ohľadom hádky..

Citové rozpoloženie ženy  je na veľmi  tenkej nitke. Muži sa z nás smejú, že stále len reveme. Čo je však hlavnou príčinou  je im už úplne jedno. Dôležité je, že zasa mali pravdu a my sme slabé zarevané stvory.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Veľakrát ženy plaču len a len kvôli mužom. Jedna po hádke, iná zas pre niečo iné. Ďalšia preto, lebo stratila toho, koho ľúbila. No  oni  si nikdy vinu nepriznajú, vždy za všetko môže žena.

Žene príde ľúto slov, čo povedala alebo ako tá situácia celá dopadla. Muž ju však nikdy neobime, nepovie jej, že  všetko bude fajn. Každá žena čaká na utešujúce slová plné lásky. Najhoršie, čo muži však robia je to, že sú ticho a nechajú svoju polovičku ticho tiež. Žena keď je dlho ticho začne rozmýšľať nad vecou hlbšie, hľadá vinníka a po väčšine je to ona a tak začne ďalšia hádka. Muž, ktorý nahnevá svoju lásku by sa k nej mal hlavne potom správať milo. Je pravda, že má často krát väčšie nervy ako žena, ktorá má tvár mokrú od sĺz. Chlap by sa mohol aspoň pokúsiť utešiť ženu. Dlhšie objatie, vyslovenie nejakých pekných slov by urobilo predsa radosť každému. Nemala by vždy ustupovať  len žena. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Najlepšie je, čo najskôr sa zmieriť, utešiť a zbaviť sa smútku, ktorým je nežnejšie pohlavie naplnené. 

Nikoleta Wellová

Nikoleta Wellová

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študentka cirkevného gymnázia, baba, ktorá občas nevie, čo chce :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu