Matovič verí Žilinkovi, takže nech Žilinka vyplatí Haščáka z vlastneho, keď ho oslobodil a nepočkal na rozhodnutie súdu.

Toto napísal Daniel priezvisko neuvediem hlavne kvôli agentom Ruska na Bratislavskej ambasade a ich kontaktom.

Matovič verí Žilinkovi, takže nech Žilinka vyplatí Haščáka z vlastneho, keď ho oslobodil a nepočkal na rozhodnutie súdu.
Maroš Žilinka priateľ Krasnova, Patruševa, ten čo podpisal zmluvu s Ruskom a odnieta ju zrušiť (Zdroj: FB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Daniel je náš priateľ je a monitoruje situacie na Ukrajine a myslím, že budu mať možnosť Vám ho predstaviť, dal nám súhlas na zverejnenie tohto článku a chovaním Matoviča a jeho nedeľným rozhovorom v denníku Postoj je pohoršený

Babrak a diletant Matovič

Ten rozhovor pre Postoj.sk je jednoducho škandálny... Najhoršie je, keď Vám niekto niečo nasľubuje pred voľbami a DÁ VÁM NÁDEJ a potom VÁS TOTÁLNE PODVEDIE.. čo to tam Matovič rozprával za nezmysly?

Matovič Žilinkovi ešte stále verí
Matovič Žilinkovi ešte stále verí (zdroj: FB)Prečo sa nevyjadril k dianiu na krajskej zločineckej prokuratúre v Nitre? Tam pôsobí zločinec Ivan Mandalov, či dcéra Jahňatka atď, ako bola zastavená kauza odpočúvania na chate u Bödöra ,alebo ako bolo zastavené vyšetrovanie vyšetrovateľova NAKA v Bratislave (prosmerácky Remeta a spol.)

A nevyjadril sa, ani čo sa deje na GP SR a tam sú zločinci ako Kandera, alebo tá prokurátorka čo stíha tích 4 vyšetrovateľov NAKA Habčáková a ďalšie toxické osoby

Matovič je totálne politický diletant.. je to neschopák a bolo by dobré, keby VYPADOL že slovenskej politiky.

BOL TO len ON, kto vyjednal tú koaličnú zmluvu, kde v prospech SME RODINA im dal post SIS + 3 ministerstvá + navyše post predsedu NR SR...


Ďalej VZDAL BOJ ZA SPRAVODLIVOSŤ NA TOM SLOVENSKU, keď nehorázne ustúpil pri zásadnej voľbe GP SR Kollárovi a za Žilinku zahlasovalo celé OĽaNO.

Žilinka nebol pri vypočúvaní ani zďaleka najlepší kandidát.. a teraz tento politický amatér a babrák non plus ultra Matovič dáva od toho ruky preč, že vraj sa nedá s tým nič robiť.

Toto je jednoducho škandálne.. človek ktorý pred voľbami sľuboval, že očistí Slovensko od korupčnej mafie a oligarchie a napraví justíciu, políciu,, NAKA, NBU, SIS atď totálne zlyhal a rezignoval na právny štát a spravodlivosť na Slovensku.

Takže jeho heslo že DOBRE BUDE... vzalo za svoje..

Neschopný Mikulec, nie je schopný od septembra 2021 vymenovať Štefana Hamrana za nového policajného prezidenta. Uvidíme či ho menuje na 1.apríla alebo minister vnutra Matoviča si z nás robí len prvo aprílový žart.

Mikulec nebol schopný si urobiť poriadok vo svojej vlastnej policajnej inšpekcii, kde vyčíňa smerácka bunka, ktorá stojí za obvinením 4 vyšetrovateľovi NAKA aj vlastného exšéfa,

Navyše nechal na pozícii šéfa NAKA ešte dlho po voľbách B. Zuriana, (podľa vlastného priznania na diskusiu denníka N v Brezne, že ho o to POŽIADAL ďalší výstavný mega korupčník Lučansky !!!)

Branislav Zurian, ktorý priamo riadil tú známu prosmerácku vyšetrovateľku inšpekcie Dianu Santusovú a nejaký čas sa ukrýval v cudzine, rovnako ako jeho kamoš Kálavský a Peter Košč. Dnes Diana Santusová robí stale na ministerstve a čuduj sa svete má na starosti komunikáciu s verejnosťou.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Mikulec a jeho ďalšie prusery, ako menovanie Kovaříka atď atď...Kovařík je stále na ministerstve vnútra ako poradca a možno zobral pri odvolaní aj mastné odstupné.

Riadenie rezortu je len výsledok neschopnosti nielen Mikulca ale aj toho, kto nad ním a jeho prusermi drží neustále ochrannú ruku = samotný Matovič = babrák non plus ultra.

Ak on bude niečo riadiť na tom SLOVENSKU NIKDY TAM NEBUDE DOBRE A SPRAVODLIVOSŤ NEBUDE DOMINOVAŤ..

Teraz si porovnajme premiérov Slovenska Matoviča a zbabelca Hegera s premiérom Česká Petrom Fialom.. to je úplne iný svet a iná politická liga.

Len a iba Matovivič môže za to , že od klubu OLANO odišlo niekoľko poslancov Mičovský, Krošlák, Čepček (myslím tiež).. vďaka jeho riadeniu vlády a poťažne klubu vznikla taká situácia, že spravodlivosť na Slovensku visí na gatiach či skôr vôľu a nevôli veksláka a handléra Kollára a jeho pochybné suity...

To je len vizitka babráctva a politického diletantstva šéfa OĽaNO, keď tvrdí, že agent Ruska Maroš Žilinka priateľ Putinových priaznivcov bude v úrade ešte ďalších 6 rokov a nič sa s tým vraj NEDÁ Robiť,,,

Pretože keby mal Matovič IQ aspoň nad 90..by vedel, že vládnuť sa dá aj bez Kollára.

Ale to by musel predseda OĽaNO sa zaujímať o výhrady poslancov, ktorí odišli od jeho vlastného klubu a tiež brať na vedomie výhrady, že jeho politický štýl a politický manažment je čistá tragédia.

Takže na tom SLOVENSKU NIKDY NEBUDE DOBRE, keď to bude riadiť taký bridil ako je Matovič a poťažne jeho gašparko Heger ...

A ďalšie jeho nominanti Mikulec ako Vlčan, Milanová a podobne... je mi to ľúto ale je nutné pozerať krutý pravde a faktom do očí…

SkryťVypnúť reklamu

Toľko článok nášho českého priateľa

Hela Vršánska-Gregorová
Súhlasím, keď nedočkal ani na rozhodnutie súdu ,ale uplatnil 363 , tak nech PLATÍ !!!! má z čoho...
Hela Vršánska-Gregorová Súhlasím, keď nedočkal ani na rozhodnutie súdu ,ale uplatnil 363 , tak nech PLATÍ !!!! má z čoho... (zdroj: FB Antifico a Antismer)

Dodatok

Haščák chce 16 miliónov EUR nechaj sa Matovič a Heger k tomu okamžite vyjadria. Keď Žilinka vyhrabal 363 Haščáka tak nech mu tých 16 miliónov zaplatí z vlastného vrecka.
Ale v tomto momente ako obvykle budú Heger aj Matovič držať bobríka mlčania a tvrdiť sa, že ich sa to netýka ako obvykle.

Ďakujem, že ste nás okradol Haščák na ZP Dôvera a teraz máte ešte tú drzosť a žiadate odškodné z našich daní, ak vám toto prejde, tak ja ako občan pôjdem za vami do PENTY alebo tam kde bývate a budem žiadať odškodné od vás 1,5 miliardy... za zneužívanie a ohýbanie práva, súdov, prokurátorov a preto že Žilinku ohýbal zákon 363 pri prepustení vás. Tak vy Haščák poškodzujete moje ľudská práva, ako občana SR, dôvod: za to, že mám nízky, dôchodok, za to že sa z neho normálne vyžiť nedá, týmto spôsobom obmedzujete moju slobodu žiť dôstojne, je to na úkor môjho zdravia!!!

SkryťVypnúť reklamu

Ako pekne by sa nám dali z toho zvýšiť dôchodky a keď si zoberiem že výsluhové dôchodky ŠtB už vyplácané a k tomu aj starobné dôchodky bohužiaľ zomrelých tak veru by nám mali pridať a bolo by po paráde... čo nie je, môže ešte urobiť vláda je tu pre nás občanov a nezabúdajme na invalidov, osamelé matky s deťmi, otcov s deťmi ... Hačšák nech preukáže majetkové priznanie a majetky, ktoré by mal mať zablokované a odobrané v prospech štátu.

Nezaradené strany, ktoré nemajú čo hľadať v parlamente Hlas a Republika, by mali vrátiť platy do štátnej kasy lebo im neprináležia nikto ich do parlamentu nevolil.

SkryťVypnúť reklamu

Kedy verejnoprávna TV RTVS bude zastávať funkciu pre občanov, oboznamovať, informovať ich o nových cestách a vládnom programe a o jeho 2 ročnom plnení, vlády aj premiéra Hegera a premiera Matoviča a poslancov z OĽaNO?

Verím, že sa k tomu schyľuje a OČTK aj ostatní majú udajne podľa Matoviča rozviazané ruky.

Takže podľa toho sa vyšetruje v prípade PPA, Gorila, Chata Fico, Kaliňák, Bödör, Peregrínni, Vietnamec, IT technológie digitalizácia, Mýtny tender a iné závažné kauzy kde bol štát okradnutý o miliardy.

Ďakujem pani Matovič a Heger a ešte stále dúfam, že ste služobníkmi nás voličov a občanov.

Vlasta Sedlává, Ľudia dobrej mysle

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  42
  •  | 
  • Páči sa:  1 169x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu