Milý Ježiško zabasni Fica a neosloboď Bödöra!

Keď zatkli Fica očakával, že národ bude plakať a na potvoru hajzeľ národ sa potešil,ale len na hodinu, pustili ho sviňu.

Milý Ježiško zabasni Fica a neosloboď Bödöra!
Milión na stole (Zdroj: YB)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Milý Ježiško, prosím Ťa príď Fico nás tu ojeba*ráva , že on je birmovaný komunistický Ježiško a robí nám zle a klame, že má mučeníkov, ale to sú kriminálnici a nie apoštoli. Prosím Ťa zariaď, aby jeho príjem bol maximálne 300 evry mesačne a nech nám ukáže, ako z toho prežije. Na chate sa nám priznal že jeho podriadený Maroš má hrabličky 363 a že s nimi vie vyhrabať aj najhoršieho kriminálnika z basy, kdyby neco. A zober im aj 700 firiem napísaných na jeho parohatú podvádzanú manželku. A jeho syna vyžeň študovať do Moskvy zo západnej Europy.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Predtým, ako si povieme o 12 mučeníkoch Ježiška Fica trošku odbočíme a povieme si niečo o troch ľuďoch, čo stáli pri zrode birmovaného súdruha a to je o zázraku troj prezidentovom. Ide o zázrak troch marxistov-leninistov, ktorí sa po 60tke obrátili, odhodili mafiu (marxistická filozofia), marhu (medzinárodné robotnícke hnutie), dokonca zradili aj metlu ľudstva vedecký ateizmus a chopili sa biblie a v prvých radách kostoloch začali spievať aj pašie, začali predčítať písmo sväte a chodia si aj po oblátku sväté primanie telo Ježišovo a dokonca sa chodia aj spovedať a to je, už čo povedať, keď sa takto premenia na staré kolená tuhí komunisti na národných katolíkov.

Skryť Vypnúť reklamu

Jednalo sa prvú trojicu moderných slovenských prezidentov starého uja, dvojplatničkára a ostrostrelca ak nerátame podľa Matice Slovenskej neonacistov a ľudákov aj mučeníka Tisa, čo sa pričinil o poslanie asi 60 tisíc židov na druhý svet, aby katolíci mali čo arizovať.

  1. Starý ujo súdruh Michal Kováč, ten už do KSČ vstúpil ako 18-ročný už v roku 1948 v roku 1968 a pomýlil sa podobne, ako istý Šimečka, ktorý prednášal Mafiu na lekárskej fakulte a kopa iných súdruhov a tak pomýleného súdruha v roku 1970 v rámci čistiek súdruhovia kopli do zadnice. Súdruh Michal Kováč bol nesmierne zronený, ale po 89 sa dočkal rehabilitácie a nominoval ho za prezidenta samotný Vladimír Mečiar a zariadil, aby ho HZDS zvolilo. Keďže Mečiara Miško neposlúchal a jeho syn Miško Kováč junior začal podnikať so slávnym Kočnerom v TECHNOPOLE. A to spôsobilo medzi bývalými súdruhmi Mečiarom a starším Kováčom menšie napätie, ktoré vyvrcholili únosom syna prezidenta a upečením Róberta Remiašá za pomoci SIS v spolupráci s Papajom. A inštalovaním hodiniek ktoré odbíjali čas starému ujovi do konca jeho volebného obdobia. Akonáhle odbili jeho čas, tak si objednávateľ vraždy Mečiar sám udelil amnestie. Ale kolega Kočnera v podnikaní syn prvého prezidenta od roku 2019 pôsobí, ako slovenský veľvyslanec v obľúbených Spojených arabských emirátoch.

Michal Kováč mladší odškodnený za kauzu TECHNOPOL postom veľvyslanca v obľúbených Kaliňakových a Výbohových  Spojených Arabských Emirátoch
Michal Kováč mladší odškodnený za kauzu TECHNOPOL postom veľvyslanca v obľúbených Kaliňakových a Výbohových Spojených Arabských Emirátoch (zdroj: SME)

Oľano síce navrhlo zrušenie milostí v roku 2019 v kauze Technopol pre Kočnera, aby sa to mohlo došetriť, ale toto samozrejme neprešlo a hárem to nepodporil.

Treba podotknúť, že aby milosti Kočnera boli zachované o to sa postarala trojica Bugár, Glváč a Danko pri zrušení Mečiarových amnestii.

Trojica kapitán, charakter a maznák na pokyn šéfinka bráni Kočnera v pozadí Blaha, Blanár, Hrnko.
Trojica kapitán, charakter a maznák na pokyn šéfinka bráni Kočnera v pozadí Blaha, Blanár, Hrnko. (zdroj: YB)

Ale podľa viacerých ľudí bolo rušenie amnestií, len politické divadlo z ktorého si bača z Horných Kutov dodnes robí švandu. Nikomu z aktérov upečenia Remiaša sa dodnes neskrivil, ani vlások na hlave, dokonca únoscovia odišli do výsluhových dôchodkov s vyznamenaniami a a parádnymi výsluhovými dôchodkami.

Skryť Vypnúť reklamu

Sultán háremu pri zachovaní milostí brucho podržal. Dnes európsky súd síce rozhodol že môžu stíhať únoscov prezidentovho syna a 12 apoštolov Mečiara, ale organy polície sa k činu v tomto trestnom konaní neodhodlali a aj prokuratúra na čele s hrabličkárom 363 je ticho. A Matovič a Heger sú tak isto ticho a boj proti korupcii dostal po držke a ostal len na papieri. Papier znesie všetko.

2. Súdruh Rudolf Šuster. Anakondista veľkého cestovateľ a nasledovník Zikmunda a Hanzelku prezývaného politickými väzňami aj Norbert po 89 charitatívne podporil VPN a priniesol 100 000 Kčs, Fedor Gál keď zbadal náčelníka ŠtB s takým obrovským obnosom sa potešil a komentoval to so slovami vidíte to bez komunistov to nejde a ustanovili súdruha Šustera za prveho predsedu Slovenskej národnej rady aj sultán pokračuje dnes v jeho tradícii. Šuster sa preslavil aj tým že urobil polievačku kresťanom aj keď nebola veľká noc a sledoval to s potešením keď ŠtB miesto korbačmi mastili kresťanov pelendrekmi a zatvárali ich do basy. Inak ak by ste nevedeli Šusterov brat bol partizán a jeho jediný hrdinský čin že olúpil nejakú rodinu o jedlo, ale o tomto sa súdruh Šuster nezmieňuje.

Skryť Vypnúť reklamu
Súdruh Šuster sa chystá spočinúť v kostole svätej Alžbety to je už totálne obrátenie sa zázrak nad zázrakmi.
Súdruh Šuster sa chystá spočinúť v kostole svätej Alžbety to je už totálne obrátenie sa zázrak nad zázrakmi.  (zdroj: FB)

Keď sa stal prezidentom dokonca tvrdil, že v pionierskom paláci varil na dvojplatničke a to aj pre zahraničné delegácie. Pred tým ako člen UV KSČ zariadil spomínanú polievačku kresťanov v Bratislave odporučil Sláva Haščáka na MGIMO a tak sa Slávo stal Moskvičom. V Košiciach je slávna jeho spievajúca fontána a súdruh Rudolf je pripravený po svojej smrti svoje ostatky nechať pochovať v kostole svätej Alžbety. Súdruh Šuster sa v 68 nepomýlil a podporoval verne podporoval súdruha Biľaka, Husáka a Jakeša. Dnes súdruh berie skvelý dôchodok a má plnú nadrž a aj ochranku a píše skvele pamäti, kde je hlavným hrdinom je on sám, tešme sa na ďalšiu sériu bestsellerov po knihe Homo Vulgaris Matovič ( autor Peter Bardy kniha je už v zľave a chodí s ňou po celom Slovensku, čakáme, kým to bude stáť 20 centov ako podobná kniha Ja som Jozef Majský, alebo kniha ostrostrelca ako som zastrelil honca)

3.Súdruh Ivan Gašparovič, veľký športovec automobilový pretekár z Limbachu predtým z Poltára prezývaný aj Gašpar špelec ostrostrelec. Dokonca sa mu podarilo odstreliť aj vlastného honca. Pred 89 dokonca prednášal na Právnickej fakulte trestné právo. Po nežnučkej revolúcii hlavne nežnej k súdruhom zastával post generálneho prokurátora Česko-slovenskej federatívnej republiky v Prahe.

Z postu bol odvolaný vtedajším prezidentom Václavom Havlom, pre nečinnosť pri vyšetrovaní, najmä kauzy "Tisova vila" z ktorej uniklo viacero zväzkov komunistickej štátnej bezpečnosti do archívu súdruha Mečiara, baču z Horných Kútov. Súdruh Gašparovič sa preslávil vtipnými hláškami súdruh Mečiar to komentoval slovami starý ch*j. A dnes tento obávaný strelec chodí podporovať v Košiciach aj súdruha Fica. Aj Gašparovič sa v 68 pomýlil.

Pozor nebezpečenstvo číha, Gašpar strelec ostrostrelec na love honcov.
Pozor nebezpečenstvo číha, Gašpar strelec ostrostrelec na love honcov. (zdroj: FB)

Tento súdruh mal asi alzhajmera a preslávil sa výrokmi ako organizácia spojených nádorov, hovoril o srbskom pobreží, regióne západného balkónu miesto Balkánu, Benediktovi 16 poďakoval ako Dominikovi 16, vraj absolvoval 400 dní po Slovensku, čo je skoro celý jeho rok, exportoval politické zápasy do Libanonu. Žiaľbohu, alebo chvalabohu už je doma v Limbachu a je dobré, že už nepoľuje. Ale zaujímavé je, že Fica spozná. Škoda že ho nepozvali na pytliacku chatu a nedali mu pušku mohlo byť zas veselo. Možno by mal dnes už para v ústach vetvičku s jabĺčkom.

Po troch spasiteľoch prezidentoch spomeňme 12 apoštolov, mučeníkov , ktorí boli obvinení z menších priestupkov, ako založenie a zosnovanie kriminálnej skupiny, korupcie a zneužitie právomoci verejného činiteľa a možno aj maličkosti, ako sú objednávky vrážd. Priznali sa k tomu na zvukovom filmovom zázname z poľovníckej chaty, hrabličkár 363 a kolektív prokurátorov prikázali záznam zlikvidovať. Organy sa zas nemajú k činu a Matovič a Heger zas za nič nemôžu. Boj proti korupcii sa zľakol mafie.

1. apoštol Norko Bödör on je ako skala na ktorej stojí náboženstvo smeru, čo nedobiješ to nestojí za to, propaguje náboženstvo MMA a vypaľuje nepoctivých čo neplatia jeho bohu otcu.

Jeho otec Miroslav Bödör je ctihodný muž a dodnes obsluhuje Slovenskú sporiteľňu, Slovenskú poštu, Kolkomaty a stráži rôzne štátne organizácie, donedávna aj väznice

Norko Bödör jeho syn kamarát Fica je taká skrytá Maria Magdaléna Smeru, len sa čaká kedy sa polepší.

Podľa Roberta Fica je Norbert Bödör najctihodnejší mučeník. Fico vydal vyhlásenie o jeho mučeníctve, ktoré umožňuje beatifikáciu, po ktorej mučeník dostáva prívlastok blahoslavený Bödör a pripadne na neho deň jeho prepustenia väznicovstanie v cirkevnom kalendári. a teraz to bude niekedy po novom roku. Ak mučeníkom Norko nebol, bol potrebný autentický zázrak napríklad príhovor precedu Fica. jedná sa väčšinou o zázračné premenu, ktoréj objektivitu možno určitým spôsobom preukázať zárukou od predsedu slovami kriminálny skutok sa nestal a báchorky o 6. poschodí sú teda vymyslené.

Norbert Bödör s kolegom Martinom Kvietikom synom slávneho Štefana Kvietika  spoločne vykrádali a rozdeľovali peniaze z PPA išlo o pár stoviek miliónov našťastie moskvič Samuel Vlčan zrušil antikorupčný tím  Jána Mičovského a vyšetrovanie zastalo
Norbert Bödör s kolegom Martinom Kvietikom synom slávneho Štefana Kvietika spoločne vykrádali a rozdeľovali peniaze z PPA išlo o pár stoviek miliónov našťastie moskvič Samuel Vlčan zrušil antikorupčný tím Jána Mičovského a vyšetrovanie zastalo (zdroj: FB)

Bödörov chlapci sa v minulosti preslávili rôznými činmi napríklad na Štúrovej zrazili na priechode mladú ženu v obrovskej rýchlosti, robili ochranku slávnemu Marhuľovi a dokonca už aj pred vznikom 6 poschodia vypaľovali a chránili v meste Nitra menšie prevádzky. Po vzniku 6.poschodia sa ich šéf stal policajným riaditeľom.

Ak by sa Norbert Bodor stal blahoslavený, bol by to druhý veľký zázrak na Slovensku po premene prvých troch prezidentoch kovaných komunistoch marxistoch, čo sa po 60 tke obrátili na pravú vieru a začali vyznávať katolícku vieru a spievali v prvých radách kostolov písmo sväte.

V nežnej sme nežne štrngali súdruhom na pokyn ŠtBáka domovníka v albánskej čapici. Súdruhovia potom sprivatizovali národný majetok v slávnej Mečiarovej privatizácia a vznikli velikáni, ctihodné osoby ako čašník Poor, kachlićkár Paška, vrátnik Kmotrík, junák z Heľpy Fico, moskič Čičmanec, Moskvič Haščák a iné celebrity slovenského podnikateľského neba ale o tom potom, ako vraví jeden harakter.

2. apoštol Tibor Gašpar vzor spravodlivého strážcu náboženstva smeru s heslom, čo nepokradneš nie je tvoje a daj to zlatého kľúčiku a rozdaj to naším ľuďom. Má obetavého syna, tiež právnika a ten povedal, že ak neoslobodia ocka, tak od*ebe špeciálneho prokurátora, to si píš . Ale podľa Žilinku sa toto nesmie použiť. Našťastie ocko je už doma a čaká sa už len na šéfa Norka aby sa mohli spievať v zlatom Kľučiku novoročné piesne.

Švagor a podriadený Norka Bödöra Tiborko Gašpar so slávnou opičkou Monikou Jankovskou dnes už obaja na slobode.
Švagor a podriadený Norka Bödöra Tiborko Gašpar so slávnou opičkou Monikou Jankovskou dnes už obaja na slobode. (zdroj: FB)

3. apoštol Kajetán Kičura strážca pokladu smeru, len zlatých tehličkách má pol milióna eur okrem toho domy. byty, chaty, pozemky a autá možno už aj prepísané na vydarenú rodinku. Rozsiahli majetok ktorý nevie vysvetliť. Kde sa vzalo tu sa vzalo z hmotných rezerv poutekalo.

Kajetán sa usmieva už je na slobode bude žiadať odškodné
Kajetán sa usmieva už je na slobode bude žiadať odškodné (zdroj: FB)

4. apoštol moskvič Slávo Haščak, človek ktorý uzdravuje lazárov slovenského zdravotníctva pod značkou dôvera svetu zdravia a doktora Maxa. Radí ľuďom ako rozumne investovať 100 evry a o pol roka dostať 3000, keď sa pomýli a vraj dokáže z jednej peňaženky nakŕmiť národ je to penťacky dobrotivý Ježiško. Povieme si o tom potom. Podobne ako Vlad Drakula má hrad v Karpadoch, ale podstatne väčší.

Moskvič Slavomír Haščák s hrubokrkým zápasníckym inžinierom, podľa Petra Bardyho poctivý človek génius na hane šedej ekonomiky. To povieme si potom Bardymu nevadí ani o tom ču..akovi, koho chlieb papkaš pre toho pišeš napríklad knihu homu vulgaris Matovič
Moskvič Slavomír Haščák s hrubokrkým zápasníckym inžinierom, podľa Petra Bardyho poctivý človek génius na hane šedej ekonomiky. To povieme si potom Bardymu nevadí ani o tom ču..akovi, koho chlieb papkaš pre toho pišeš napríklad knihu homu vulgaris Matovič 

5. apoštol Dušan Kováčik pomocník chudobných sýkoriek, Takáčovcov, osloboditeľ marhúľ a Lorenca. Dobrý dedko milujúcich okrem mafošov aj svoje vnúčatka , otecka, maminku a manželku . Dedka pustite domov nech netrpí, lebo ho strašne hryzie svedomie. Ledva ho stíha zaháňať.

6. apoštol Peter Pellegríni dúhový priateľ operetných spevákov, ale aj hercov národného divadla obdivovateľa červených nohavičiek s čiernymi pútnikmi, ktoré rozdáva z lásky svojím najbližším priateľom a vola ich lienky , sadí zemiaky, vešia záclony a dokonca keď nelieta alebo nebagruje tancuje s dievčencami a hladká psíkov. Aj naša pani prezidentka ho má nesmierne rada ako dobrého človeka.

7. apoštol : Martinko Kvietik apoštola lovu z Plachtiniec syna kapitána komét sedí na konári a je mu dobre.

8. apoštol : Robko Kaliňák výsluhový politického dôchodca exportér zbrojár. Strýko nádejného synovca čo už vie všetko, až na to že jeho príspevky nahnevali uja Brucha.

9. apoštol : Ľuboško Bláha milovník kubánskych tancov a salsy vo svojich snoch tancuje s Fidelom Kastrom a pomáha chudobnému kubánskemu ľudu a plní ho náboženstvom marxizmu. Doniesol super liek na cukrovkarskú nohu. Otecko mu dostal kovid možno mu ho aj ľuboško priniesol so zhromaždenia kde sa fotil s dôchodkyňami bez rúšiek

10. apoštol : Martinko Glváč maznáčik chudáka momentálne odvrhnutý a smutne chodí popred ženskú basu a dúfa že pustia prekrásnu Žužu, ale momentálne je u ocka v jeho rakúskom hotely

11. apoštol : Janičko Richter priateľa malých lolitiek ktorý im rád robí uja Mikuláša alebo sa prezlieka za uja zmrzlinára, aby dievčatká mali čo lízať z jeho kornútiku

12. apoštol : : Jurajko Blanár, ktorého volajú pre svoj vysoký zrast aj končita a to čo robí napovedá jeho priezvisko. Pekne zarobil napríklad na pozemkoch v Bernolákove. Šikovníček, služobníčok


Ale sú tu aj iní apoštoli hlasu

Žigožrút ktorý sa nám stará o naše lesy hlavne o medvede tetrovi, líšky aby mali čo jesť

Potom fešný Raši, ktorého volajú aj vyšportovaná žirafa a vystavuje na obdiv na nete svoje krásne neodolateľne telo a to veľmi smelo

Erik Tomáš prezývaného aj ET nikto nevie, kedy čo povie a vymysli ale keď to povie stoji to zato . V Stupave behá po parku a tiež mu ľudia vravia športový trpaslík.

O spriatelených bratoch súdruha birmovaného Ježiška Fica apoštoloch Kotlebu, Uhríka, Mazureka si povieme potom nabudúce

Nezabudneme, ani na otca boha slovenské národa komunistického baču z Horných kútov, ktorý pobehuje na svojom hádzanárskom ihrisku a spieva častušky, keď mu je smutno S pánom bohom idem od vás, neublížil som nikomu z Vás.


Pekny čas Vianoc priatelia

Vlasta Žampová

Vlasta Žampová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  468x

Vyznávam hodnoty viera, nádej, láska a mier. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu