Bodka za komunizmom v Slovenskej republike

Politici musia konečne po viac ako 32 rokoch nájsť odvahu a schváliť zákony o zrušení neokomunizmu a neonacizmu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Snahou iniciatívy „Bodka za komunizmom v SR“ je dotiahnutie hlavných myšlienok Novembra 1989.

Politici musia konečne po viac ako 32 rokoch nájsť odvahu a schváliť zákony (príp. ich novelizovať) tak, aby sa pomocou nich mohli očistiť všetky vplyvové pozície v našej krajine – Parlament NR SR, štátna správa, orgány a organizácie, Hrad, armáda, polícia , justície a ďalšie zásadné posty od prominentov bývalého režimu a príslušníkov, rezidentov, agentov atď. bývalé ŠTB, Vojenské spravodajstvo, SIS apod.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Požiadavky iniciatívy:

1) Schvaľte novely „Lustračných zákonov” a vyčistite konečne Parlament NR SR, štátnu správu, orgány a organizácie, Hrad, armádu, políciu, justíciu, vedenie štátnych a pološtátnych firiem a ďalšie zásadné posty od prominentov bývalého režimu a príslušníkov, rezidentov, agentov atď. SIS, Vojenské spravodajstvo, ŠTB a pod.

2) Schváľte do zákona paragraf o trestnej propagácii komunizmu, ako zločineckého hnutia, zákaz používania slova komunizmus a jeho variantov vo verejnej propagácii, zákaz komunistických symbolov kosáka a kladiva, červenej päťcípej hviezdy, sovietskej vlajky a pod.

SkryťVypnúť reklamu

3) Zasaďte sa o zakázanie KSS ako priameho nástupcu zločineckej KSS vrátane zabavenia jej všetkého majetku

4) Schválte zákon o odobratí nezaslúžených výhod predstaviteľom komunizmu (odobratie výsluhových dôchodkov prominentov komunistického režimu a príslušníkov, rezidentov, agentov atď. bývalej ŠTB, Vojenského spravodajstva, SIS a pod. z éry pred rokom 1989)

5) V spolupráci s tajnými spravodajskými službami (BIS, ÚZSI, VZ) a napr. nezávislou skupinou vyšetrovateľov Bellingcat rozkryť a odsúdiť tajných ruských agentov a špiónov v Slovenskej republike

Táto iniciatíva je INICIATÍVOU. Je apelom na zodpovedných politikov, politické strany a hnutia (zákonodarcov – poslancov NR SR), ktorí sú jediní, ktorí vyššie uvedené môžu presadiť a schváliť v Parlamente NR SR.

SkryťVypnúť reklamu

Vyzývame organizácie, spolky, iniciatívy, strany, hnutia a pod., aby sa pridali k tejto iniciatíve (súhlasíš – vyjadri sa k bodom).

Vyzývame konkretných politikov, aby sa osobne zasadili za presadenie vyššie uvedených požiadaviek.

NAPRAVME, ČO SME MALI UROBIŤ DÁVNO, BODKA ZA KOMUNIZMOM

1. Schvalte novely ,, Lustračných zákonov" vyčistite konečne parlament NR SR, štátnu správu, orgány  a organizácie , hrad, palác , armádu, políciu, justíciu, vedenie štátných a pološtátných firiem a pod...     A ďalšie zásadne postupy od prominentov bývalého režimu príslušníkov, rezidentov. agentov atď... bývalých ŠTB, Vojenské spravodajstvo, Slovenská informačná služba a pod....

SkryťVypnúť reklamu

2.   Schvalte do zákona § o trestnej propagácii komunizmu, extrémizmu komunistov ako zločinecké hnutie, zákaz používať slová a jeho zločineckého hnutia, zákaz komunistických symbolov kosák, kladivo, päťcípu červenú hviezdu, sovietské vlajky,  zákaz nacistických, fašistických symbolov napr. hákový kríž, písmeno Z, 1488, atď... /v §  treba symboly konkrétne vypísať všetky/ 

KSS
KSS (zdroj: FB)

3. Zasaďte sa o zákazanie Komunistickej Strany Slovenska, ako priameho nástupcu KSS včetne zbavenia všetkého majetku

4. Schválte zákon o odobratí nezaslúžených výhod predstaviteľov komunizmu /odobratie výsluhových dôchodkov prominentov aj ŠTB-ákov komunistického režimu spred roku 1989/

5. V spolupráci s tajnými spravodajskými službami /SIS, VS.../ a napr. nezávislou skupinou vyšetrovateľov BELLNGCAT rozkrývať a odsúdiť ruských agentov a špionov v Slovenskej republike.

6.Obnoviť zákon 125/1996 Prosím občania čítajte, ako komunisti a komunistický systém pôsobil na občanov, ľudí na SK...Tento zákon treba obnoviť raz a navždy!!! Komunisti agresivita, násilie, manipulácia, vymývanie mozgov... to nie je DEMOKRACIA To je manipulácia s ľuďmi, ak sme toto nepochopili, tak dnes sa vám tu predstavújú ďalší liberální fašiti, neonacisti, neokomunisti, PS, Republika, ĽSNS, ktorí tu chcú nastoliť DIKTATÚRU a manipuláciu občanov, ľudí na SK ...Žiadajme obnoviť tento zákon o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického režimu, ktorý je tu dodnes. Zákon č. 125/1996 Z. z.Zákon Národnej rady Slovenskej republiky o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému....     

Čo tak oprášiť zákon 3x a dosť!
Všetko by sme urýchlili, 3x neprídeš na pojednávanie na súd a súd rozhodne bez teba!!! Tak nedáme možnosť nikomu, kto sa vyhýba rozsudku. Ďalej ak sudca, prokurátor poruši zákon ohýbania práva, tu bude platiť 1x a dosť, vyzlečený z talára, bez návratu na súd a prokuratúru, nesmie vykonávať funkciu advokata, exekútora, notara!

Vlasta, Ľudia dobrej mysle za spravodlivosť, právný štát a rovnocennosť zákonov pre všetkých

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  39
  •  | 
  • Páči sa:  1 105x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu