Ambasada Ruska v Bratislave plná agentov naša vlada Korčok aj Naď mlčia. Prosím zdieľajte.

Článok budem v priebehu dňa dopĺňať a prerábať ale obsah je tak závažný, že ho musím zverejniť

Ambasada Ruska v Bratislave plná agentov naša vlada Korčok aj Naď mlčia. Prosím zdieľajte.
Ivan Korčok, žiak Eduarda Kukana a veľvyslanec v USA vo Ficovej vláde (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Rusku ambasádu je potrebné vyhostiť, čo najskôr už včera bolo neskoro. Prosím zdieľajte v čo najväčšej miere. Ak vyhostime ambasádu zbavíme sa ruského vplyvu a pomôžeme Ukrajine.

Podľa zdrojov Bellincatu a jedného ruského novinára na Slovensku je počet agentov GRU, FBS (FBS jenásledovník KGB) len pod diplomatickým krytím je cca 23-27 vrátane konzulátu.

Ruská ambasada má na Slovensku 75 ľudí a je najväčšia zo všetkých, má oveľa viac zamestnancov ako ambasada USA alebo Čína. A minimalne dva krát toľko nám tu pobehuje bez krytia.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aj o tomto Korčok už viac ako rok mlčí.

Slovenská vláda sa bojí, že ak ambasadu Ruska alebo diplomatov vykažeme že to bude Rusko chápať ako nepriateľský krok...

DÔLEŽITÁ SPRÁVA je zo VČERAJŠKA. ČESKÁ VLÁDA, podľa vyhlásenia Petra Fialu zvažuje vyhostenie Ruského veľvyslanca!!!! Je to v rokovaní

Slovenská vláda je ticho a momentalne nič nepočuť o vyhostení.

KGB +GRU... tieto dve tajné služby majú podkopávať každú krajinu, ktorá nie je naklonená Rusku a jej vedeniu. A my ich tu veselo trpíme.

Keď som včera vytiahol plagát, že máme na Slovensku minimálne 70 agentov GRU a KGB pred tribunou pa ukazal priamo Korčokovi bol som napadnutý usporiadateľským tímom v červených vestách a dvoma ďalšími ľuďmi a plagát mi pokrčili máme to natočené a video zverejním.

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu

Na proteste za Ukrajinu za tento plagat ma napadli usporiadatelia pred tribúnov.

V akej špine to žijeme? Na celom SK sú metastázy boľševizmu,,,dá sa toto ešte vôbec zvrátiť?

Celá vláda spí jak šípova Ruženka.  Prečo nič neriešia ako sľúbili??

Počet agentov je ale ďaleko vyšší sú medzi nimi podnikateľia, obchodníci, šéfovia rôznych organizácií atď. Väčšinou ide o ruských občanov dlhodobo žijúcich na Slovensku.

Obrázok blogu

Na proteste bol pán minister Ján Budaj asi s dcérou nechcel prezradiť čo bude s vodným zdrojom Šamorín a nevyjadril sa ani k Ruskej ambasáde.

V KGB a GRU sú tiež ich kolaboranti z radov slovenských občanov hlavne regrutovaných z Moskvičov a MGIMO. Možno sú to ľudia, ako Vlčan minister pôdohospodártva, Rehák veľvyslanec v Rusku, Kollár veľvyslanec v Kazachstane.

SkryťVypnúť reklamu

Rusi a Ukrajinci vlastnia na Slovensku viac ako 3000 spoloćností ukrajinske firmy majú na Slovensku kapitál okolo 40 miliónov eur a ruské firmy maju kapitál cez 70 miliónov eur.

Počet zamestnancov nie je verejne dostupný. Ale najviac ruských a ukrajinských firiem je bratislavskom kraji okolo 1700.

Ale agentov a spolupracovníkov s ruskými tajnými službami môže byť aj ďaleko viac ako stovky, má to ďalekú historiu, nikto tomu nevenoval patričnú pozornosť.. a teraz sa to vracia ako bumerang.

Obrázok blogu

Kto udelil povolenie na pobyt a na akom základe vzniklo toľko firiem s ruskými vlastníkmi, tomu musela predchádzať ohromná korupcia a chcel by som vidieť tabuľky v ktorom období sa na to Slovensko nahrnulo toľko ruských občanov a následne obchodných subjektov.

SkryťVypnúť reklamu

Vo veľkej Britanii v krajine kde žije 60 milionov ľudí bolo okolo 50 diplomatov z toho okolo 20 vyhostil dnes ich je tam 30.

Slovensko má 5 milionov ľudí a máme ich tu 75.

V Česku ich bolo pred masívnym vyhostením spojenou s kauzou výbuchu vo Vrběticich 147 pracovníkov na ambasade !!!

Na ruskej ambasade v Prahe je už len 7 diplomatov vratane veľvyslanca a dnes sa rozhoduje či ju nevykážu celú.

Na Slovensku je stále 75 zamestnancov z toho diplomatov asi 30 !!!

Takže agenti na Slovensku veselo a nerušene páchaju svoju podvratnú činnosť na Slovensku a Korčok aj vlada Slovenska sa prizerajú so založenými rukami.

Slovensko je podobne ako Maďarsko možno Satelit Ruskej federácie. Slováci na Slovensku už možno ani nežijú vo svojej krajine ale v Ruskej. Ale neslobodno zabúdať, že Slovensko je členským štátom EU a na tejto úrovni treba začať urýchlene pracovať.

Kroky slovenskej vlády sú alibisticky slabé a zbabelé. Vedia o nich o tých agentoch, podľa slov Naďa a Korčoka ale len na to prihliadajú. 

A čo na to Igor Matovič a jeho cesta za Sputnikom do Ruska a jeho rokovania tam a podpis nehorázne nevhodnej zmluvy a vítanie DODNES neschválenej vakcíny spolu s tým exministrom zdravotníctva Krajčim vítanie vakciny s Vlčanovou terajšou manželkou na letisku v Košiciach.. ako sa teraz cíti pod faktom ruského vpádu na Ukrajinu. A jeho vyjadrenia typu že cesta Žilinku do Ruska ho netrapi. A Vlčan ho netrápi tak isto a ešte ho bráni. Samozrejme Vlčan de fakto zastavil vyšetrovanie PPA a ty pádom Bodor, Kvietika a celeho SMERu a SNS.

Ivan Korčok v apríly minuleho rok 2021 sľubil, že urobí poriadok s ruskými tajnými službami ako sú GRU alebo KGB. Vtedy boli vyhostení traja ľudia z ruskej ambasady ale od tej doby sa neudialo absolutne nič. Na Ruskej ambasade priamo v ňom je približne 20 toxických ľudí. Ale máme alebo mali sme konzulaty Ruska aj v Žiline, Banskej Bystrici a v Košiciach. Nikto presne nevie, kde sú týto ľudia a v akom priestore operuju. Predpoklada sa že ich je na Slovensku okolo 70.

Nebraňme sa aj myšlienke, že riadia, Fica, Blahu ale aj fašistov ako je Suja, Kotleba a Uhrí a našu dezinformačnú scénu. Títo ľudia sú schopní všetkeho

Česko aj krajiny EÚ okrem Maďarska a Slovenska si  s nimi urobilo dávno poriadok a vyhostilo ich. Po vyhostení klesli na českých weboch konšpirácie o 80 percent. Na Slovensku naopak stúpajú. Zašlo to tak ďaleko, že sa protestuje proti zmluve NATO brojí sa proti EÚ.

Dokonca Žilinka, ktorý bol v Rusku tesne pred vojnou v Ukrajine dva krát napadol prístupovú zmluvu NATO a podpisal v Ruskej federaciu spoluprácu a koordinaciu Slovenska v boji proti kriminalite, korupcii a kto čo viečo ešte.

Dnes napadúva a chce trestať ludí zo Slovenska ktorí by chceli bojovať ako dobrovolníci v ukrajinskej armáde proti agresorovi z Ruska.

Nikto nevie, čo presne agent Žilinka tento novodobý Biľak presne robil. Ale je tu aj druhá možnosť, že  sa vie, čo robil a vyvijame len činnosť akože sme proti Rusku ale skryte s ním spolupracujeme lebo sa bojime kdyby neco.

A toto sa tu deje od čias Mečiara len sa to vystupňovalo na základe korupcie tak mi to vychádza, že Rusi sú na nás prisatí a vyciciavajú nás do morku kosti je to hnus, čo sa tu deje zapredávajú nás už dávno a Žilinka im to možno podpisom potvrdil, no verím že toto my občania nedovolíme, s okamžitou platnosťou je treba zrušiť zmluvy ktoré sú utajované pred národom!

V piatok 5. marca sa nám. SNP zišlo okolo 20 000 ľudí a skandovalo sa aj proti a Žilinkovi, ktorí prepúšťa Ficových a možno aj proruských zločincov ako Moskvič Haščák, tak toto sa deje, verím že ľudia pochopili mi nie sme ich Ruskou kolóniou.

Putin je agresor a my sa skutočne nemáme čoho báť je to vojnový zločinec a má byť súdený medzinárodným súdom v Hagu.

A čo na to naša chranená poslanecká a asistentská maštal, kancelárie pri NRSR kde sa bežný občan dostane veľmi ťažko. Asi nič.

Čo tieto moje tvrdenia indikujú.

V prvom rade že rok po Korčokových tvrdeniach naša terajšia vláda nebola schopná vyhostiť toxickú rusku ambasadu a ľudí ktorí operovali na konzulátoch v Banskej Bystrici, Žiline a Košiciach.

Mená tychto ľudí nikdy neboli oficialne vládou zverejnené a nebolo po nich vyhlásené aj patranie a to napriek tvrdeniam ministra Jaroslava Naďa že vieme o týchto ľuďoch a monitorujeme ich. O tom monitorovaní by som mal pochybnosti a nebranim sa dokonca ani myšlienke že nemonitorujeme, ale len sa prizeráme alebo dokonca možno aj spolupracujeme.

V druhom rade viac ako rok sa vyvážalo z Dubnickej zbrojovky ktorú rozbiehal Fico s Kaliňákom od roku 2007 mesačne 15 kamionov streliva a zbraní do SAE a predaj s vysokov pravdepodobnosťou bližiacej sa istote sprostredkovala Kaliňákova firma Liwa Arms Slovakia s.r.o.

Obrázok blogu

Nie je vylučené že pán napravo je dokonca spoločníkom Kaliňaka v Liwe 
Dubnické zbrojovsky zdôrazňuju, že sú súkromné až na to že v nich pôsobia ľudia čo pred tým boli v štátnych firmách. A nevedno koľko financii bolo z ních naliate zo Slovenského štátu.
Jeden z vedenia týchto zbrojoviek zbrojár Goga bol dkonca viac ako dva mesiace vo väzbe za pechtle mechtle a podplacanie štátných hmotných rezerv za  Kičuru
KALLAN Consulting s.r.o.
Vklad: 1 000 EUR ( peňažný vklad ) Splatené: 1 000 EUR
(od: 05.09.2019)

LIWA ARMS OWNED BY ALTOWAISSA INVESTMENTS – SOLE PROPRIETORSHIP L.L.C.
Vklad: 4 000 EUR ( peňažný vklad ) Splatené: 4 000 EUR
konatelia
(od: 14.04.2021)

JUDr. Robert Kaliňák
Haanova 17
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 04
Vznik funkcie: 05.09.2019
(od: 05.09.2019)

Ing. Peter Šimko
Pezinská 62
Svätý Jur 900 21

Nie je vylučné a je vysoko pravdepodobné že Kaliňák a spol. podporovali týmito zbraňami teroristické skupiny na blízkonm východe Syriu, Irak, Irán, Jemen.
Aź po obrovskom tlaku konkretne aj modreho zajačika sa konečne 28. februára 2022 vyviezli sklady z Dubnickej zbrojovky na Ukrajinu.
Rád by som videl komu bolo zaplatené za strelivo a v akej cene a či sa na tom nepodieľala aj Kaliňákova firma na sprostredkovaní predaja, bohužiaľ toto vie len Jaro Náď ten sa nám tvari ako veľké Oľano ale začínal ako mladý za SMER a jeho otec dokonca pôsobill v štrukturach Smeru takže aj tu je opatrnosť na mieste.
Za treie Internetom začiatku týždňa prebehla fotografia ruského auta na úrade vlády ktoré tam stražila policia nikto nevie, kto na ňom prišiel a s kým rokoval. Na urade vlády táto informácia chýba.

Za štvrté Fico, Bláha sú častými navštevníkmi ruskej ambasady.

Prečo sa objavil nedávno proruský troll Ján Čarnogurský v štatnej televizii? 

Na Slovensko sme agentov Ruska  z neznámých príčin nechali operovať

Trošku historie 

Dňa 17. apríla 2021 Česko zverejnilo informáciu, existuje dôvodné podozrenie, že príslušníci GRU boli zapojení do výbuchov muničných skladov vo Vrbětice na Zlínsku v októbri a decembri 2014. 

Z Česka preto bolo preto vyhostených 18 pracovníkov ruskej ambasády.

Národní centrála proti organizovanému zločinuv tejto súvislosti pátrala po dvoch mužoch s ruskými pasmi. Podľa fotografií aj mien z pasov ide o rovnakých mužov, ktorí sú podozriví z otravy bývalého ruského dvojitého agenta Sergeja Skripala a jeho dcéry Julie v britskom Salisbury v roku 2018. Nebraňme sa ani myšlienke že su možno niekde na Slovensku. A položme si otazku kam odišli a kde oprerujú odidenci agenti  z Čiech?
Šefom tejto najnebezpečnejšej tajnej služby Ruska je Igor Kosťjukov prvý námorný dôstojníka v histórii GRU, ktorý prevzal funkciu riaditeľa Vojenského spravodajstva. Bol zaradený na „čiernu listinu“ vlády USA za zasahovanie do prezidentských volieb v USA v roku 2016. Koncom roka 2019 bol ďalej povýšený do hodnosti admirála.
Takže toto sú agenti KGB


A teraz k Ivanovi Korčokovi pekné vyhlásenia ale nič nepodniká proti Ruskej ambasáde. Je to žiak MGIMO Eduarda Kukana a aj na naších veľvyslanectvách toxických ľudí

Takých vyhlásení ako má Korčok je more, ale nech ich teda podloží okamžite konkretnými krokmi voči vysoko jedovatej ruskej ambasáde.

Korčok za Mečiara

V roku 1992 začal pôsobiť na vtedajšom Ministerstve medzinárodných vzťahov SR, v rokoch 1993 až 1996 bol tajomníkom veľvyslanca v nemeckom Bonne. V rokoch 1996 až 1997 bol hovorcom Ministerstva zahraničných vecí, v rokoch 1997 až 1998 pôsobil taktiež v Odbore analýz a plánovania. 

Korčok za Dzurindu

Na veľvyslanectve vo Švajčiarsku pôsobil v rokoch 1998 až 1999 ako poradca a chargé d'affaires. V rokoch 1999 až 2001 bol zástupcom slovenskej misie pri NATO.

V rokoch 2001 až 2002 pôsobil opäť na Ministerstve zahraničných vecí, ako generálny riaditeľ Sekcie medzinárodných organizácií a bezpečnostnej politiky. 

V rokoch 2002 až 2005 bol taktiež štátnym tajomníkom. V rokoch 2002 až 2003 bol členom Európskeho konventu.

Korčok za Fica

Veľvyslanec Slovenska

V rokoch 2005 až 2009 pôsobil ako veľvyslanec v Nemecku. Následne bol v rokoch 2009-2015 stálym predstaviteľom Slovenska pri Európskej únii. V rokoch 2015 až 2017 bol splnomocnencom vlády pre predsedníctvo SR v Rade EÚ. V rokoch 2015 až 2018 bol opäť štátnym tajomníkom na Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí.

V auguste 2018 bol prezidentom Andrejom Kiskom menovaný slovenským veľvyslancom v Spojených štátoch, v septembri odovzdal svoje poverovacie listiny americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi. Korčok sa stal siedmym slovenským veľvyslancom v Spojených štátoch.

O rodine Korčoka nenájdete ani zmienku nedozviete sa v jeho životopise kto bol jeho otec mama, sestra , manželka, svokor, svokra, deti.

Tieto maniere majú presne Smeráci takže nepochybujem že možno pán Korčok pochádza z kovanej komunistickej rodiny a nebráňme sa aj myšlienke že v rodine bolo možno aj pár ŠtBákov

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  1 105x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu