká štátna inštitúcia si objedná, akože “zadarmo” niečo, čo potom aj tak zaplatíš ty, milý čitateľ a čitateľka. Poslúži nato opäť verejné vrecko, zosobnené pánom generálnym RTVS, Jaroslavom Rezníkom. Zo 140 melónov euríčiek ročne je aj z čoho rozdávať.  Podprahová podpora politickým štruktúram  (pre menej chápavých =rozdávanie úplatkov) je totiž jediné, čo v RTVS funguje  naozaj  dobre.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V zákulisí sa už pečie dohoda o tom, že novým “generálom” RTVS  bude človek z Rezníkovej suity (je jedno, či Merčiak, Búza, ale im podobní). “Rezeň” sa bude naďalej záhadne usmievať zo stoličky programového riaditeľa.  

Po kresťansky sa tváriaci politici budú vysvetľovať šokovaným voličom, že terajší riaditeľ RTVS je stále menšie zlo, ako tí “agresívni liberáli”. 

Už len krátky dovetok:

Konateľ GD Identity zabezpečuje ozvučovanie volebnej noci OĽANO.

Konateľ GD identity dostáva bez výberového konania štedrú zákazku na “riadenie  utečeneckej krízy”. Končí sa to fiaskom.  

Konateľ GD Identity si líže rany lukratívnou zákazkou v RTVS.

SkryťVypnúť reklamu

Šikovný to kresťan. Šikovný to Rezník. Du ven blejt, vašnosti.


Vladimír Seman

Vladimír Seman

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  48
  •  | 
  • Páči sa:  328x

V televíznej oblasti pôsobím vyše 30 rokov, Vlastním súkromnú produkčnú spoločnosť seman.tv. Blogy vychádzajú z autorských televíznych materiálov a dopĺňajú ich. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu