Filmový festival Bratislava: čo chcem vidieť

Už tento piatok začína 7. ročník Medzinárodného filmového festivalu Bratislava a ja som tomu teším - to pre začiatok. Vďaka patrí bratislavskému Večerníku ktorý priniesol prehľadný (s dôrazom na toto slovo) program festivalu. Po preštudovaní tohto a konzultovaní stránok som si vybral niekoľko filmov ktoré by som rád videl (nasledujú podľa svojho prvého uvedenia na festivale, niektoré sa asi žial prekrývajú).

Písmo: A- | A+
Diskusia  (16)
Obrázok blogu

Návrhy a podnety na to čo by tiež bolo vhodnévidieť a ušlo mi, vítam. Informácie a premietacie časy získate napodstránkach, ak kliknete na meno filmu.

Lemming ,
Modrá Hranica ,
Johana,
Číňan ,
Rusko/Čečensko - Hlasy disentu ,
Ukrytý,
Občianska výchova ,
Divé modré oné,
Prví na mesiaci ,
V tomto svete,
Moje leto lásky .

Žiaľ usporiadatelia si znova vybrali takýto decembrový termín v ktorommi okrem počasia vadí aj fakt, že všade zakopávam o obete konzum-terorupasúce po darčekoch, čím sa dostávame k tomu, že festival sa zase konáv priestoroch viac než nevhodných: v hnusnom Auparku. Rovnakonepodarená ostala i oficiálna stránka, ktoré je okrem svojejneestetickosti aj technicky zaostalá a stále neumožňuje rezerovať alebokúpiť lístky (tento rok podľa všetkého nefunguje ani telefonickárezervácia čo považujem za úplne nehorázne). Toto všetko som všakochotný prekusnúť vzhľadom na to, že by som rád videl nejaký zajímavýfilm - a v krásavici na Dunaji to nie je tak celkom bezproblémovýprojekt.

Peter Weisenbacher

Peter Weisenbacher

Bloger 
  • Počet článkov:  152
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Bratislavčan, ktorý sa pamätá na socializmus, ktorý sa venuje počítačom a bol na internete už pred 15 rokmi, ale prechodil viac galérii a múzei ako hral 3D hier a je kritický voči technológiám, médiám a politike. Zoznam autorových rubrík:  KultúraPočítačePolitikaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu