25.február deň víťazstva komunistov a oslobodenia Mučeníkov Fica .

Komunistický a justičný prokurátori a sudcovia nič nenechávajú na náhodu na 25. február deň víťazstva KSČ a 8 marec

25.február deň  víťazstva komunistov a  oslobodenia Mučeníkov Fica .
Ján Palach a Ján Zajíc žive pochodne proti komunistom a agresii ZSSR (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

nám nachystala sériu súdnych pojednávaní, kde nám niktošom bežným obyčajným občanom chcú ukázať čo si všetko smú dovoliť. 

Čiže oslobodiť Mafiánov typu Bödöra a Haščáka. Zbaviť Kočnera objednávky vraždy a očistiť Kotlebu z propagácie nacizmu a fašizmu 1488. 

Nerobme si ani ilúzie o najvyššom súde ani sude a je vysoko pravdepodobné, že Bödöra do väzby nedajú.

Výročia 25.februára

Príslušníci Obvodného oddelenia Policajného zboru v Sládkovičove vykonali 25. februára 2018 o 22:30 SEČ previerku rodinného domu vo Veľkej Mači č. 558, v ktorom Martina Kušnírová bývala so svojím snúbencom. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Previerkou na mieste činu bolo zistené, že v dome sa nachádzajú telá dvoch zavraždených osôb – Jána Kuciaka so strelným poranením na hrudi a Martiny Kušnírovej so strelným poranením na hlave. 

Podľa vyšetrovania z marca 2019 vražda sa stala už 21. februára o 20 hodine a telá nechali súdruhovia 5 dní hniť. 

Na miesto bol privolaný lekár, ktorý sa snažil zmanipulovať čas vraždy na iný dátum. Tibor Gašpar mal tlačovú besedu, kde sa snažil navodiť dojem, že Ján a Martina boli súčasťou drogovej mafie.

Vybavovač a zariaďovač bol Marián Kočner, bol to hneď referovať Bödörovcom. Skontrolovať vraždu bol Robert Krajmer. Tlačovku na odpútanie pozornosti  s miliónom na stole urobili Robert Fico, Robert Kaliňák a Tibor Gašpar. 

SkryťVypnúť reklamu

Polícia dala vy lustrovať údaje, SIS previedla sledovanie Jana Kuciaka. O vražde boli informovaní aj oligarchovia o čom svedčí komunikácia Mariana Kočnera a Slavomíra Haščáka.

Súdruhovia zo 6-teho a vyšších poschodí o tom vedeli a spoločne to naplánovali a špinavú prácu nechali na skúseného vybavovač a likvidátora z Majskeho chalupy Mariana Kočnera. 

Kočnera napriek nezvratným dôkazom sudcovia oslobodili z objednávky vraždy. Konečný verdikt má padnúť ako inak na deň februárového víťazstva komunistov 25.  

Riešenie rébusu je úplne jasné a udalosti do seba zapadli, napriek tomu súdy a média dokonca aj štátne vyvíjajú enormné úsilie presvedčiť národ, že to nie je tak. Na hanbu sveta na pietnom mieste Jana a Martiny na námestí SNP neonacisti a komunisti nemilosrdne ničia plagáty Jána a Martinky, špinia tam a píšu vulgarizmy.

SkryťVypnúť reklamu

Súčasná vláda ani prezidentka neumiestnila na toto miesto ani najmenšiu mramorovú pamätnú tabuľku, tak veľký je strach z neokomunistov Fica a mafiánov Bödöra.  

Toľko k 25.februáru  2019.

25. február 1948 vstúpil do našich dejín Víťazný február. Okamih, kedy sa Klement Gottwald „vrátil z Hradu“, podľa historikov začal deštrukciu základov parlamentnej demokracie a nastolenia komunistickej diktatúry, ktorá skryte aj na Slovensku pomocou Mečiara, Fica, Bodora, Lorenca, Lexu, Šustera trvá dodnes.

Nasledujúce roky po 48 sa potom v Československu stali synonymom znárodňovania, emigrácie a politických procesov. A tiež prorežimné propagandy, ako môžete vidieť aj vo videách, ktoré sme pre vás k tomuto tragickému výročiu pripravili. 

SkryťVypnúť reklamu

Víťazný február aj slovenskej justičnej mafie
Víťazný február aj slovenskej justičnej mafie (zdroj: FB)

S dôsledkami štyridsaťročnej totality, ktorá práve v tento deň začala deformovať našu spoločnosť, sa stretávame s tým aj dnes, ako sme videli na príklade Janka a Martinky

Demokratické sily došli vo februári 1948 k mrazivému poznaniu, že s komunistami nemožno bojovať žiadnymi civilizovanými prostriedkami, ako sa snaží  dnes bojovať Matovič s Hegerom.

Sudruhovia vpred v 48 znárodňujú po 89 privatizujú . Preložene do obyčajnej reči kradnú.
Sudruhovia vpred v 48 znárodňujú po 89 privatizujú . Preložene do obyčajnej reči kradnú. (zdroj: FB)

Ján Masaryk, ktorý vtedy  odmietol na post ministra zahraničných vecí rezignovať, o pár dní neskôr „vypadol“ z okna a. 9. mája schválila Gottwaldova vláda novú ústavu a pomery v krajine sa začali radikálne meniť. 

U nás novú ústavu napísanú komunistom Číčom schválila Mečiarova vláda a začalo okrádanie národa  rabovanie v Mečiarovej privatizácie. K horšiemu. 

Strácala sa morálka aj charakter aj po 48 aj po 89. Tí, ktorí sa odmietali vzdať, končili na popraviskách, vo väzení, táboroch nútených prác či v emigrácii.

Ako k tomu došlo a ako nekompromisne komunisti likvidovali všetku svoju opozíciu, uvidíte v ukážkach zo seriálu České storočia aj v dobových materiáloch. Pochopíte o akú, „neľudskú sústavu“ sa naša krajina nasledujúcich štyridsať rokov opierala.

História sa opakuje komunisti Jána Masaryka zavraždili podobne ako u nás Jána Kuciaka a snažia sa nás presvedčiť že skutok sa nestal...

Norbert Bödör čelí aj dvom obžalobám. Hlavné pojednávanie v kauze Dobytkár nariadil Špecializovaný trestný súd na 25. februára. deň víťazstva smerokomunistov a smerojustície.

Obžaloba sa týka 13 osôb. Para prezývaný Párek uviedol, že by jeho klient mal byť na pojednávaní osobne prítomný, ak neujde medzitým do SAE. Prokurátor podal v decembri 2021 obžalobu na 11 osôb aj v kauze Očistec.

Takže v Banskej Bystrici v deň víťazného 25. februára o 9 hodine sa bude konať súd v kauze dobytkár so šéfom hrubo krkej nitrianskej Mafie Norbertom Bödörom a jeho zástupcom Martinom Kvietikom synom slávneho herca ŠtBáka Štefana Kvietika potom bývalým šéfom PPA Jurajom Kožuchom už podvyživeným a ďalšími  slávnymi výpalníkmi. 

Brali províziu z každej dotácie EU do pôdohospodárstva. Momentálne je odhalených par 10- tok miliónov ďalšie stovky sa nevyšetrujú vďaka Moskvičovi Vlčanovi, ktorého do kresla ministra usadili Heger s Matovičom.

Matovič predstavuje hlavný program ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka so Samcom Mosvičom Vlčanom zasnúbeným mladým 50 ročným.
Matovič predstavuje hlavný program ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka so Samcom Mosvičom Vlčanom zasnúbeným mladým 50 ročným. (zdroj: FB Hot sera nada)

Bude rozhodovať svetoznámy a renomovaný a všeobecne uznávaný Michal Truban , takže prečo je to tak podľa informácii je verejne prístupný zoznam sudcov, ktorým sa bude prideľovať spis ,takže stačí si vystriehnuť v daný týždeň vhodný okamih a spis presne prihraté k sudcovi ktorému potrebujete.

Volá sa to podľa justičnej šelmy Kolikovej tajomstvo elektronického prideľovania sudcov o nejakej náhodilosti skutočne nemôže, byť ani reči. Vedia si presne nahrať a sú dobre zohratý justičný mafiáni. Prečo nie je utajený aj zoznam sudcov, no preto aby sa obžaloba dostala do správnych rúk. teda Bödörovi a Trubanovi.

25. februára 1969 sa vydal vlakom do Prahy Ján Zajíc. 

V hornej časti Václavského námestia sa toho dňa asi o pol druhej popoludní v prejazde domu polial benzínovým čističom a zapálil sa. Chcel vybehnúť na Václavske námestie, ale stratil orientáciu a zhorel v dome na schodoch.

Ján Zajíc sa upálil  o mesiac neskôr ako Ján Palach, sklamaný pokračujúcou normalizáciou aj tým, že Palachov čin nemal za následok žiadnu dlho dobejšiu reakciu v spoločnosti, sa rozhodol ho nasledovať. 

Pôvodne uvažoval, že sa upáli 1. marca, ale nakoniec zvolil symbolický dátum 25. februára. Okrem výročia 21 rokov od komunistického prevratu išlo aj o výročie jedného mesiaca od pohrebu Jána Palacha.

Po seba upálení Jána Palacha sa v januári pred tým zúčastnil protestnej hladovky (na Václavskom námestí v Prahe v stane pri fontánke bol strážený príslušníkmi SNB, ktorí rozháňali okoloidúcich záujemcov o vystavený text).

Jan Zajíc  ukončil hladovku v deň Palachovho pohrebu.

Štátna bezpečnosť zabránila tomu, aby bol Zajac pochovaný v Prahe, ako si Ján Zajac prial, pretože sa obávala ďalších demonštrácií, podobne ako v prípade Jána Palacha. Jeho pozostatky boli prevezené do rodného Vitkova, kde bol 2. marca 1969 pochovaný.

Preto sa aj pani prezidentka boji umiestniť tabuľku na SNP Jankovi a Martinke.

Aj u nás sa upálil mladý človek pred centrálou BMG horizont , lebo Jožko Majský mu zničil život ako aj ďalším 200 tisíc ľuďom. Jeho detičky si tieto financie užívajú vďaka našej justičnej mafii. Trnka sa má dobre.

Ideme ďalej

Termín pojednávania Mariana Kočnera je podľa všetkého chystaný na 25.február 2022 tiež v deň víťazstva komunistov. Bohužiaľ nevieme kto a kedy ho bude súdiť. Rozhodne si ho nenecháme ujsť  


Najvyšší súd rozhodne o Marianovi Kotlebovi 8. marca tiež príznačný dátum. Na deň Medzinárodného dňa žien a tak koaličný partner Smerohlasu ĽSNS môže isť do tenisovej haly  spolu s Ficom a Kaliňákom rozdávať karafiáty babkám demokratkám -.

Sudkyňa Špecializovaného trestného súdu Ružena Sabová uznala Mariana Kotlebu za vinného v kauze šekov na hodnotu 1 488 eur v októbri 2020. Kotleba sa voči rozsudku odvolal a Najvyšší súd určil termín pojednávania až po viac ako roku.

Stíhanie Mečiara a Lexu naše súdy zastavili aj keď európske sudy rozhodli že mečiaove amnestie stíhať možno. 

Súdna mafia tvrdí, že nie. Hlavne je tu klan Posluchov.

Maroš Žilinka ubezpečuje Hegera, že chce byť štítom práva, čo má rovnakú hodnotu, ako „Diabolský plán“ trojnásobného najúspešnejšieho predsedu Mafiánskeho štátu.

Výsledky Diabolského plánu, súdruhov vedených Ficom a po vraždách Pellegrínim, prezentovaný v Prešove v decembri roku 2007, dnes plnia väznice, stoly vyšetrovateľov, prokurátorov i sudcov.

A na samom začiatku to bol program s názvom – „Návrat k ľudskej dôstojnosti“, november 2005 – aby na konci spoločnosť uvidela doposiaľ nepoznaný rozmer zločinnosti moci.

Kauza Gorila, ktorú Maroš Žilinka „upratal“ metlou § 363 pod vlastný štít práva medzi prvými, aby sa tak prepracoval na úroveň Vladimíra Mečiara a jeho amnestií.

Zrejme vo vedomí, že „žalúdok“ spoločnosti je imúnny, keď časť z nej strávila aj dvojnárobnú vraždu.

Kauzy Gorila, ktorú nariadil zničiť rovnako ako v prvej vláde Fica nechal skartovať samotný spis policajný prezident Tibor Gašpar. Známy z rodinných väzieb na obvineného zakladateľa zločineckej skupiny Norberta Bödöra.

Bödörovci sú rodina, ktorej väzby na Smer a políciu sú vyšetrovateľmi preukázané.

Kauzy Gorila, ktorá dlhé roky ukazuje jediným Smerom.

Na Roberta Fica, na novinárov zaplatených oligarchom Smer-SD, na Haščáka, na bratov Pčolinských a Borisa Kollára a jeho debatu s miliardárom Penty v hoteli eštebáka o jeho „novej knihe“. s príznačným názvom: Ako sa Chlipnička stal sultánom.

I na obchodníkov, nominantov Penty do štruktúr moci Dzurindu.

Priestor je tak zahltený dôkazovým materiálom o Gorile, že bolo treba urobiť zo štítu práva Maroša Žilinku obrovský lievik a eliminovať spravodlivosť.

Kauzy Gorila, kde lietajú priestorom Trestného práva aj politici, čo vyvracia ubezpečenie adresované predsedovi vlády generálnym prokurátorom Marošom Žilinkom, že „nikdy nebude štítom brániacim záujmy politikov“.

Kauzy, ktorej dôkazy si našli sídlo v trezore bývalého generálneho prokurátora Trnku, kauzy, ktorá preukázala vplyv odsúdeného Mariána Kočnera na bizarný svet talárov.

Kauzy, ktorej pokračovaním „Diabolského plánu Fica“, bol záznam z kamery Kočnera v pracovni generálneho prokurátora v rozhovore syna agenta ŠtB a exministra Jána Počiatka o „500 miliónovom oholení Fica Slotom“ pri emisiách.

Kauzy, ktorá sa dvanásť rokov nemohla vyšetrovať, lebo, ako hovorí „najúspešnejší“ minister vnútra, Robert Kaliňák – „na najvyšších miestach politiky korupcia nejestvuje“.

Nejestvovanie bolo tak veľkým balvanom, že až dva roky po voľbách museli protagonisti moci, dnes obvinení zo založenie zločineckých skupín, nájsť skromné podmienky v prízemnej chate u Pytliaka, aby sa dohodli, že to „dajú na Milana.

Kauzy, kde v týchto hodinách začína prienik do najvyšších poschodí politiky, oligarchov a mafie rozhodovaní o kolúznej väzbe Norberta Bödöra a v druhom kole prepusti sudca ktorý proti vetru čúŕa a to Marian Mačura.

Uvidíme akí vyčuranci ho pustia na najvyššom súde 20 januára-

Kauzy, ktorá naplno odkryje spomínaný „Diabolský plán“ Fica aj jeho obsah :

„Moc, peniaze, baby“, ako povedali spolustraníci v Smer jedna a Smer dva.

Vzápätí po znova zatknutí Norberta Bödöra začal Peter Pellegríni strácať Hlas a v Hranolovej Hlave začali sexovať slony.

Ježiš Fico kráčal na Poslednú večeru a z diaľky počuje bujarý spev Apoštolov. Zavolal si Petra Žigu a pýta sa ho :

Peter, prečo spievate, veď nemáte žiadne peniaze z Eurofondov?

Peter Ježišovi – Pedofil Janko platí a vraví, že urobil dobrý kšeft v čistom dni.

Keď pred sto rokmi, v Novembri 1889, Oskar Wilde dostal otázku, prečo ľudí posudzujeme podľa toho, akých majú priateľov, netušil o našom Novembri 1989 a s ľahkosťou odpovedal :

„Aj Judáš Iškariotský sa pohyboval v celkom slušnej spoločnosti“.

Tento článok bol zhotovený v spoluprácou členov skupiny Antifico a Antismer

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  40
  •  | 
  • Páči sa:  1 126x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu