Milý Ježiško zabasneš Fica, alebo oslobodíš Bödöra ?

Milý Ježiško posielam Ti list, zavrieš nám Fica konečne do Leopoldova alebo oslobodíš Bödöra naším ľuďom?

Milý Ježiško zabasneš Fica, alebo oslobodíš Bödöra ?
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

V piatok zatkli smeráckeho Ježiška Fica a očakávalo sa že národ bude plakať a naplnia sa námestia plné dôchodcov, náckov, ultras a davy vtrhnú do pionierskeho paláca a na úrad vlády a uskutočnia toľko očakávaný revanš.

A na potvoru hajzeľ národ neplakal, ale radoval sa že je bývalý súdruh kriminálnik v base, ale nie dlho o hodinu ho prepustili, takže národ osmutnel.

Robert Fico po mučení na polícii
Robert Fico po mučení na polícii  (zdroj: FB)

Milý Ježiško prosím Ťa príď Fico nás tu o.ebava , že Ježiško je on robí nám zle. Prosím Ťa zariaď, aby jeho príjem bol maximálne 300 evry a nech nám ukáže ako z toho prežije.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Potom nás klame že má 12 apoštolov, ale tí skôr vypadajú ako zbojníci

1. apoštol Norko Bödör on je ako skala na ktorej stojí náboženstvo smeru, čo nedobiješ to nestojí za to, propaguje náboženstvo MMA a vypaľuje nepoctivých, čo neplatia jeho bohu otcu. Norko Bödör je taká skrytá Maria Magdaléna Smeru, len sa čaká kedy sa polepší.

Podľa Roberta Fica je Norbert Bödör ctihodný mučeník. Fico tvrdí aj by Norka nepovažovali matoovce za učeníka, potom je potrebné vydať vyhlásenie o mučeníctve, ktoré umožňuje beatifikáciu, po ktorej mučeník dostáva prívlastok  blahoslavený a určiť mu deň v cirkevnom kalendári a teraz to bude vo vianočnom čase. Aby bol Mučeník Norko oficialne uznaný bol potrebný autentický zázrak, napríklad príhovor precedu Fica. jedná sa väčšinou o zázračné premenu, ktorého objektivitu možno určitým spôsobom preukázať zárukou od predsedu slovami kriminálny skutok sa nestal a báchorky o 6. poschodí sú teda vymyslené.

Skryť Vypnúť reklamu

Kamaráti na tajňáša
Kamaráti na tajňáša (zdroj: Nitra24)

Ak by Norbert Bödör stal blahoslavený, bol by to druhý veľký zázrak na Slovensku po premene prvých troch prezidentoch kovaných komunistoch marxistoch, čo sa po 60 tke obrátili na pravú vieru a začali vyznávať katolícku vieru a spievali v prvých radách kostolov písmo sväte.

Trošku teda odbočíme k zázraku troj prezidentskému. Jednalo sa prvú trojicu moderných slovenských prezidentov ak nerátame podľa Matice Slovenskej neonacistov a ľudákov mučeníka Tisa.

1. Súdruh Michal Kováč, ten už do KSČ vstúpil ako 18-ročný už v roku 1948 v roku 1968 sa pomýlil podobne ako istý Šimečka a kopa iných súdruhov a tak pomýleného súdruha v roku 1970 v rámci čistiek súdruhovia vykopli.  Michala Kováča nominoval za prezidenta samotný Vladimír Mečiar a zariadil aby ho HZDS zvolilo. Keďže neposlúchal a syn Kováča začal podnikať so slávnym Kočnerom. Bolo medzi bývalými súdruhmi menšie napätie, ktoré vyvrcholili únosom syna prezidenta a upálením Róberta Remiáša. Potom si objednávateľ vraždy Mečiar sám udelil amnestie. Syn prvého prezidenta od roku 2019 pôsobí ako slovenský veľvyslanec v obľúbených Spojených arabských emirátoch.

Skryť Vypnúť reklamu

Oľano síce navrhlo zrušenie milostí v roku 2019 v kauze Technopol pre Kočnera, aby sa to mohlo došetriť ale toto samozrejme neprešlo hárem to nepodporil. Sultán brucho podržal.

Michal Kováč mladší veľvyslanec v SAE
Michal Kováč mladší veľvyslanec v SAE (zdroj: FB)

2. Súdruh Rudolf Šuster. Anakondista veľkého cestovateľa nasledovníka Zikmunda a Hanzelku prezývaného politickými väzňami aj Norbert po 89 charitatívne podporil VPN a priniesol 100 000 Kčs so slovami bez komunistov to nejde, dokonca v pionierskom paláci varil na dvojplatničke. Pred tým ako člen UV KSČ zariadil polievačku kresťanov v Bratislave a postaral sa aby sa napríklad Slávo Haščák dostal na MGIMO a tak sa Slávo stal Moskvičom.

Skryť Vypnúť reklamu

Spievajúci
Spievajúci (zdroj: FB)

V Košiciach je slávna jeho spievajúca fontána a súdruh Rudolf je pripravený po svojej smrti svoje ostatky nechať pochovať v kostole svätej Alžbety. Súdruh Šuster sa v 68 nepomýlil a podporoval súdruha Biľaka

3.Súdruh Ivana Gašparovič, veľký športovec automobilový pretekár z Limbachu predtým z Poltára prezývaný aj Gašpar strelec ostrostrelec. Dokonca sa mu podarilo odstreliť aj vlastného honca. Pred 89 dokonca prednášal na Právnickej fakulte trestné právo. Po nežnučkej revolúcii hlavne nežnej k súdruhom zastával post generálneho prokurátora Česko-slovenskej federatívnej republiky v Prahe.

Gašpar strelec ostrostrelec
Gašpar strelec ostrostrelec (zdroj: YB)

Z postu bol odvolaný vtedajším prezidentom Václavom Havlom, pre nečinnosť pri vyšetrovaní, najmä kauzy "Tisova vila" z ktorej uniklo viacero zväzkov komunistickej štátnej bezpečnosti do archívu súdruha Mečiara, baču z Horných Kútov. Súdruh Gašparovič sa preslávil vtipnými hláškami, súdruh Mečiar to komentoval slovami starý ch*j. Aj v dnešných dňoch tento obávaný strelec bol podporiť v Košiciach aj súdruha Fica. Aj Gašparovič sa v 68 pomýlil.

V nežnej sme nežne štrngali súdruhom na pokyn ŠtBáka v albánskej čapici. Súdruhovia potom sprivatizovali národný majetok v slávnej Mečiarovej privatizácia a vznikli velikáni, ctihodné osoby ako čašník Poor, kachlićkár Paška, vrátnik Kmotrík, junák z Heľpy Fico, moskič Čičmanec, Moskvič Haščák a iné celebrity slovenského podnikateľského neba ale o tom potom, ako vraví jeden harakter.

Takže nazad k apoštolom
2. apoštol Tibor Gašpar vzor spravodlivého strážcu náboženstva smeru s heslom čo nepokradneš nie je tvoje a daj to zlatého kľúčiku a rozdaj to naším ľuďom. Má obetavého syna, tiež právnika a ten povedal že ak neoslobodia otca tak od*ebe špeciálneho prokurátora. Ale podľa Žilinku sa toto nesmie použiť. Našťastie ocko je už doma a čaká sa už len na šéfa Norka aby sa mohli spievať v Zlatom Kľučiku vianočné koledy.

Najlepší prezident polície a najlepší minister vnútra
Najlepší prezident polície a najlepší minister vnútra (zdroj: Ministerstvo vnútra)

3. apoštol Kajetán Kičura strážca pokladu smeru, len zlatých tehličkách má pol milióna eur okrem toho domy. byty, chaty, pozemky a autá možno už aj prepísané na vydarenú rodinku. Rozsiahli majetok ktorý nevie vysvetliť. Kde sa vzalo tu sa vzalo z hmotných rezerv poutekalo.

Kajetán  mučený biblické meno
Kajetán mučený biblické meno (zdroj: FB)

4. apoštol: Slávo Haščak, človek ktorý uzdravuje lazárov slovenského zdravotníctva pod značkou dôvera svetu zdravia a doktora Maxa. Radí ľuďom ako rozumne investovať 100 evry a o pol roka dostať 3000 dokáže z jednej peňaženky nakŕmiť národ je to penťacky dobrotivý Ježiško. Povieme si o tom potom. Vraj sa podriekol ako skvele investovať.

Investujte s moskvičom Slavom bomba kšeft.
Investujte s moskvičom Slavom bomba kšeft. (zdroj: FB)

5. apoštol Dušan Kováčik pomocník chudobných sýkoriek, Takáčovcov, osloboditeľ marhúľ a Lorenca. Dobrý dedko milujúcich okrem mafošov aj svoje vnúčatka , otecka, maminku a manželku . Dedka pustite domov nech netrpí lebo ho strašne hryzie svedomie. Ledva ho stíha zaháňať.

6. apoštol Peter Pellegríni dúhový priateľa operetných spevákov ale aj hercov národného divadla obdivovateľa červených nohavičiek s čiernymi pútnikmi, ktoré rozdáva z lásky svojím najbližším priateľom a vola ich lienky , sadí zemiaky, vešia záclony a dokonca keď nelieta alebo nebagruje tancuje s dievčencami a hladká psíkov. Aj naša pani prezidentka ho má nesmierne rada ako dobrého človeka.

Horúce tance
Horúce tance (zdroj: FB)
  1. apoštol : Martinko Kvietik apoštola lov z Plachtiniec syna kapitána komét sedí na konári a je mu dobre.

Jabĺčko synáčik
Jabĺčko synáčik (zdroj: FB)

8. apoštol : Robko Kaliňák výsluhový politického dôchodca exportér zbrojár. Strýko nádejného synovca čo už vie všetko, až na to že jeho príspevky nahnevali uja Brucha.

Zbrojársky kamaráti
Zbrojársky kamaráti (zdroj: FB)

9. apoštol : Ľuboško Bláhu milovník kubánskych tancov a salsy vo svojich snoch tancuje s Fidelom Kastrom a pomáha chudobnému kubánskemu ľudu a plní ho náboženstvom marxizmu. Doniesol super liek na cukrovkarskú nohu. Otecko mu dostal kovid možno mu ho aj Ľuboško priniesol so zhromaždenia kde sa fotil s dôchodkyňami bez rúšiek

Súdruhovia ľáva
Súdruhovia ľáva (zdroj: FA)

10. apoštol : Martinko Glváč maznáčik chudáka momentálne odvrhnutý a smutne chodí popred ženskú basu a dúfa že pustia prekrásnu Žužu, ale momentálne je u ocka v jeho rakúskom hotely

Kamaráti a majú spoločnú fešandu
Kamaráti a majú spoločnú fešandu (zdroj: FB)

11. apoštol : Janičko Richter priateľa malých lolitiek ktorý im rád robí uja Mikuláša alebo sa prezlieka za uja zmrzlinára, aby dievčatká mali čo lízať z jeho kornútiku

Krásavec, každé ráno liter
Krásavec, každé ráno liter (zdroj: FB)

12. apoštol : : Jurajko Blanár, ktorého volajú pre svoj vysoký zrast aj končita a to čo robí napovedá jeho priezvisko. Pekne zarobil napríklad na pozemkoch v Bernolákove. Šikovníček, služobníčok

A čo i dušu dáš
A čo i dušu dáš (zdroj: YB)

Ale sú tu aj iní apoštoli hlasu

Žigožrút ktorý sa nám stará o naše lesy hlavne o medvede tetrovi, líšky aby mali čo jesť

Potom fešného Rašiho, ktorého volajú aj vyšportovaná žirafa a vystavuje na obdiv na nete svoje krásne neodolateľne telo a to veľmi smelo

Erika Tomáša prezývaného aj ET nikto nevie, kedy čo povie a vymysli ale keď to povie stoji to zato . V Stupave behá po parku a tiež mu ľudia vravia športový trpaslík.

O spriatelených bratoch súdruha birmovaného Ježiška Fica apoštoloch Kotlebu, Uhríka, Mazureka si povieme potom nabudúce

Nezabudneme ani na otca boha slovenské národa komunistickeho baču z Horných kútov ktorý pobehuje na svojom hádzanárskom ihrisku a spieva častušky keď mu je smutno S pánom bohom idem od vás.

Pekný čas Vianoc priatelia.


Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  473x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu