reklama

Maroš Žilinka je potvrdený agent tajných služieb Ruska !!!

Maroš Žilinka je platený agent Ruskom a svedčí o tom, aj jeho činnosť od sameho začiatku ako nastúpil do funkcie g.p.

Maroš Žilinka je potvrdený agent tajných služieb Ruska !!!
Maroš Žilnka vraj smie všetko (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Nezabudajme na slová Marośa Žilinku prokuratorke  Viere Klimentovej už pol roka pred voľbou generálneho prokuratore povedal, že aj tak to bude on.

Takže, prečo potrebujeme Maroša Žilinku?

Ako sa vyjadril Eduard Heger k osobe Maroša Žilinku? V podstate nijak.

Rusko považuje Slovensko za priateľa Ruska, aj sa tak správa.

Časté priateľské návštevy Ruska absolvoval, aj byvalý premier Fico a nasledne Pelllegríni.

Častými navštevníkmi Ruskej ambasady nie sú len Blaha, Chmelar, Fico, Vallo, Dropa, ale aj Korčok a Suja. Stretnutia s nočnými Vlkmi Putina v minulosti boli často v Banskej Bystrici na Slavine dokonca sa nechal s nimi fotiť aj Boris Kollár s deťmi.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ikonické sú aj snímky Danka v ruskom parlamente a jeho klaňanie sa Putinovi na Červenom námestí.

Alebo aj cesty Marčeka na Krym do Luhanska kde priznal aj schvaľovanie Ruskej agresi.

Ale nezabudnime aj na predstaviteľov Oľano, kde Krajči išiel pozorovať ruské voľby dokonca na pozvanie Ruskej dumy a vydával sa, že on tam išiel, ako oficialny predstaviteľ NR SR, ako jeden z mála pozorovateľov, ak nie jediný z EÚ. Krajčí potvrdil na rozdiel od ostatných, že ruské voľby sú v naprostom poriadku.

No a samozrejme, že potom tu je dovoz do dnes neregistrovanej vakciny sputnik do Maďarska a následne na Slovensko aj za pomoci Vlčanovej súčasnej manželky a pomocou priateľstva Igora Matoviča s Viktorom Orbánom.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Rusko je nepriateľ a aj sa tak správa „Dlhé roky sa vie, že ruská ambasáda v Bratislave má neprimerane veľký personál 75 ľudí a že ho tvoria agenti ruských tajných služieb s diplomatickým krytím. Je tam viac ako 40 diplomatov a z toho je 23 agentov až 27 agentov GRU alebo FSB a to dokonca z diplomatickým krytím.

Okrem Bratislavy sme mali honorarne konzulaty v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach

Je viac ako isté, že na Slovensku získali oveľa viac spolupracovníkov, ako je táto dvojica, respektíve štvorica, ktorá bola odhalená minulý tyždeň.

S útokom Putina na demokraciu súvisí aj situácia na Slovensku.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Okamžite pred útokom na Ukrajinu sa udiala dvojnásobná cesta Maroša Žilinku do Ruska. Podotýkam, že nikto z vlády nič nenamietal proti ceste Maroša Žilinku a dokonca Igor Matovič prehlásil, že je to jeho osobné vec. Igor Matovič len zabudol na menší detail, že Maroš Žilinka, tam nešiel, ako súkromná osoba, ale ako GP SR.

Málo kto vie, že Maroš Žilinka sa nestretol, len s Krasnovom s ktorým podpisal mimoriadne toxickú spoluprácu v boji proti korupcii, zločinu, praniu špinavých peňazí a zabezpečovaní práv.

Myslim si, že toto bola horšia zmluva ako z diablom.

Podpísať zmluvu s generalom KGB Krasnovom, ktorý dal zavrieť Navaľneho, ktorý dáva zavárať dnes ľudí, len preto, že majú v rukách tabuľu s nádpisom mier, s človekom, čo bráni travičov a vrahov. To môže naozaj len Maroš Žilinka a dodnes spoluprácu nezrušil a dokonca ho pozval na Slovensko, aj keď vie, že Krasnov je na sankčnom zozname, ako jeden z najväčších vyvrheľov. Dodnes túto zmluvu odmietol zrušiť. A aplikuje zákony na ruský spôsob a nie je v tom sám ale je v tom aj Mandalov prikazal zničiť záznami z poľovníckej chaty. Ale aj ústavný súd svojim rozhodnutím, keď zakázal siahnúť ŠtB na výsluhové dôchodky , čo i len centom.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Dnes parodia pokračuje a chcú nám zalepiť oči na najvyššom súde, že možno uvalia väzbu na Norberta Bodora, ktorý si užíva Dubaji. Väzba v Dubaji? Nech ju okamžite uvalia na Fica, Kaliňáka a celú zločineckú organizaciu Smerhlas v prospech, ktorej rozhoduju.

Maroš Žilinka aj SK súdy podobne, ako Krasnov pracuje v prospech ruských oligarchov a podporuje zločincov. Úplne podobne pracuje Maroš Žilinka na Slovensku so slovenskou justíciou. Oslobodili Bodor, Kvietika, Haščáka, Brheľa, Gašpara, Kyčuru, Gogu a množstvo ďalších... Žilinka dokonca zamietol po Kaliňakovi s ktorým si Maroš tyka, aj keď to zľahčuje.

Odmietol zrušiť extremistické strany na Slovensku, odmietol potrestať nepovolené zhromaždenia neonacistov a neokomunistov v čase pandémie a ďalšie veci zametá po Bodorovi, Brheľovi, Haščakovi, Vybohovi atď...

Naopak Maroš žilinka a naše súdy trestá ľudí, ktorí si trúfli vyšetrovať mega krádeže Oligarchov, ako sú Čurilovci, čo riešia Očistec. Alebo teraz Vlčan dal trestné oznamenie v kauze dobytkár na Mičovského, Jánoša a tím čo vyšetroval PPA. A stavím sa, že samozrejme, aj tento prípad sa dostane na stôl Marošovi Žilinkovi.

Rovnako ako bolo zastavené vyšetrovanie v poľovníckej chate u Bodora prokurátorom Mandalovom spolužiakom Fica.

Bodor a Gašpar sa nám vysmievajú z Dubaja.

Málo kto vie, že Žilinka sa nestretol len s Krasnovom ale aj s Nikolajom Platonovič Patruševom. A to v ermitráži medzi obrazmi, aby mali pokoj a aby ich nikto nepočul.

Kto je tento pán súdruh Patrušev narodený v roku 1951 v Leningrade a je o dva roky starší, ako Putin.

Nikolaj Patrušev šéfuje ruskej Bezpečnostnej rade štátu. Je to osobný priateľ a pravá ruka ruského prezidenta Vladimíra Putina

Nikolaj Platonovič Patrušev
Nikolaj Platonovič Patrušev (zdroj: FB)

O čom sa mohol s ním rozpravať GP Slovenska Maroš Žilinka ?

Patrušev je generálny tajomník Bezpečnosti Ruskej federácie od roku 2008 a pred tým dlhodobý pracovník sovietskej tajnej služby KGB a v rokoch a dokonca v rokoch 1999 až 2008 riaditeľ ruskej tajnej služby nastupnickej tajnej služby KGB FSB.

Patrušev má hodnosť armádneho generála, je držiteľom doktorátu z práv a je jeden z najbližších spolupracovníkov Putina

Patrušev je ženatý a má dvoch synov. Starší Dimitrij pracuje vo vedení štátnej Ruskej banky založenej Vladimirom Putinom a mladší Andrej pracuje dokonca pre FSB.

V roku 2016 britský sudca dospel k zaveru, že Patrušev vo svojej funkcii mimo iných špinavostí posvätil operáciu FSB s cieľom zabiť Litvinenka.

Alexandr Valterovič Litvinenko, bol byvalý agent KGB a FSB,  ktorý utiekol do Veľkej Británie a začal pracovať pre britskú tajnú službu. Litvinenko začal sympatizovať s čečenskými džihádistami a prijal ich formu Islamu. Bol ostrým kritikom prezidenta Putina, predovšetkým kvôli jeho politike v Čečensku. V roku 2000 emigroval do Veľkej Británie, kde získal azyl až v roku 2006 aj britské občianstvo. Na začiatku novembra 2006 bol otrávený rádioaktívnym polóniom a 23. novembra na následky otravy zomrel.

Bolo by fajn aby Maroš Žilinka vysvetlil o čom sa s Patruševom bavil, v dlhom a družnom rozhovore, ak nie o FSB a ruských tajných službách a ich činnoti na Slovensku?

Takže poďme na to kto dal príkaz na ustanovenia Žilinku do funkcie podľa jedneho pána z českých služieb, ktorý ma na  väzby na významnú svetovo uznávanú britskú investigatívnu skupinu novinárov Belinkat. Podľa nich ide o akciu z Moskvy a bolo to pripravované ešte pred parlamentnými voľbami v roku 2020.

Vtedy Lorenc a Haščák dostali príkaz, aby sa do funkcie generálneho prokurátora dostal Maroš Žilinka. Parlament nemal dostatok hlasov pre Žilnku, lebo Matovič vraj presadzoval zrejme Klimenta.

Následne nato sa stretol Boris Kollár so Slavomírom Haščakomv Borguľovom hotely Mamas a Papas Haščák. Nejednalo sa tu o žiadne písanie knihy, ale jednalo sa tu o tom, kto bude genarálnym prokurátorom a že to musí byť Maroš Žilinka.

Od tohoto momentu Boris Kollár začal vehementne presadzovať a lobovať v prospech Žilinku. S opoziciou problém nebol, lebo Smer, Hlas, Kotlebovci boli a sú dodnes ovladané Ruskou ambasádou, ale stale nebol dostatok hlasov pre Žilinku, chýbalo ešte 6 hlasov. V tomto momente vstupil do hry Kmotrík.  A jeho bývalý riaditeľ televizie TA 3 Michal Gučik mimochodom aj priateľ Žilinku, začala spolupráca so Sulikom. Nevedno, čo Sulíkovi sľúbili, ale od tej dohody začal aj Sulík spolupracovať s Kollárom a dokonca presvedčili aj naivneho Matoviča, že Žilinka jenajvhodnejší vhodný kandidát na GP.

Proti voľbe  Žilinku sa postavilo málo ľudí, viac menej, len poslanci SaS Dostál, Baranik a potom Šeliga a pár poslanco Za ludí.

Prezidentka Čaputová napriek upozorneniam, že Žilinka klame a podvádza ustanovila Žilinku do funkcie dnes sa sice vyhraža, že ho možno dá navrh na jeho odvolanie, ale z jej strany je to podobné ako v iných jej prípadoch, čiry populizmus a preferencie pre progresívych je to len divadlo, stačí sa pozrieť na fotografie Čaputovej a Pellegriniho, ako sedia pri sebe v kostole a ako dobre si rozumejú.

Lenže Žilinkove cesty do Ruska boli, aj o neičom inom a zavažnejšom lebo Žilinka je podľa zahraničných tajných služieb a Belincatu aj agentom ruských tajných služieb. Podľa všetkeho, už veľmi dobre vedel, že vojnový konflikt vypukne, už v predstihu a išiel si po inštrukcie a pravdepodobne, aj pre výplatu. Maroś Žilinka na výplatnej páske Ruskej Federácie.

Samozrejme okamžite spochybnil zmluvu s NATO a nedoporučil ju na schvalenie, toto všetko koordinovali agenti FSB a GRU na ruskej ambasáde so smerohlasom a  kotleborepublikou. Všetko bolo pripravené na vnútorný alebo vonkajší prevrat v prípade víťazstva Putina a preto začalo prepúšťanie slovenských oligarchov a zločincov. Je veľmi smutné, že sa nato Matovič, Heger a celá Slovenská vlada prizerali aj s prezidentkou. Nevie, sa aký vplyv na Slovenskú vládu má Ruská federácia, ale zrejme masívny keď Ruská ambasada koordinuje činnosť proti Slovensku a vláda viac menej mlčí.

Čo sa týka Kollara a Sulika nieto divu a je zrejme, že ťahali spolu s rukou ambasadou Lorencom a Haščákom, už od volieb generalneho prokuratora.

Dokonca teraz, keď bolo zatýkanie agentov spolupracujúcich s Ruskou Federáciou údajne bol na zozname aj Maroš Žilnka. Preto rýchlo išiel podpísať zmluvu s ukrajinskou prokuratorkou, ale bez toho, aby zrušil zmluvu s Ruskou  Federáciou s prokurátorom Krasnovom. Čiže kamufláž, aby si urobil na vonok pekný obraz.

Je veľmi divné, že toto si absolútne slovenské média, vôbec nevšímajú dokonca šéfredaktor denníka N Maroš Kostolný dostával tieto maily od Čechov, najprv reagoval a potom ich ignoroval.

To, čo urobil Maroš Žilinka je vlastizrada a to, že sa tomu prizerá Heger, Matovič a Čaputová je nepochopiteľné...

Preto sme urobili aj peticiu a vyzyvame na okamžité odvolanie Maroša Žilinku a prešetrenie jeho činnosti a zaroveň vyzyvame na okamžité vyhostenie 24 agentov GRU a FBS s diplomatickým krytím na ruskej ambasádenie nie 3 dni aby stihli pozametať.

Zaroveň by bolo vhodné odvolať aj Ivana Korčoka ktorý o nich viac ako rok vi a nekonal.

https://www.peticie.com/za_okamite_odvolanie_maroa_ilinku_z_funkcie_generalneho_prokuratora_slovenskej_republiky?fbclid=IwAR2t8KgZZ2H5FiqESaHPCUUE8NdGFLP95jxgh2BAnhnnRoOFCDP-mh8p__E


Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  50
  •  | 
  • Páči sa:  1 410x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

79 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu