Ako zbila Vallova mestská policia dôchodcu len preto, že Maroša Žilinku označil za vlastizradcu.+ video

Dňa 25.marca sme boli okolo 17 hodine na námestí SNP.. Tieto stretnutia dlhodobo organizujeme každý piatok o piatej

Ako zbila Vallova mestská policia dôchodcu len preto, že Maroša Žilinku označil za vlastizradcu.+ video
Mestská polícia zbila dôchodcu (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

Aj tento piatok sme boli okolo 17 hodine na námestí SNP.. Tieto stretnutia dlhodobo organizujeme každý piatok o piatej za Jána a Martinku ako Občianske združenie Ľudia dobrej mysle a FB skupina Antifico a Antismer

Zhodou okolností na námestí v túto dobu sú organizované zhromaždenia za mier na Ukrajine a my rozhodne sme za Ukrajinu a proti jej okupácii Ruskom. Zažili sme okupáciu v ´68 roku, za ktorú sa nám dodnes Ruská federácia neospravedlnila.

Ale to, že sme tam prišli ako vždy o piatej určite nebol zámer, ale náhoda a chceli sme upozorniť na to že Maroš Žilinka je vlastizradca. Pretože podpísal s Ruskou federáciou zmluvy o ktorých nikto nič poriadne nevie. Bol tam dva krát, pred tým ako začala agresia  Ruska. Podpísal napríklad zmluvu, že budeme postupovať v boji proti zločinu a korupcii na ruský spôsob a aj túto známu zmluvu odmietal zrušiť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Maroš Žilinka sa stretol s pravou rukou Vladimíra Putina a to Nikolajom Platonovičom Patruševom a to je bývalý dlhoročný šéf FBS predchodca KGB a v súčasnosti generálny tajomník bezpečnostnej rady Ruska a mal s ním dlhý rozhovor v Leningradskej Ermitraži. Túto informáciu máme od Čechov a od Bellingcatu čo je skupina z najznámejších a najrenomovanejších investigatívnych novinárov na svete.

Toto je dôvod aby Vás brutálne zbili.
Toto je dôvod aby Vás brutálne zbili. (zdroj: FB)

Samozrejme nechal sa vyfotiť ešte s bitkárom a dirigentom, ktorí sú horliví obdivovatelia Putina 

Maroš Žilinka odmieta zrušiť extrémistické strany, ako sú Kotlebovci a Republika a oslobodzuje jedného mafiána za druhým paragrafom 363. Napríklad Bodora, Gašpara, Hašćáka, Pčolinského, Brheľa a mnohých ďalších...

SkryťVypnúť reklamu

Oslobodil aj Kaliňaka za únos Vietnamca.

Naopak sa snaží pomocou GP potrestať vyšetrovateľov, ktorí vyšetrujú zločiny Ficovej a oligarchickej mafie, ako sú Čurilovci a lebo vyšetrovanie PPA.

Dlhodobo sa snažíme upozorniť, že Žilinka nepatrí na generálnu prokuratúru, ale za mreže do cely predbežného zadržania./14.4. 2021 GP podané trestné oznámenie na odstúpenie Žilinku /

Dňa 25.marca bol občiansky aktivista Julius Kovács hrubo napadnutý mestskou vallovou políciou za to, že prilepil na sochu partizána na SNP na plagát o Marošovi Žilinkovi, kde boli spomenuté horeuvedené fakty. Predtým sme boli na to upozorniť na generálnej prokuratúre a potom sme boli, aj na Ruskej ambasáde, kde sme protestovali za to, aby agenti z ruskej ambasády išli domov.

SkryťVypnúť reklamu

Takže osobne si myslíme, že mestskí Vallovi policajti vedia, že o 17 hodine v piatok sme vždy na námestí, podľa všetkého sa na nás nachystali, ale neočakávali sme, že to bude takým neadekvátnym a hrubým fyzickým spôsobom.

Primeraný zakrok mestskej Vallovej polície
Primeraný zakrok mestskej Vallovej polície (zdroj: FB)

Podľa članku Vallovho teamu Natalie Podhornej  išlo o mierumilovné spacifikovanie 63 ročného muža 4 mladíkmi pod 40 rokov. Takže podľa oligarchického bulvárneho plátku Topky sk je Július Kovács a jeho priateľka  narušiteľ pokojného protestu tým, že nalepil na partizána plagát, že Žilinka je vlastizradca a chceli na to upozorniť.

Toto napísala členka tímu Vallo Natália Podhorná  do bulvárneho plátku oligarchov Topky.sk na druhý deň po napadnutí samozrejme účelovo a veľmi liberálne progresívne a spolu.

SkryťVypnúť reklamu

A to bol dostatočný dôvod napadnúť Júliusa Kovácsa brutálne a povláčiť po zemi a pošliapať po ňom a vykrúcať mu nohy a ruky. Pán Vallo gratulujem máte úžasnú políciu...

Vraj sme si chceli užiť 5 minút slávy ale mestská  polícia to podľa Natalie Podhornej správne vyhodnotila. 

Tato polícia, ale nikdy nezasiahla proti Sounovi, Kotlebovi, Mazurekovi, Harabínovi, Čarnogurskému, keď konali nepovolené zhromaždenia v čase covidu a iné...

Paragraf, ktorý aplikovali na Júliusa Kovácsa pri jeho zadržaní je uplne iný, lebo vonkoncom nešlo o reklamu, ale o upozornenie o činnosti Žilinku.

Takže Bratislavský mestský policajti idú podľa Žilinku na ruský spôsob!

Takže to nebol žiadny reklamný leták policajt  vo videu klamal.
Takže to nebol žiadny reklamný leták policajt vo videu klamal. (zdroj: FB)

a už vonkoncom nemali nárok vziať od neho občiansky, mohli si ho maximálne vypýtať na ukázanie, ale nie na fyzické odobratie.

Samozrejme, ale my sme známe verejné osoby a už sme boli x krát konfrontovaní s mestskou Vallovou políciou, takže veľmi dobre vedeli, kto sme aj bez legitimovania.

A už vonkoncom nemali právo odvliecť Júliusa Kovácsa na mestskú policajnú stanicu na obchodnej ulici.

Konfrontovaní s nimi sme boli v priebehu posledného mesiaca dva krát. Napríklad pri vyročí umrtia Janky a Martinky, alebo pri zhromaždení za Ukrajinu pred 2 týždňami keď Július Kovács držal plagát, že na Ruskej ambasáde je 70 agentov KGB. Tiež bol hrubým spôsobom napadnutý pred tribúnou, keď vystupoval minister Ivan Korčok a plagát mu vytrhli a pokrčili, tak isto to máme na videách.

Treba povedať, že pri týchto podujatiach sa mestská polícia prezlieka za účastníkov anti konfliktného tímu, nejdu tam v uniformách, ale ako civilné osoby, či to máju ale zapletené ako policajti o tom by vedel informovať primátor Bratislavy Matuš Vallo.

Naše zverejnené  video o tom, ako to bolo naozaj a určite to nebolo, ako to opisuje v TOPkách.

Táto pani nás ohovorila, naklamala o nás a vyrobila z nás učelovo dezolátov, čo je veľmi vzdialené od reality. My sme zažili ´68 rok a nechceme, aby sa to tu opakovalo zásluhou Maroša Žilinku novodobeho Biľaka.

Člen klubu Team Vallo;

Volebný obvod č. 3 ... Mgr.Natália Podhorná...

E-mail: natalia.podhorna@yahoo.com.Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  41
  •  | 
  • Páči sa:  1 153x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu