Spomienky..

Každý z nás máv hĺbke vnútra spomienky či už dobré, alebo tie zlé. Na tie dobré spomíname s úsmevom, dokážu nás potešiť. Na zlé nikto rád nespomína, snaží sa ich vymazať zo svojho života.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Stačí malá chvíľka so známou osobou, pesnička alebo fotka. Človek si pri týchto krátkych okamžikoch spomenie na to, čo ho niekedy trápilo a len veľmi ťažko si spomenie na to, čomu sa radoval. Nikdy nezabudneme na to, kto a ako nám ublížil. Zlé spomienky sa nám vrátia vtedy, keď to najmenej čakáme. Po istom čase ľutujeme to, čo sme zažili. Čas sa však už niedá vrátiť a vtedy sme si mysleli, že to čo teraz ľutujeme je pre nás najlepšie. Zlé spomienky sa nám akoby vrstvili jedná na druhú. Sú hlboko v nás, nie však dostatočne na to, aby sme ich úplne vymazali zo života.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Smutné však je to, že na zlé si niekedy spomenieme skôr ako na tie dobré časy. Na dobrých spomienkách sa dokážeme zasmiať a zlepšia nám náladu. Najlepšie spomienky sú na veselé pády alebo dobrodružné zážitky. Spomienky nám nikto nikdy nevezme, je to napríklad jediná možnosť ako nezabudnúť na človeka, ktorý pre nás veľa znamenal. Preto by sme na takýchto ľudí nemali zabúdať.

Nikoleta Wellová

Nikoleta Wellová

Bloger 
  • Počet článkov:  14
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študentka cirkevného gymnázia, baba, ktorá občas nevie, čo chce :) Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu