Ficov zápasnícky a mafiánsky apoštol Norko Bödör a 6.poschodie obvinení zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny.

O čom nehovoria naše média a televízie a keď, tak len tak, aby tam zaznievali polopravdy napríklad o oligarchovi

Ficov zápasnícky a mafiánsky apoštol Norko Bödör a 6.poschodie obvinení zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

čo vytuneloval naše zdravotníctvo, vraj je to geniálny človek a je na hrane šedej ekonomiky.

To iste sa tvrdilo o jeho kamarátovi Kočnerovi a keď Kočner stratil ekonomické krytie zrazu vysvitlo, že kradol, ako najprostejší mafián stopy po tejto činnosti roky kryla mafiánska prokuratúra a súdy. 

Samozrejme moskvič, teda Moskovský tunelár má možno 100 krát viac financií a vie koho a ako má podmazať a samozrejme má aj bandu skorumpovaných obhajcov.

Obrázok blogu

Bohužiaľ aj média a politici hovoria o všetko opatrene a skreslene. Ja nič, ja muzikant, za všetko môžu súdy a OČTK. Pritom veľmi dobre vedia, že aj súdy aj OČTK sú skoro celé prehnité a smrdia ako kopa hnoja. Hrajú nám to nechutné divadlo, pretože ak by povedali nahlas pravdu, že Slovensko je stále mafiánsky štát, potom by bol ohrozený tok financií z EÚ a muselo by sa začať čistiť od skorumpovaných mafiánov, politikov , úradníkov, právnikov aj policajtov.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Takže aj najvyšší štátni činitelia nám tu hrajú divadielko, že síce nie je všetko kóšer, ale koniec koncov je to v poriadku a náprava prichádza aj keď chudera náprava sa správa ako Godot, polka volebného obdobia je fuč a neprichádza a dokonca vysmiati mafiáni opúšťajú vyšetrovacie cely.

Video k článku v ňom je ešte viac podrobností

Dnes už nikto nespochybňuje, že tu minimálne 12 rokov jestvovala skupiny ľudí, ktorá tu rozkrádala štát. Eurofondy, dane, neodvádzali sa odvody. Zhumpľovalo sa školstvo, zdravotníctvo  a dokonca sa vykrádala aj sociálna poisťovňa.

Všetko toto sa dialo pod dohľadom politikov, bývalých vedúcich funkcionárov komunistickej strany a ich detičiek SmeroHlasákov a aj príslušníkov štátnej bezpečnosti a dokonca posledných 12 rokov to bolo napojené na hrubo krkú mafiu, momentálne Nitriansku, pred tým na iné z Veľkého Chotára, Dunajskej Stredy, Banskej Bystrice, z Košíc aj Bratislavy. 

Skryť Vypnúť reklamu

Černáková mafia dokonca chránila aj stretnutia občanov s veľkým Muftym. Veľký Mufty vyliezol z brlohu z Horných Kútov a bráni bývalého trojnásobného premiéra.

Obrázok blogu

Európsky súd vydal rozhodnutie, že je možné stíhať bývalého riaditeľa SIS veľkým Muftym dosadeného človeka skupina na ktorej príkaz zrejme hrubo kŕka dunajsko stredská mafia dala upáliť v aute človeka, ktorý chcel svedčiť proti veľkému Muftimu.

Obrázok blogu

Bývalý trojnásobný premiér Hranol chodil, často navštevovať sídlo mafie do Nitry. Cestou nazad do Bratislavy vraj stihol vypiť sedem decku whisky, čo je obdivuhodný výkon, Toto nedokázal ani Karol Duchoň. Myslím si, že prekonať tento výkon môže len premiér z Ruska. Možno by mu mohol konkurovať Zemák, ale v podstatne mladšom veku ako teraz aj keď to je hlavne špecialista na becherovku a domácu slivovičku.

Skryť Vypnúť reklamu
Obrázok blogu

Dnes je už na toto všetko množstvo priamych dôkazov, ale naše súdy a prokuratúra sa dopracovala do štádia, že prikazuje ničiť priame zvukové aj obrazové záznamy, najlepší príklad je gorila. Pritom gorilu nariadil štát a ústavný súd nariadil túto nahrávku zničiť.

To isté sa udialo z nahrávkou z poľovníckej chaty. Mafiáni sa nám usvedčili v priamo v obrazovom a zvukovom zázname. Okamžite bol nižšie postavený prokurátor zbavený miesta a vyšetrovateľovi hrozí 10 rokov basy natvrdo že si dovolil vyšetrovať mafiu. Pričom údajne podozrivým poľovníkom mal byť známy bývalý výpalník a tréner MMA Matúš Mečár, ktorý sa preslávil na prechode pre chodcov v Nitre, ale o tom neskôr. 

Skryť Vypnúť reklamu

Potom tu máme kauzu Očistec, dnes už nikto nepochybuje že jestvovalo povestné 6.poschodie, ktoré pozostávala z ľudí v najvyšších funkciách štátu..

Súčasný  generálny prokurátor, miesto stíhania týchto ľudí sa podporuje naopak stíhanie vyšetrovateľov ktorý si trúfli stíhať túto skupinu.

Dokonca sa im podarilo na druhý pokus dostať vyšetrovateľov na 2 týždne do väzby a hrozilo im väzenie. Napriek rozhodnutiu súdu a nevine týchto vyšetrovateľov mafiánsky prokurátor nezastavil stíhanie týchto vyšetrovateľov.

Naopak nechal prepustiť celé 6 poschodie pomocou sporného paragrafu a prepustil ich bez udania relevantného dôvodu. Dôvod je podľa mňa viac, ako jasný, bol dosadený stranou mafiána a  ten vychádza v ústrety bývalému trojnásobnému premiérovi.

Obrázok blogu

Tomuto prokurátorovi určite o žiadnu spravodlivosť nejde, ide mu ale o to aby sa mafiáni zo 6 poschodia a dokonca aj zo 7. poschodia dostali na slobodu. Takže prepustil na slobodu bývalého riaditeľa slovenskej informačnej služby priam v hodine dvanástej, keď už bolo vypracované obvinenie a šlo na súd, samozrejme tiež bez riadneho vysvetlenia.

Tak isto to urobil aj v prípade človeka, ktorý tuneluje Slovenské zdravotníctvo a jeho majetok je zhruba jeden a pol miliardy pre predstavu, to je asi 10 000 bytov a domov. Čiže, ako keby vlastnil tento človek 30.000 mestečko. Tento absolvent moskovskej univerzity tento majetok nadobudol za 30 rokov. Tento človek zarobí 50 miliónov ročne, čiže mesačne 4,2 milióna  alebo 140.000 za deň. Samozrejme sú to na 90 percent vytunelované peniaze zo zdravotníctva, zo starých , chorých, invalidných a nevládnych ľudí a z liekov. Je to hlavný aktér gorily  a priateľ Kočnera. S vysokou pravdepodobnosťou blížiacej sa istote, podplatil aj ústavný súd a dnes sa nebráňme aj myšlienke že aj súčasného generálneho prokurátora.

Myslím si, že súčasný generálny prokurátor napáchal za krátku dobu, čo je vo funkcii viac zla ako všetci jeho predchodcovia a že nerobí hanbu len sebe, ale hlavne svojím príbuzným. A jeho deti sa budú za neho poriadne hanbiť, podobne ako jeho manželka a rodičia. Aj keď mi tento človek pripadá, ako keby mal hanbu, morálku a svedomie vyoperované. Je otázne, či môže z toho vlaku do ktorého nasadol vystúpiť, lebo tento vlak riadia zločinci trojnásobného expremiéra a ide šialenou rýchlosťou.

Obrázok blogu

Súčasná ministerka spravodlivosti nám tu hrá divadlo aj s prezidentkou,  že súdy sú v poriadku a preskupuje súdy, vytvára rôzne skupiny sudcov, prokurátorov a advokátov, ale menia sa len tabuľky, ľudia ostávajú presne tí istí, čo tu  v drvivej väčšine 30 rokov predávali spravodlivosť a nevinnosť za tučné obálky a často pomáhalo okrádať nevinných ľudí.

Miesto toho aby vznikli komisie na prešetrenie rozsudkov za účasti zahraničných právnikov hrá sa tu nechutne divadlo, ktoré predvádzajú títo korupčníci a ak je niekto medzi nimi čestní snažia sa ho odstaviť presne tak, ako to robí dnes generálny prokurátor so špeciálnou prokuratúrou, ktorá je mu podriadená. Špeciálneho prokurátora trestá a najradšej by ho odvolal zatiaľ sa mu to nedarí, ale možno je to len otázka času.

6. poschodie je v rámci kauzy Očistec a jeho naši ľudia apoštolovia a mučeníci birmovaného Ježiška Fica sú obvinení napríklad zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny, z korupčných trestných činov a z trestného činu zneužívania právomocí verejného činiteľa.

1.apoštol je skorumpovaný špeciálny prokurátor ktorí nevyriešil viac ako 100 prípadov len ich založil do šuflíka , čiže skutok sa nestal, dokonca za úplatky rozhodoval o prepustení mafiánov a postaral sa o ich krytie.

Obrázok blogu

2.apoštol je skorumpovaný policajný prezident jeho predchodca sa obesil na vetrovke a ešte za pôsobenia terajšieho ministra vnútra mu poza chrbát stihol dokázateľne vybrať za viac ako pol milióna eur úplatkov

Obrázok blogu

3.apoštol je skorumpovaný šéf šiesteho poschodia. Riadil ho hrubo krký mafián inžinier zápasenia z Nitry príbuzný skorumpovaného policajného prezidenta. Vo svojej ochranke, alebo v ochranke jeho otca má bývalých výpalníkov a výtržníkov. Jeden z týchto výpalníkov vyviazol so smiešnym trestom a to napriek tomu, že jazdil brutálne na hulváta a zrazil v obrovskej rýchlosti na priechode v Nitre mladú ženu ubrzdiť sa mu podarilo až po 200 metrov od miesta zrážky mal viac ako 50 dopravných priestupkov. Stratili sa kamerové záznamy, svedkovia sa nenašli. Zápasník a výpalník behá po slobode a myslím, že už aj šoféruje. Zápasenie a hrubá sila im ide vychovali vo svojich radách majstra Slovenska a majstra Českej republiky zrazil k zemi za minútu po zápase ďakoval hrúbkovému inžinierovi a výpalníkovi čo zrazil mladú ženu za svoje vytrénovanie.

Obrázok blogu

Bodaj by nie veď hrubo krká výpalnícka Nitrianska mafia má pod palcom aj políciu aj prokuratúru aj súdy. Dokonca sú to presne tí istí prokurátori, ktorí budú stíhať vyšetrovateľa, čo vyšetroval poľovnícku chatu.

Obrázok blogu

Otec hrubo krkého inžiniera mafiána, teda jeho firma plní peniazmi bankomaty štátnych bánk po celom slovenskú, dokonca plnia kolkomaty a strážia rozlične štátne zariadenia napríklad zdravotné a stále tečie tejto mafii príjem zo štátu.

4. skorumpovaný šéf finančnej správy známy a osudnými sa mu stali napríklad podozrenia z únikov na cle. Európsky úrad boja proti podvodom, OLAF, totiž pri vyšetrovaní dovozu textilu a obuvi z Číny do Európskej únie odhalil colné podvody v celkovej hodnote 2,2 miliárd eur. Približne 300 miliónov eur sa malo týkať tovaru vstupujúceho do Únie práve cez Slovensko.

Obrázok blogu

5. bývalý riaditeľ Národnej jednotky finančnej polície NAKA. Ten na rozdiel od ostatných vypovedá. O ňom  je známe, že ešte pred svojím obvinením zašiel na Úrad špeciálnej prokuratúry, aby začal spolupracovať. Vyšetrovateľom dokonca odovzdal 201-tisíc eur, ktoré zinkasoval na úplatkoch počas čias, keď bol vo funkcii. „Už pri nástupe do funkcie mi povedali, že sa odo mňa očakáva lojalita a aby som informoval, keď sa začnú vyšetrovať ´naši ľudia´,“ povedal . Vo funkcii bol od roku 2014, no až o dva roky neskôr podľa vlastných slov detailne pochopil, ako celý systém funguje.

Obrázok blogu

Samozrejme ľudia z okruhu trojnásobného expremiéra  začali zastrašovať jeho dcéru, ale on bude svedčiť ďalej.

6. Bývalý šéf kriminálneho úradu finančnej správy sa tiež rozhodol svedčiť. Chlapec z Jelenca pri Nitre, urobil kariéru v súkromnej bezpečnostnej službe ABAS, do ktorej odišiel po tom, ako ho neuspokojovala práca v polícii. Vypracoval sa až na konateľa slovenskej dcéry tejto českej firmy s mesačným platom 12 a pol tisíca eur. A potom sa rozhodol začať novú kapitolu.

Obrázok blogu

V roku 2014 opakovane ponuku od nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra nastúpiť na miesto šéfa Kriminálneho úradu Finančnej správy (KÚFS), ktorú sprvoti odmietal, napokon ju však prijal. Enormnú snahu Bödöra a vtedajšieho policajného prezidenta Tibora Gašpara o jeho získanie si sčasti vysvetľuje aj záujmom podnikateľa oslabiť jeho odchodom z ABASu konkurenciu na trhu bezpečnostných služieb.

Firma ABAS bola podľa Ľ. Maka medzi rokmi 2009 a 2014 najväčšou konkurenciou Bodorovej spoločnosti Bonul a dvojkou na trhu. V čase jeho pôsobenia podľa jeho slov so spoločnosťou „extrémne rástli“ a „šliapali na päty nielen im, ale aj iným spoločnostiam“. Takže sa zabili jednou ranou dve muchy obrali konkurenciu o schopného človeka a dostali na FUFS spriazneného človeka. 

Makóovým nemal záujem o post na finančnej správe, lebo tam malý plat, ktorý mu ponúkali. Ako ďalej upresnil, na poste šéfa KÚFS dostával mesačne od 2 600 do 3 000 eur v čistom. Problém s nízkym platom vyriešili dohodou, že N. Bödör doplácal Makóovi mesačne desaťtisíc na drevo teda načierno 10.000 eur v hotovosti.

Makoó pri zatknutí doniesol so sebou aj farára. potom začal vypovedať. Za toto by ho ľudia okolo trojnásobného bývalého premiéra najradšej zaniesli do horúceho pekla a začali tvrdú mediálnu kampaň proti nemu. Dúfajme že chlapca z Jelenca nezastrašia.

7. bývalého šéf protikorupčnej jednotky sa preslávil prvý krát mediálne, keď prišiel pravdepodobne bol prekontrolovať či vražda Janka a Martinky bola vykonaná dôsledne aby sa na nič neprišlo. Chudák nemohol tušiť že odborníci z europolu vedeli sparovať aj neznáme telefóne SIM karty a to sa stalo vraždiacemu komandu najatého Kočnerom osudným. 

Obrázok blogu

poďla toho ako sledovali Janka Kuciaka SIS aj býval a ako ho lustrovali v databázach a ako bývala ministerka vnútra a bývalý policajný prezident ten čo sa obesil na vetrovke dali rozpustiť vyšetrovací tím sa dá vyvodiť logicky, že do vraždy bola zapojená celá polícia

Ešte k bývalému šéfovi protikorupčnej jednotky treba povedať že jeho manželka vlastnila aj známy bar Fatima a tiež časť hotelov v trenčianskych tepliciach.

Ako iste vidieť že o nejakých mučeníkoch nemôže byt ani reči 

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  504x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu