Dušan Kováčik- Ficov špecialny mučeník a apoštol

Kováčik tvrdil, že boli porušené jeho základné práva na osobnú slobodu, keď ho súdy v máji ponechali za mrežami.

Dušan Kováčik- Ficov špecialny mučeník a apoštol
Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Dušankovi  je smutno v base a povedal si, že keď oslobodili Haščáka , Pčolinského , Brheľovcov a iné ošípané, tak chce ísť na Slobodu aj on. Dušan nakradol podstatne menej, ako oni a verne slúžil 6.poschodiu a iba verne plnil príkazy Norberta Bödöra a sprostredkovane od Kaliho a Šefinka.

Bol, niečo ako dobrý vojak Švejk, keď ho požiadali, aby podpísal, že zabil cisára Ferdinanda, nebude sa predsa s vrchnosťou zo 6.poschodia hádať o nejaký ten smiešny podpis.

Modrý Zajačik o Apoštolovi Dušanovi Kováčikovi

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Bol na poľovačke v SAE v roku 2000 s Majského partiou, no a čo boli tam aj Dobroš Trnka, Števo Harabín , Peťko Šufliarky a Jaro Čižnár .

A  obavu o duševné zdravie Kováčika má aj šéfinko a bojí sa, aby náhodou nezaspieval.

Treba povedať, že Kováčik je voči ex zlodejom, ako je Brucho Marián a  Elvis z Majského chalupy Malý Lacko Baštrnák alebo strapatý Michel Počiatek, naozaj len chudáčik. 

Kováčikov majetok odhadujem na nejaký úbohý milión evry a aj ten mu chcú zhabať. Medzičasom traja šikovnici Strapaty, Brucho   a Elvis  prepísali svoje vily, autá, jachty na manželky. Správkyňa konkurznej podstaty zatlieskala a sudcovia uznanlivo pokývali hlavami a šelma Koliková spokojne zapriadla.

Skryť Vypnúť reklamu

Inak je zvláštne že Kovačika obviňujú a súdia jeho bývalý podriadení, známy a kolegovia. Zobudili sa zrazu sťaby Šípová Ruženka spravodlivosti aj keď pred tým 20 rokov chrápali. Dokonca sa povrávalo že stopnúť 111 závažných trestných činov nedokáže ani super prokurátor bez pomoci kolegov podriadených a že zrejme Duško bol šéfom kriminálnej skupiny na špeciálnej prokuratúre. Potom sa ale dodatočne zistilo že to nie je  vraj pravda a kolegovia podriadení sa pred ním skrývali a nekomunikovali o týchto prípadoch. Snáď okrem Špirka si nikto netrúfol povedať Duškovi nič. Maroš Žilinka vraj, keď videl Kovačika šikovne šprintoval na vecko a zamkol sa tam 

Skryť Vypnúť reklamu

Kováčik je dobrý človek pomohol napríklad generálovi Lorencovi, aby ho nevydali do Čiech, pomáhal dlhé roky aj Marhuľovému Majskemu,  do poslednej chvíle zastavoval kauzy Malého Lacka aj brucha, dokonca bola stopnutá Kauza 70 miliónová kauza v ktorej plávali Kali 14, Mišel aj Dohňasky 15 so synčekom a nejakým mafiánov.

Nedivím sa že Duško sa cíti ukrivdený, každý koho bránil je na tom oveľa lepšie ako on. A on to má chudák teraz schytať za všetkých, on dobrák. Dokonca na pokyn zo 6.poschodia bránil aj také skupiny ako Takáčovci, postaral sa aby sa na slobodu dostal Kudlička , dodával týmto skupinám informácie mafiánom na pokyn zhora. Bránil 6.poschodie, ale aj ďalšie menšie organizované kriminálne skupiny a staral sa o ich udržateľný rozvoj.

Skryť Vypnúť reklamu

Treba povedať, že súdna mafia a polícia riadená šéfinom robí, čo sa dá a zatiaľ je Duško obvinený len za nepatrnú časť svojho dosiaľ známeho basketbalového justičného skóre 111:0. Zatiaľ sú to len dve menšie kauzičky ale čuduj sa svete už aj toto hodilo 14 rokov trestu a prepadnutie majetku. Toľká nespravodlivosť.

A tí čo ho navádzali riadili, tých čo bránil ako rozzúrený lev a ich spisy zamykal do stola, aby ich nikto nevidel tí sú na slobode. Veď on ani nevraždil ani nevypaľoval nekradol osobne ani DPH. Bral len drobné provízie vecné dary, susedskú výpomoc.

A musím potvrdiť, že keď sme z Antifica chodili na GP a vyšiel Kovačik ako jediní z prokurátorov slušne pozdravil a povedal "Dobrý deň!". Ostatní pozerali zachmúrene a kývali pohoršene hlavami. Dokonca jeden z prokurátorov, keď sme vykrikovali pred GP hrdinské činy Maroša na mňa z tretieho poschodia vpravo vykrikoval, že sme starí debili. Aspoň jeden odvážny z GP, čo sa nebojí povedať svoj názor na mňa.

To že Kováčika súdia bývalí kolegovia a spolupracovníci, nie som si istá, či sa tomu nenadáva odborne zaujatosť. Zdá sa že Kováčik je nešikovný a nezabezpečil sa nahrávkami, ako jeho kamarát tiež bývalý vojenský prokurátor Dobroš Trnka.

Trnka bol podľa mňa ešte toxickejší ako Duško, ale zrejme má dostatok zvukových a obrazových záznamov televízneho štúdia generálna prokuratúra. Takže na Dobroša si krvilační sudcovia v netopierích talároch netrúfnu, aby to náhodou neschytali aj oni. V gréckych bájach sa tomu hovorila Pandorina skrinka a u nás na bani Dolina vo Veľkom Krtíši tomu sa hovorilo jednoduchšie nešpáraj do hovna, lebo bude smrdieť.

Takže naozaj je nespravodlivé, aby toxickejšie osoby ako je Dobroš, Šefino, Kali , alebo strapatý pobehovali na slobode a ten, čo ich najviac bránil Duško Kovaćik, trpel vo väzbe za nich. Má neporovnateľne menej majetku ako napríklad Kičura a nemá ani zlaté tehličky a kolega Kičura je už vonku.

Byt v Bratislave mal Kovačik, ale len jeden aj to služobný a za ten poctivo platil 100 evry mesačne, nie ako Kičura a jeho synátor .

To, že si zaniesol na poštu 200 tisíc je nič. Veď aj Malý Lacko previedol Kalimu 200 tisíc na účet a tam sa na to pozerá úplne, ale úplne inak.

Nebráňme sa aj takejto  myšlienke. Naozaj ako naše skorumpované mafiánske súdy smú niekoho odsúdiť. Bývali kolegovia idu súdiť spolupáchateľa, aby mohli predávať spravodlivosť

A sultán Boris, dúhový Pepé a Fionka z pionierskeho paláca nám tvrdia, že spravodlivosť nám kvitne ako ružová záhrada pri ružovom mlyne. Oni mafiu nikde nevidia, vidia len pekne oblečených a úspešných veľmi slušných ľudí.

Sultán , Fionka aj Dúhoví Pepé  sa neznížia a  nenadávajú ako Matovič do fašistických hovien Mazurekovi a do bastardov Ficovi. Lebo vedia že Mazurek aj Fico sú slušní poslanci a dobrí ľudia. Fionka nepozve k sebe neslušného a zlého Matoviča, ale dobrého a slušného Fica, áno majú o čom spolu debatovať.

To, že odstrelili Janka a Martinku , ktovie ako to naozaj bolo veď súdy potvrdili že Marian Kočner je ohľadom tejto zaležitosti nevinný a čistý ako lalia.

Vyšetrenie vraždy Ernesta Valka sa  trošičku posunulo na rok 2023.

Slávne Mečiarove amnestie nám zamrzli, aby jazdecky klub Rozarka v Pezinku pod vedením Ivana Lexu prekvital a celospoločenský záujem mamičiek jazdiacich dievčatiek je viac ako zavretie skvelého trénera do Leopoldova.

František Gaulieder skočil pod vlak sám.

Paľo Rýpal sa vraj ukrýva v pralese v Kongu.

Video o činnosti Dušana Kováčika.

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  473x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu