Fico je len babka v rukách Miroslava Bödöra

Uvidíme či sa podarí pomocou justičnej mafie oslobodiť Bödöra mladšieho to je skúška či je Slovensko právny štát.

Fico je len babka v rukách Miroslava Bödöra
Anton Šafárik a Róbert Fico (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

O návrhu na vzatie do väzby obvineného nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra začne sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku rozhodovať v nedeľu (16. 1.) od 9.00 h.

Mafia Bödörovcov

Vypočujte si ako fungovala Majského mafia a Bödörova funguje dodnes. Starého Bödöra mali odviesť v putách a nie dotovať BONUL zo štátnych podnikov. Mladý je proti starému úplne neviniatko, aj keď mladý nejakou záhadou získal titul inžinier, len nevieme kde a čo vyštudoval.Miroslav Bödör funguje od čias Papajovcov, Satorovcov aj Černákovcov

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Už v rokoch 2000 mal Norbert Bödör veľmi čulé kontakty s Jozefom Majským na jeho haciende v Obyciach. Tam sa schádzala vyberaná zločinecká smotánka, ktorá tu ostatne vládne viac ako 20 rokov.

Ostatne vypočujte si videá z Majského chalupy

Miroslav Bödör starší
Miroslav Bödör starší (zdroj: FB)

Starší  Bödör bol videný s Alojzom Lorencom, Vladimírom Lexom a Antonom Šafarikom maltézskym rytierom, ktorý sa stal neskôr riaditeľom SIS. Už vtedy tam rozoberali títo štyria politickú situáciu a tvrdili, že Miroslav Bödör má pod palcom políciu.

Neskôr si Miroslav Bödör túto pozíciu ešte upevnil tím že šéfom polície sa stal jeho syn Norbert Bödör a oficiálne ju viedol jeho zať telocvikár Tibor Gašpar.

Skryť Vypnúť reklamu

Mafia prerástla za pomoci Fica a Kaliňáka do štruktúr štátu a tieto mafiánske praktiky zaviedli do riadenia štátu.

Miesto klasického vypaľovania sa začalo vypaľovať pomocou justície a polície.

Investigatívny novinár Ján Kuciak mal mimoriadny talent a schopnosti, začal rozpletať rozkrádania a korupčné schémy. Najprv sa mu Kočner otvorene vyhrážal a strašili sa ho zastrašiť, keď to nešlo zavraždili ho a nebráňme sa aj myšlienke, že podobným spôsobom zmizli z povrchu zemského aj Paľo Rýpal a Miroslav Pejko.

Takže sa Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej rozhodli zavraždiť a ich telá nechali hniť 4 dni na ruský spôsob a boli presvedčení, že sa to nikto nedozvie. Szabo bol policajný vyšetrovateľ a Marček vojak. Našťastie vstúpilo do hry zahraničie a celá schéma sa začala rúcať. Ostatne vypočujte si videá z Majského chalupy.

Skryť Vypnúť reklamu

Miroslav Bödör je majiteľom nitrianskej bezpečnostnej služby Bonul, ktorej sa darí v zákazkách pre štát a na ich večierku bol aj Robert Fico. Bödör starší sa v minulosti vyjadril, že firmu vedie jeho syn Norbert.

Meno jeho syna Norberta Bödöra sa skloňuje v súvislosti so sledovaním novinárov. Konkrétne hlavne Jána Kuciaka.

Treba povedať, že auto Mariana Kočnera sa po vražde Jána a Martiny objavilo pred sídlom Bödörovcov tesne po vražde.

Peter Tóth ako šéf sledovacieho komanda neskôr vypovedal „Prvýkrát som sa stretol v auguste 2018 s Norbertom Bödörom, na čo mi on povedal, že to za financoval on, ale ešte nič nevidel. Tóth ostal prekvapený, vyrobil predsa dve kópie zo sledovania na USB,

Skryť Vypnúť reklamu

Norberta Bödöra sa týka aj jeden moták, ktorý poslal Kočner Petrovi Tóthovi.

Takže podľa motáku sa Peter Toth mal opýtať Bödöra, či by Robert Fico mohol požiadať Mamojku a ten aby následne prijal určité kroky v prospech Mariana K.

Bolo to v deň majstrovstiev sveta vo futbale v roku 2018, keď si Tótha zavolal advokát Kočnera Para a povedal mu, že Marian Kočner chce, aby zašiel za Mamojkom. Peter Toth zašiel za Mamojkom a povedal, že ho pozdravuje pán Kočner a prosí ho, či by sa mohol angažovať, “uviedol Tóth. Pred súdom.

Peter Tóth sa počas vykonávania sledovania sa s Bödörom nestretol. Až potom, keď bo vzatý Kočner do väzby.

Predmetom ich vzájomnej diskusie bolo, že Kočner chcel, aby Bödör zistil, aké sú vyhliadky na jeho prepustenie z väzby. Alebo či by vedel intervenovať u Šantu či Trnku. Dostal od Bödöra zamietavú odpoveď, lebo vraj Kováčik sa vyjadril, že aj keby to chcel, tak by Šanta zvolal tlačovú besedu.

„Popri tom sa ma Norbert Bödör opýtal, či ešte funguje sledovací tím. Ja som mu povedal, že pán Kočner to rozpustil.

Pán Bödör mi na to povedal, že on to len financoval a nič z toho nevidel. A aj napriek tomu, že ho to až tak nezaujímalo, opýtal sa, či by vedel tím znovu postaviť na nohy.

Jeho ale nezaujímajú novinári, no skôr politici. Ale následne sme sa k tomu už nedostali,“ opísal svoj kontakt s Norbertom Bödörom, Peter Tóth.

Tento článok vznikol za pomoci skupiny Antifico a Antismer

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  455x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu